آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست دامپ ( فایل فلش ) مودم های TP-LINK ( فقط در این تاپیک )

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
518
قم
دوستان یه مودم tplink مدل TD-W9960(EU) v1.20 برام اومده که آیسیش ۲ مگابایتیه.یعنی 25q16 روشه!تاحالا هرچی داشتم ۸ مگابایتی بود ولی این فرق داره.عکس بردش رو میذارم کسی اگر داره فایلشو ممنون میشم کمکم کنه.
ضمنا مودم داشته کار میکرده.ریست کردن پاور چشمک زن شده و کسی هم تعمیر نکرده که بگم اشتباه گذاشته.
خدمت شما دوست عزیز

پیوست‌ها

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
نیازمن فایل فلش روتر تی پی لینک با مشخصات زیر هستم
روتر من ورژن کره ای هست. فایل مرژن انگلیسی میخوام
Archer C55 V1.0

پیوست‌ها

• 368.5 کیلوبایت بازدیدها: 31
  • 783.2 کیلوبایت بازدیدها: 28

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
دوستان یه مودم tplink مدل TD-W9960(EU) v1.20 برام اومده که آیسیش ۲ مگابایتیه.یعنی 25q16 روشه!تاحالا هرچی داشتم ۸ مگابایتی بود ولی این فرق داره.عکس بردش رو میذارم کسی اگر داره فایلشو ممنون میشم کمکم کنه.
ضمنا مودم داشته کار میکرده.ریست کردن پاور چشمک زن شده و کسی هم تعمیر نکرده که بگم اشتباه گذاشته.
توسط تعیمرکار قبلی آیسی با آیسی مودم دیگه ای عوض شده
هیچ ورژن از این مودم فایل 2 مگ نداره

آخرین ویرایش:

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
518
قم
دوست عزیز اون پست برای شش ماه قبل بوده که بی جواب مونده

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست عزیز اون پست برای شش ماه قبل بوده که بی جواب مونده
پاسخ دادنش مشکلی داره ؟؟
ممکنه یکی همین مشکل رو داشته باشه و پست رو ببینه
پست قبلیش که جدید تر هست
در مورد اون نظری ندارید؟؟
فایر روتر تی پی لینک
Archer C55 V1.0

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
518
قم
درود دوست من
خیلی هم خوبه ولی کسی که این مشکل براش پیش اومده حتی جواب نداده که آیا مشکل از آیسی بوده یا مشکل از جای دیگه بوده
درست میفرمایید ولی وقتی مشکل حل نشه و به جواب درست نرسیم و مشکل حل نشه چه فایده داره فقط وقت خودمونا از بین میبریم
تو آرشیو خودم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم بازم میگردم اگه تونستم براتون آپلود میکنم
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
درود دوست من
خیلی هم خوبه ولی کسی که این مشکل براش پیش اومده حتی جواب نداده که آیا مشکل از آیسی بوده یا مشکل از جای دیگه بوده
درست میفرمایید ولی وقتی مشکل حل نشه و به جواب درست نرسیم و مشکل حل نشه چه فایده داره فقط وقت خودمونا از بین میبریم
تو آرشیو خودم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم بازم میگردم اگه تونستم براتون آپلود میکنم
موفق باشید
در مورد اشتباه بودن شماره آیسی شک ندارم
لطف دارد
ممنون از شما

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
518
قم
درست میفرمایید شما چون من هم تو آرشیو خودم گه نگاه میکردم حجم فایل این مدل 8 مگ بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi
بالا