آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست راهنمائي در خريد كولر اسپيلت

hbest

کاربر
2008-02-04
2
2
با سلام
لطفا در مورد خريد كولر اسپيلت مارك
GENERAL
OGENERAL
NGENERAL
SUPERGENERAL
راهنمايي كنيد. متشكرم.:sadwalk:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tanin_306

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,430
5,475
مطمعا" ogeneral حرف اول رو میزنه ضمنا" در خرید هر نوع لوازم الکتریکی مارکی رو انتخاب کن که بتونی یه زمانی اگه مشکلی براش پیش اومد لوازم یدکیش راحتتر پیدا کنی

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
با سلام
general
ogeneral
ngeneral
supergeneral
معولا برای منزل اجنرال خوب مارکی است واگر ضمانت داشته باشدو جنرال موتورتایلندی است ودوزمانه یعنی سرد وگرم باز مارک مناسبی است .دومارک دیگر پایینترند.

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
:smilie_help:
با سلام
GENERAL
OGENERAL
NGENERAL
SUPERGENERAL
معولا برای منزل اجنرال خوب مارکی است واگر ضمانت داشته باشدو جنرال موتورتایلندی است ودوزمانه یعنی سرد وگرم باز مارک مناسبی است .دومارک دیگر پایینترند.

mmazloomi

کاربر
2010-07-03
4
8
سلام بر دوستان گرامی و با تشکر از زحمات شما عزیزان
راهنمایی می خواستم در مورد خرید کولر سوپر جنرال.
من ساکن اهواز هستم و چند نفر از تعمیر کاران در بین کولرهای بدون گارانتی این مارک را پیشنهاد کردند. آیا کمپرسور آن پیستونی است؟ آیا این کولر مدل 36000 دارد؟ آیا مدل 36000 آن دو فنه است؟ آیا موتور 36000 آن واقعاً 36000 است؟ آیا شما خودتون این مدل را پیشنهاد می کنید و قیمت آن چند است؟
اگر راهنمایی بفرمایید از لطفتان بی اندازه تشکر می کنم.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام بر دوستان گرامی و با تشکر از زحمات شما عزیزان
راهنمایی می خواستم در مورد خرید کولر سوپر جنرال.
من ساکن اهواز هستم و چند نفر از تعمیر کاران در بین کولرهای بدون گارانتی این مارک را پیشنهاد کردند. آیا کمپرسور آن پیستونی است؟ آیا این کولر مدل 36000 دارد؟ آیا مدل 36000 آن دو فنه است؟ آیا موتور 36000 آن واقعاً 36000 است؟ آیا شما خودتون این مدل را پیشنهاد می کنید و قیمت آن چند است؟
اگر راهنمایی بفرمایید از لطفتان بی اندازه تشکر می کنم.

سلام
من خودم یکدونه سوپر جنرال 24000 دارم
فقط این رو می دونم که وقتی که می خواستم بخرم 2 نوع وجود داشت یک مدل سرد خالی یک مدل سرد و گرم که سرد و گرم که برای زمستان ها هم استفاده داشت ارزانتر بود
به خاطر اینکه کمپرسورش ضعیف تر هست
من مدل سرد کن خالی را خریدم و از سرمای باور نکردنیش لذت می برم
باور کن خانه 85 متری من را در عرض 10 الی 15 دقیقه چنان خنک می کند که مجبور می شوم کولر را روی فن بگذارم
اگر منزل یا محل کار شما بین 80 تا 90 متر هست همان 24000 هم کفایت می کند
در نصبش دقت زیادی کن که لوله ها خیلی بلند نباشد و حتما نیم ساعت زیر وکیم قرار گیرد و شیب اواپراتور را دقت کنید تا آب بهب راحتی خارج شود

ali_kalle

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-28
15
31
دوست عزيز
كولر هاي اسپليت از نظر موتور به سه دسته تقسيم ميشن 1- موتور روتاري 2- م.تور پيستوني 3- موتور اسكرال .
موتورهاي روتاري به هيچ عنوان براي خوزستان توسيه نميشن پس كلا اونا رو بزارين كنار حتي اگه به شما گفتن روتاري تروپيكاله و تا 52 درجه جواب ميده بازم نخرين . فقط براي مناطق رطوبت بالا و معتدل خوبن . البته مصرف برق كمتري دارن
موتورهاي پيستوني بهترين بازده رو دارن و البته صداي زيادي دارن و برق زيادي هم مصرف ميكنن. و در گرمترين روزهاي اهواز هم جواب ميده
موترهاي اسكرال بين اين دوتا هستن با مصرف برق كم و صداي كم و راندمان بالا . تنها اشكالشون نصبت به پيستوني ها اينه كه تعمير نميشن . البته بگم تويه اين زمونه تمام تعمير كارها شدن تعويض كار و زمان شكافتن كمپرسور و تعمير اون ديگه سر اومده .
تويه كولرها من فقط اوجنرال و هيتاچي 30 هزار ديدم كه موتورشون اسكرال بود . و هيچ مارك ديگه اي نديدم با اين موتور .
پس شما اگه ميخوان مصرف برق و صدا كم باشه و راندمان بالا باشه يكي از اين دو تا رو بخرين و اگه مصرف برق مهم و سرو صدانيست موتور پيستوني بخرين مثلا مارك gree كه مونتاژ عربستان .
موفق باشيد .

ali_kalle

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-28
15
31
يك چيز ديگر رو هم اضافه كنم و اون اينه كه تنها كولر هايي كه بر چسب انرژي انها روي حرف c بود اوجنرال و هيتاچي 30 هزار با موتور اسكرال بود و موتور هاي پيستوني برچسب انرژي d يا e دارن .

mmazloomi

کاربر
2010-07-03
4
8
با سلام و تشکر از راهنمایی شما
کولر با کمپرسور اسکرال را از کجا می توان تشخیص داد؟ منظ.رم اینه که شکل آن چه جوریه؟ آیا مانند روتاری ها بلند است؟ یا مانند موتور پیستونی کوتاه و پهن است؟

aminakooo

کاربر
2010-07-29
6
19
دوست عزيز
كولر هاي اسپليت از نظر موتور به سه دسته تقسيم ميشن 1- موتور روتاري 2- م.تور پيستوني 3- موتور اسكرال .
موتورهاي روتاري به هيچ عنوان براي خوزستان توسيه نميشن پس كلا اونا رو بزارين كنار حتي اگه به شما گفتن روتاري تروپيكاله و تا 52 درجه جواب ميده بازم نخرين . فقط براي مناطق رطوبت بالا و معتدل خوبن . البته مصرف برق كمتري دارن
موتورهاي پيستوني بهترين بازده رو دارن و البته صداي زيادي دارن و برق زيادي هم مصرف ميكنن. و در گرمترين روزهاي اهواز هم جواب ميده
موترهاي اسكرال بين اين دوتا هستن با مصرف برق كم و صداي كم و راندمان بالا . تنها اشكالشون نصبت به پيستوني ها اينه كه تعمير نميشن . البته بگم تويه اين زمونه تمام تعمير كارها شدن تعويض كار و زمان شكافتن كمپرسور و تعمير اون ديگه سر اومده .
تويه كولرها من فقط اوجنرال و هيتاچي 30 هزار ديدم كه موتورشون اسكرال بود . و هيچ مارك ديگه اي نديدم با اين موتور .
پس شما اگه ميخوان مصرف برق و صدا كم باشه و راندمان بالا باشه يكي از اين دو تا رو بخرين و اگه مصرف برق مهم و سرو صدانيست موتور پيستوني بخرين مثلا مارك gree كه مونتاژ عربستان .
موفق باشيد .
کمپرسور هیتاچی 24000 چی؟

بالا