آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست تغییر مدار اکولایزر اسپیکر

Pedram1100

کاربر
2016-12-05
34
18
درود دوستان میخواستم اکولایزر نوری یک اسپیکر قدیمی رو با ریسه ار جی بی 12 ولتی تغییر بدم احتیاج به راهنمیی دارم تغذیه ای که توی قسمت اکولایزر امده 5 ولتی است و ولتاژ ال ای دی ها 12 از ای سی lm324 برای کنترل ال ای دی ها استفاده شده چطور میتونم ریسه 12 ولتی را جای این ال ای دی ها قرار بدم؟ ممنون از راهنماییتون

پیوست‌ها

• 457.8 کیلوبایت بازدیدها: 28
  • 474 کیلوبایت بازدیدها: 28

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام در خروجی هر ال ای دی از ترانزیستور استفاده فرماید

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
797
درود. به نظرم بهتره از «کنترلر RGB موزیکال 6A با ریموت IR» استفاده کنید و مدار اسپیکر را دستکاری نکنید. ریسه حتما به درایور نیاز داره تا حداکثر عملکردش رو از لحاظ تولید رنگ های گوناگون داشته باشه. نوع ساده این کنترلر در بازار با قیمت حدود 150 تومان موجود هست. خودش میکروفون داره و صدای منبع صوتی رو دریافت و پردازش می کنه و رقص نور زیبایی با تغییرات صوت در ریسه بوجود میاره. نحوه عملکردش در ویدئوی یوتیوبی پیوست شده هست. در دو مود کار می کنه. حالت های عادی که توسط چهار ردیف بالایی دکمه های ریموت کنترل میشه و حالت های صوتی (ردیف پایینی دکمه های ریموت) که به صدای موسیقی واکنش میده.

قدیما برای صوت سنج یا VU Meter از آی سی LM3914 به همراه ال ای دی بارگراف ده تایی چند رنگ استفاده می شد که شماتیک مدل مونو و استریو آن را ضمیمه می کنم.

:giggle:

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

Pedram1100

کاربر
2016-12-05
34
18
درود. به نظرم بهتره از «کنترلر RGB موزیکال 6A با ریموت IR» استفاده کنید و مدار اسپیکر را دستکاری نکنید. ریسه حتما به درایور نیاز داره تا حداکثر عملکردش رو از لحاظ تولید رنگ های گوناگون داشته باشه. نوع ساده این کنترلر در بازار با قیمت حدود 150 تومان موجود هست. خودش میکروفون داره و صدای منبع صوتی رو دریافت و پردازش می کنه و رقص نور زیبایی با تغییرات صوت در ریسه بوجود میاره. نحوه عملکردش در ویدئوی یوتیوبی پیوست شده هست. در دو مود کار می کنه. حالت های عادی که توسط چهار ردیف بالایی دکمه های ریموت کنترل میشه و حالت های صوتی (ردیف پایینی دکمه های ریموت) که به صدای موسیقی واکنش میده.

قدیما برای صوت سنج یا VU Meter از آی سی LM3914 به همراه ال ای دی بارگراف ده تایی چند رنگ استفاده می شد که شماتیک مدل مونو و استریو آن را ضمیمه می کنم.

:giggle:
خیلی ممنون لطف کردین

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
درود. به نظرم بهتره از «کنترلر RGB موزیکال 6A با ریموت IR» استفاده کنید و مدار اسپیکر را دستکاری نکنید. ریسه حتما به درایور نیاز داره تا حداکثر عملکردش رو از لحاظ تولید رنگ ...
ممنون دوست عزیز. استفاده کردیم از توضیحات خوب شما.
به نظر من هم این بهترین و کم هزینه ترین روش هست.

بالا