آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اطلاعاتي در مورد عمق زني و قدرت واقعي فلزياب Rover C

detect

Banned
2010-10-08
12
18
بنده هم با اقا ميثم موافقم ولي اقا ميثم دستگاه صوتي برد مفيدي كه ميشه از او گرفت 3 متره كه به درد كار اين آقا نمي خوره .

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
از راهنمایی هایت خیلی ممنونم میثم جان ولی تا اونجای که من در مورد فلزیابها تحقیق کردم فلزیابهای دیسکی (سیم پیچ فرکانس) هیچ موقع به اندازه فلزیابهای gpr قدرت عمق زنی ندارند!
درسته دوست من
شاید به اندازه gpr قدرت نداشته باشن اما دقت و سرعت و کارایی اونها خیلی بیشتر از اgpr هستش
مگه شما با یک دستگاه فلزیاب بیشتر از 4متر عمق می خواهید خوب الان دستگاهای پالسی جدید شاید خیلی بیشتر از این هم به شما عمق بده.
دوست عزیزم کار با دستگا های تصویری نیازمند تجربه خیلی بالاست و در کنار اون علم و دقت زیاد .
یک مثال ساده برای شما می زنم :
شاید از کسی شنیده باشید که با دستگاه تصویری در کوهستا ن یک نقطه را زدن و دستگاه جواب داد مثلا در 4 متری .اما وقتی کندن دیدن هیچ خبری نیست .خوب می دونید علت این کار چیه؟؟؟
1نا واردی اوپراتور 2.علم کم 3. دقت پایین4.دستگا های gpr برای اسکن کردن محیطی مسطح و بی درد سر میخوان که موقع اسکن کردن با اشتباه مواجه نشن .حالا در کوهستان و در میان اون همه سنگ لاخ کوچیک و بزرگ پستی بلندی چطور میشه با این دستگا ها اسکن کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید از هر 100نفر یک نفر بتونه این کار رو انجام بده تازه اگه بخ.ایم خیلی خوش بینانه به قضیه نگاه کنیم وگرنه رقم بالاتر از این حرفهاست.
اما فلزیابهای صوتی هرگز این مشکلات رو ندارن .منظورم از صوتی سیستمهای حرفه ای هستش نه تفریحی.
نباید به صرف اسم تصویری وسوسه بشید و پولتون رو توی آتیش بریزید که فقط اگه ازتون پرسیدن چه دستگاهی داری بگید دستگاه تصویری دارم
در هر صورت من با صوتی بیشتر از تصویری موافقم و اگه چیزی گفتم هدفم بیان نظر و در کنار اون راهنمایی برادرانه بود.
تصمیم با خودتون.
موفق باشید
یا حق

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
درسته دوست من
شاید به اندازه gpr قدرت نداشته باشن اما دقت و سرعت و کارایی اونها خیلی بیشتر از اgpr هستش
مگه شما با یک دستگاه فلزیاب بیشتر از 4متر عمق می خواهید خوب الان دستگاهای پالسی جدید شاید خیلی بیشتر از این هم به شما عمق بده.
دوست عزیزم کار با دستگا های تصویری نیازمند تجربه خیلی بالاست و در کنار اون علم و دقت زیاد .
یک مثال ساده برای شما می زنم :
شاید از کسی شنیده باشید که با دستگاه تصویری در کوهستا ن یک نقطه را زدن و دستگاه جواب داد مثلا در 4 متری .اما وقتی کندن دیدن هیچ خبری نیست .خوب می دونید علت این کار چیه؟؟؟
1نا واردی اوپراتور 2.علم کم 3. دقت پایین4.دستگا های gpr برای اسکن کردن محیطی مسطح و بی درد سر میخوان که موقع اسکن کردن با اشتباه مواجه نشن .حالا در کوهستان و در میان اون همه سنگ لاخ کوچیک و بزرگ پستی بلندی چطور میشه با این دستگا ها اسکن کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید از هر 100نفر یک نفر بتونه این کار رو انجام بده تازه اگه بخ.ایم خیلی خوش بینانه به قضیه نگاه کنیم وگرنه رقم بالاتر از این حرفهاست.
اما فلزیابهای صوتی هرگز این مشکلات رو ندارن .منظورم از صوتی سیستمهای حرفه ای هستش نه تفریحی.
نباید به صرف اسم تصویری وسوسه بشید و پولتون رو توی آتیش بریزید که فقط اگه ازتون پرسیدن چه دستگاهی داری بگید دستگاه تصویری دارم
در هر صورت من با صوتی بیشتر از تصویری موافقم و اگه چیزی گفتم هدفم بیان نظر و در کنار اون راهنمایی برادرانه بود.
تصمیم با خودتون.
موفق باشید
یا حق

بله دوست عزیز نظر شما هم برای من قابل احترامه

detect

Banned
2010-10-08
12
18
بله حق با اقا ميثم هست دستگاه صوتي بهتر از دستگاه تصويري مي باشد اگر شما واقعا قصد خريد فلزياب تصويري رو داريد مي تونيد فلزياب پالسي تصويري لورتز ديپ مكس 6 رو بخريد كه يك فلزياب ديجيتالي مي باشد كه مجهز به رم ريدر جهت ذخيره تصاوير اسكن شده را هم دار مي باشد

ehsanajal

کاربر
2010-11-07
38
51
سلام عمق مفید دسگاه pi pulse چند متره بعد از چند مدت قلقش دستت میاد؟

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
باسلام
من حدود 25 سال است که با دستگاه های فلزیاب آشنایی دارم و انواع زیادی دیده و تعمیر کرده ام و چندین نمونه ساخته ام . چندین مدار پیشرفته موجود در سایت های خارجی را مطالعه و تحلیل نموده ام .تمامی فلزیابهایی که با لوپ القایی کار میکنند بردی کمتر از 2 متر برای جسمی به اندازه سینی (با قطر 50 سانت) دارند.آنهایی که لوپ بزرگتر دارند به اشیائ ریز واکنشی ندارند و برای برد بیشتر هستند-آنهایی که لوپ کوچک دارند برای اشیائ ریز حساس هستند وبرد کمتری دارند.
تمامی فلزیابهایی که در بازار وجود دارند همان مدارهای قدیمی با تغییرات جزئی هستند.ونیز با اضافه کردن LCD و مدار دیجیتالی دستگاهها را کمی مهمتر جلوه میدهند.حال اینکه سیستم دیجیتالی که با میکروکنتر ها یا P IC ها سیتم فلزیاب هارا کنترل میکنند,دست اپراتور بسته میشود ونمیتواند کنترل دلخواهی بر روی دستگاه جهت کاوش داشته باشد.بنا براین اگر برنامه نویس مشکل می تواند خواسته اپراتور برآورده سازد.یک اپراتور حرفه ای و آشنا به الکترونیک ومدارهای فلزیاب با بهره گیری از یک دستگاه آنالوگ بهترین نتیجه و موفقیت را کسب میکند.
تقدیم به همکاران

heiman

کاربر
2010-08-22
4
2
سلام ميثم جان من هيچ اطلاعاتي در مورد فلزياب ندارم وقصد خريد يك فلز ياب معتبر ومطمن دارم كه بطونه تاعمق5متر مفيد رو برام اسكن بكنه شما چه دستگاهي رو ترجيح ميدي

heiman

کاربر
2010-08-22
4
2
سلام دوستاي عزيز
من هيچ اطلاعاتي در مورد فلزياب ندارم وقصد خريد يك فلز ياب معتبر ومطمن دارم كه بطونه تاعمق5متر مفيد رو برام اسكن بكنه شما چه دستگاهي رو ترجيح ميدي كسي ميتونه كمكم بكنه چه مارك معتبري تو بازاره قيمتش هم چنده ممنون

بالا