آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست دستگاه BGA

x23are

کاربر
2015-03-29
33
36
درود بر شما
برند معتبر بگیر و فریب وارد کنندها و تولید کننده های داخلی رو نخور(برند معتبرشم که معلومه)
اینکه IR هم نمیگیری بهترین کارو میکنی

والا خود جعفریان میگفت برا برد های تلوزیون کارایی بالای داره
یکی ار دوستان حرفه ای تلوزیون کار تو بوشهر چند ماه پیش گفت bga میخام
با همین امید که رو برد تلوزیون بهتر عمل کنه بش دادم
البت برعکس جعفریان بش گفتم 15 روز مهلت تست بت میدم اگر نخواستی مرجوع کن
خودم رفتم یه سری اموزش بش دادم
بخصوص میدونستم چطور اسیب میزنه و بش گفته بوده چه تمهیداتی رو انجام بده اسیب نخوره یه وقت
و یه چیپم براش برداشتم و بدم نبود(در کل اینطور نیست مدام اسیب بزنه)
ولی یه بارم بخاد اسیب بزنه و احیانا برد نایاب باشه بد میکنه تو پاچت

خلاصه سرتو درد نیارم رفیقمون چنتا باش زده بود و میگفتم تو یه برد بش اسیب وارده شده و بردشم کم یاب بوده
من با رو سیاهی رفتم دستگاه رو ازش تحویل گرفتم
ممنون از به اشتراک گذاری تجربه تون.

فقط منظورت از برند معتبرشم معلومه رو متوجه نشدم. به کدوم برند اشاره دارین؟

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
273
529
بوشهر
همین الانم زنگ بزنید جعفریان تمام قد از محصولش دفاع میکنه
و میگه مشکل از اپراتور بوده
همونطور که قبلشم به ما الارمشو داده بود اپراتور های ناشی که با این دستگاه کار میکنن اسیب میزنن(در صورتی که برنامش اصلا چیز پیچیده ای نداره)
ولی دردش اینجاس بعد اولین تست حتی با کم کردن رقم قبل ملاحضه ای حاضر به مرجوعیش نشد
خودشم میدونست محصولش چیه و مشکل اپراتور نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: x23are

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
273
529
بوشهر

فقط zm
البت بهتر از اونم هست
مثلا ولر
ولی قیمتشو ببینی کروک پرت میریزه:LOL:

• Like

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,344
3,006
اساتید یه تایپیک فروش مجزا و اختصاصی برای ماشین bga ایجاد کنید خوبه

• Like

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143

سلام بر دوستان و مشتریان عزیز
بنده جعفریان هستم از شرکت شهاب الکترونیک جساراتا بنده فکر میکنم اینجا جای مناسبی برای تخریب برندی نیست و اگه هرکسی از کالای شرکت ناراضی هست می‌تونه تماس بگیره و آموزش ببینه تا مشکلش حل بشه بنده به خاطر میارم که دوست عزیزی از بوشهر تشریف آوردن تهران و پس از مشاهده کارکرد محصول از نزدیک و توضیحات بنده .در نهایت محصول رو خریدند که البته یادم هست که اسرار داشتند همچنین دستگاه شو روم رو هم ببرند .اما بعد از مدتی ادعا کردند که این محصول به درد بورد نوت میخوره و اما به درد بورد PC نمیخوره .بنده برای رضایت ایشان یه مادربورد PC تهیه کردم و عکس و فیلم برای ایشان و حتی دوستان ایشان فرستادم .بعد از این مسئله ایشان تایید کردند که کار با دستگاه را خوب یاد نگرفته آمد. و بنده از ایشان خواهش کردم که دوباره تشریف بیاورند با بورد های مختلف تا دوباره آموزش داده بشه تا رضایت جلب بشه و ایشان قبول کردند. اما متاسفانه بعد گذشت ۲ سال خبری از ایشان نشد و متاسفانه فقط در کانال های مختلف ما را تخریب می‌کنند به نظر شما با ایشان باید جنگید و یا حرف ایشان مورد قبول هست ؟؟؟؟
باز هم از ایشان در همین تاپیک در خواست دارم برای آموزش تشریف بیاورند تا در خدمتشان باشیم.

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143
قطعا د
همونطور که قبلشم به ما الارمشو داده بود اپراتور های ناشی که با این دستگاه کار میکنن اسیب میزنن(در صورتی که برنامش اصلا چیز پیچیده ای نداره)
ولی دردش اینجاس بعد اولین تست حتی با کم کردن رقم قبل ملاحضه ای حاضر به مرجوعیش نشد
دفاع میکنم و حاضر هستم برای اون وقت بگزارم هر مشتری از این محصول ناراضی هست بیاد بگه دلیلشو
بی دلیل که نمیشه که تخریب کنید این محصول طی این چند سال بیش از ۲۰۰ عدد در کارگاه های مختلفی نصب و در حال کاره .حالا یه نفر هم ناراضی باشه که البته مقصر خودشه حاضر نیست بیاد آموزش ببینه

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143
دوست عزیز شرکت شهاب الکترونیک محصول رو نمایش میده هر کسی هم دوست دارد میتواند با بورد آزمایشی محصول رو تست کنه. اما جنس فروخته شده طبق قانون شرکت مرجوع نمیشه .شما تصور کنین هر شخصی بیاد یه دستگاه بخره . چون با دستگاه نتونست کار کنه بگه دستگاه مشکل داره و بعد حاضر نشه به شرکت هم مراجعه کنه . آموزش مجدد ببینه و ادعا کنه که بدرد نمیخوره م میخواد پس بده اون وقت چی میشه به نظر شما منطقیه

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143

بنده به هیچ شخصی توی این کشور نگفتم شما میتونید دستگاه رو ببرید تست کنید و اگه نخواستی پس بدید.بنده به مشتریان در حین خرید ضمانت کیفیت و کارکرد محصول رو میدم هر ‌شخصی ناراضی هست لطفاً تماس بگیره و دلیل قانع کننده خودشو اعلام کنه و اگه هم چالشی داره اعلام کنه تا ما راه حل تعمیرات اون رو بدیم . بنده به عنوان مسئول فنی و تولید کننده محصول با سابقه بیش از ۱۵ سال در ضمیمه مونتاژ bga هنوز بوردی رو به چشم ندیدم که نتوانم آن را تعمیر کنم
بوردهایی مثل نوت بوک.pc.xbox.tv ساده ترین بوردهای قابل تعمیر هستند
تعمیر با محصولات ما به گونه ایست که هیچ تغییر رنگ بر روی بورد و یا آی سی به وجود نمیاد و به دلیل کمترین دلتا T بورد الکترونیکی شما تاب برنمی‌دارند درضمن با محصول ما نیاز به تعویض نازل هم نخواهید داشت
اینها رو در حضور هر مشتری قبل از خرید به صورت عملی اثبات میکنیم و مشتری با رضایت خرید می‌کنه و هر قلق و هر آموزشی نیاز داشته باشه در خدمت هستیم آموزش به صورت 3 ساعت حضوری و سپس فیلم آموزشی تقدیم میشه .همچنین اگه مشتری هر سوالی و چالشی در حین کار براش بوجود بیاد ما در خدمتیم.و همواره به تمام نیازهای تعمیراتی تعویض چیپ پاسخ دادیم و خواهیم داد.اگه مشتری از مشتریان ما ناراضی هست آیا بهتر نیست که مشکلاتش با ما حل کنه تا اینکه پشت سر ما بدون دلیل حرف های بی حساب بزنه
لطفاً دوستان همکاری کنند متشکرم

.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mr.aslani

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143
فقط zm
البت بهتر از اونم هست
مثلا ولر
ولی قیمتشو ببینی کروک پرت میریزه:LOL:
نه متاسفانه دستگاه ZM بهتر نیست من بیش از 10 دلیل علمی و منطقی و حتی عملی به شما نشان خواهم داد که محصولات چینی لزوما با کیفیت نیستند به علاوه که متاسفانه تعداد زیادی از دوستان با ما تماس میگیرند و خواهان قطعات مصرفی چینی ها هستند و متاسفانه شرکت وارد کننده توانایی پاسخ به نیاز این دوستان رو ندارن. در صورتی که هر وقت شما دوستان نیاز به لوازم یدکی محصولات شرکت شهاب الکترونیک رو داشته باشین در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد

shahab2023

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-18
22
143
اساتید یه تایپیک فروش مجزا و اختصاصی برای ماشین bga ایجاد کنید خوبه
شرکت شهاب الکترونیک تولید کننده دستگاه های لحیم کاری اعم از هویه و هات ایر و پرس هیتر و همینطور دستگاه های تخصصی تعویض چیپ هست بیش از 15 سال سابقه فروش و تولید داره و محصولات اون دارای 2 سال ضمانت و بیش از 5سال خدمات پس از فروش می‌باشد.
www.shahabelectronic.com
شماره تماس ,: 88671094-021

بالا