آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اطلاعاتی در مورد فلزیاب Dx8000

damuon

کاربر
2011-04-13
1
3
با سلام دوستان من این مدار رو دارم
فقط کسی که این مدار رو داده شماره ای سی ها رو پاک کرده
دوستمون زهمت کشیدن شماره ای سی ها رو دادن ولی من نمیدونم کدوم به کدومه و جای هر کدوم کجاست
از روی دیتا شیت ای سی ها هم نفهمیدم
کسی میتونه کمک کنه ؟

homay6

کاربر vip
کاربر
2012-01-12
14
33
يزد
من نقشه اين مدار رو بصورت دستى كشيدم تا بتونم جاى پتانسيومتر جداشده از مدار را همچنين جاى لوپ و عقربه هاى level را يدا كنم اگه عكسى از مدار كامل دارى عكس اونو بزاريد همينجا يا برام پيام خصوصى كنيد
اينهم جاى اى سى ها

آخرین ویرایش:

A.D.H

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
25
30
سلام دوستان منهم یه دستگاهgolden scorpion px-4000 دارم که دوتاازچیپهاش سوخته (که البته همه سمباده خوردن وفاقد شماره هستن)بااین حال که مثلادیجیتاله ولی توقلبش همین مداره که بعدادیجیتالش کردن روای حساب هم از همه بزرگواران خواهش دارم که جهت تعمیر اون بزرگواری کنن ولیست نیمه هادیها وجای نصب هریک یا یک عکس شفاف ازروی بردروبرام ارسال کنید.
ضمنابدونه تعارف این سایت بهترین سایتیه که تاحالادیدم
منتظرکمک دوستان هستم.باتشکر:distrust::distrust:

با تشکر از اطلاعات مفیدتان جناب آقای hadi-dindar ولی خواهشاً بیشتر راجع به آن توضیح دهید اینکه آیا پایداری لازم را دارد و عمق زنی اش خوب است و آیا خودتان آن را ساخته اید و از همه مهمتر نتیجه گرفته اید یعنی ساخت آن عملی است و ارزش ساخت را دارد یا خیر همین طور راجع به بعضی از ابهاماتی که وجود دارد توضیح دهید چون در فایلی که شما برای دانلود قرار داده اید به نظر من دو نوع پی سی بی وجود دارد یکی بصورت word office است و دیگری با فرمت jpg و بصورت عکس است و در یکی از آنها به نظر من در زیر آن جای چند قطعه ی اس ام دی و یک سلکتور (یا جای یک آی سی ) وجود دارد که در دیگری نیست لطفاً بفرمایید که کدام پی سی بی درست و کامل است و برای ساخت باید از کدام آنها باستفاده کنیم در ضمن راجع به ولتاژ مصرفی مدار و اینکه خودتان از چه منبع تغذیه یا باتری استفاده کردید و کویل آن و سوراخ های اضافه روی مدار توضیحی بدهید و بگویید که هر کدام جای چیست و آیا لیست قطعات آن کامل است و نیاز به تغییر ندارد (منظورم تعویض جای قطعه یا تغییر مقدارش است) و در ضمن این همان مداری نیست که در تاپیک فلزیاب ها با عنوان (( فلزیابی با 12 رگلاتور 7815 )) آمده است ؟
واقعاً متشکرم. :32000000:

آخرین ویرایش:

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
با تشکر از اطلاعات مفیدتان جناب آقای hadi-dindar ولی خواهشاً بیشتر راجع به آن توضیح دهید اینکه آیا پایداری لازم را دارد و عمق زنی اش خوب است و آیا خودتان آن را ساخته اید و از همه مهمتر نتیجه گرفته اید یعنی ساخت آن عملی است و ارزش ساخت را دارد یا خیر همین طور راجع به بعضی از ابهاماتی که وجود دارد توضیح دهید چون در فایلی که شما برای دانلود قرار داده اید به نظر من دو نوع پی سی بی وجود دارد یکی بصورت word office است و دیگری با فرمت jpg و بصورت عکس است و در یکی از آنها به نظر من در زیر آن جای چند قطعه ی اس ام دی و یک سلکتور (یا جای یک آی سی ) وجود دارد که در دیگری نیست لطفاً بفرمایید که کدام پی سی بی درست و کامل است و برای ساخت باید از کدام آنها باستفاده کنیم در ضمن راجع به ولتاژ مصرفی مدار و اینکه خودتان از چه منبع تغذیه یا باتری استفاده کردید و کویل آن و سوراخ های اضافه روی مدار توضیحی بدهید و بگویید که هر کدام جای چیست و آیا لیست قطعات آن کامل است و نیاز به تغییر ندارد (منظورم تعویض جای قطعه یا تغییر مقدارش است) و در ضمن این همان مداری نیست که در تاپیک فلزیاب ها با عنوان (( فلزیابی با 12 رگلاتور 7815 )) آمده است ؟
واقعاً متشکرم. :32000000:

سلام خدمت همه دوستان عزیز
و من هر دیقه و لحظه اینجا که نیستم بست ها رو ببینم و جواب بدهم-
مدئار در اصل 24 ولته طاحیش واسه18سال بیشه و عمق بالایی رو میزند البته با توجه به ولتاز بالا بایداری کمی دارد و مصرف جریانش 150میلی آمبر هست
من خودم این مدار ور نساختم

در نقشه کذاشته شده شما چند تا برینت ب*** و ببین کدوم بی سی بی با سایز بایه ای سی ها میخوره و بعد چاب کن
و هیچ ونه مدار قطعات اس ام دی ندارد همه معمولی هستند
و لیست قطعات کامل هست و نیازی به تغییر انها نیست
البته فکر کنم برای بایداری بهتره مقدار ها عوض بشه
و کوئل رو هم 2.5 بزنید یک انکشتر نقره رو در 50سانتی متر میزنه و بله این مدار همان مدار کلاهبرداری شده شرکت ها و 12رکلاتوره منفی 15ولت هست

بالا