آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست آموزش فارسی سازی گوشی سامسونگ گالکسی 4

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
سلام
از دوستان بخش فنی موبایل وتبلت تقاضا دارم روش فارسی سازی گوشی ها وتبلت های سامسونگ را اینجا بزارن تا مورد استفاده بنده و سایر دوستان قرار بگبرد
گوشی من سامسونگ گالکسی 4 GT-I9505 با ورژن 4.4.2 هستش که موقع خرید دادم زبان ومنو را فارسیش کردن و بعداز مدتی ایجاد مشکل در برنامه ها گوشی را ریست فکتوری کردم وسیستم به حالت قبلی برگشت ومنوها لاتین شد .
در سایت های مختلف گشتم پیشنهاذی که دیدم فارسی سازی با برنامه مورال هستش که بنده انجام دادم نشد وبنده همچین روشی را دوست ندارم که یک منو تو گوشی به نام مورال اضافه بشه
راه دیگری را دیدم که تعویض رام گوشی هست که اون هم به دلیل ظرفیت 1.5 گیگ نتونستم دانلود کنم
وروش دیگری را دیدم با با فلش زدن این کار را انجام میدن ....حالا دوست دارم بدونم با فلش زدن چه برنامه ای داخل گوشی تزریق میشه که فارسی میشه
ایا با فلش زدن که فارسی شد دوباره با ریست فکتوری باز نیاز به فلش زدن وجود داره
ایا این تعمیرات موبایل که ابن کار را انجام میدن همین فلش زدن هست یا روش دیگری به کار میبرن
ممنون از پاسختان

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
سلام دوسته من

با فلش زدن کله فایلایه سیستمی از اول رویه گوشی رایت میشن که با ریست کردن هم این فایلا پاک نمین واگه فایله فلشه شما دارای زبانه فارسی باشه اون هم با ریست شدن پاک نمیشه
اون همکارمون هم که پکه فارسی ریخته برای شما ریخته در اصل یه نرم افزاره جانبی نسبت به سیستمه عامل نصب کرده که با ریست کردن همشون پاک میشن حالا میخواد بازی باشه یا پکه زبان

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
سلام دوسته من

با فلش زدن کله فایلایه سیستمی از اول رویه گوشی رایت میشن که با ریست کردن هم این فایلا پاک نمین واگه فایله فلشه شما دارای زبانه فارسی باشه اون هم با ریست شدن پاک نمیشه
اون همکارمون هم که پکه فارسی ریخته برای شما ریخته در اصل یه نرم افزاره جانبی نسبت به سیستمه عامل نصب کرده که با ریست کردن همشون پاک میشن حالا میخواد بازی باشه یا پکه زبان

سلام دوست عزیز
بنده به چن تا مورد اشاره کرده بودم دوست دارم به جواب همه سوالهام برسم اگه کسی اطلاعات کامل داره لطفا دریغ نکنه
مایلم طوری راهنمایی بشم که خودم بتونم این کار را انجام بدم
باز هم ممنون از پاسختون

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681

سلام دوست عزیز
بنده به چن تا مورد اشاره کرده بودم دوست دارم به جواب همه سوالهام برسم اگه کسی اطلاعات کامل داره لطفا دریغ نکنه
مایلم طوری راهنمایی بشم که خودم بتونم این کار را انجام بدم
باز هم ممنون از پاسختون

به نظر من کله پسته اوله شما ، شامل یه مورد سوال میشه و جوابی هم که من براتون نوشتم کامل ترین پاسخیه که برای این سوال وجود داره

حالا اگه به نظر شما اطلاعات بنده کامل نیست اونم در حده یه s4 ، بنده هم دیگه دلیلی برای ادامه این بحث نمیبینم

موفق باشی

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون
بنده عرض کردم ومهمترین خواسته بنده در نهایت اینه که چطور میتوانم خودم گوشی خودم را فارسی کنم میدونم که که با نرم افزار ODIN اینکار انجام میشه
ولی به چه صورت ؟
به غیر از نرم افزار ODINکه ارتباط گوشی را با پی سی برقرار میکنه چه نرمافزار دیگه ای هست که باید از طریق ODIN به گوشی تزریق بشه با توجه به توضیحاتی که در پست اول توضیح ان داده شد
بنده سعی کردم سوالم را به صورت کامل توضیح داده باشم که جوابی بگیرم وبتونم ازش استفاده کنم چون دوس ندارم هی سوال وجواب تکرار بشه
اسم اون نرمافزارها چیه که بعضی ها با ریست پاک میشه ولی بعضی ها دایمی هست با توجه به اینکه دیدم در حین فارسی سازی گوشی حدود 5 دقیقه در حالت بوت مانده بود ولی با ریست فکتوری پاک شده
دوست عزیز بنده حدود یک هفته رو این کار وقت گذاشتم ولی به نتیجه نرسیدم ودلیلش هم توضیحاتی که در پست اول دادم
بنده به چه نرمافزارهایی نیاز دارم
ممنون از پاسختون

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
واقعا متاسفم که کسی همچین اطلاعاتی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
420
1,642
با سلام و خسته نباشید و کسب اجازه از تمامی اساتید
همانطور که دوستمون فرمودن( xy700) اون نرم افزار فارسی سازی که برای شما نصب کردن یه نرم افزار جانبی فارسی سازی منو کامل گوشی بوده که با یه بار هارد ریست و فرمت از بین رفته .
یه نرم افزار دیگه هست روی اکثر گوشیای گلکسی جواب میده و منو گوشی رو به طور کامل فارسی میکنه morelocale2
اما برای فارسی سازی به طریقه فلش ،هم احتمال خاموشی گوشی بالاست هم از بین رفتن آنتن گوشی.
معمولا از نرم افزار odin استفاده میشه که برای هر مدل گوشی ورژن مخصوص همون گوشی موجود هست و میتونید با یه کم جستجو در اینترنت پیدا کنید.
پس از دانلود و نصب نرم افزار مخصوص مدل گوشیتون روی کامپیوتر، فایل فلش اورجینال فارسی گوشیتون در صورتی که ارایه شده باشه را نیز دانلود میکنید.
فایل فلش فارسی دانلود شده را در قسمت تعبیه شده در نرم افزار odin قرار داده و در حالتی که باطری روی گوشی باشد با گرفتن هم زمان کلید پاور و کلید کم کننده صدا ، گوشی را به حالت دانلود میبرید.
سپس کابل usb را به گوشی وصل میکنید و پس از شناسایی شدن گوشی توسط نرم افزار odin ، روی دکمه استارت در نرم افزار odin کلیک میکنید.
پس از پنج دقیقه یا کمتر اعلان موفقیت نصب فایل فلش روی گوشی توسط نرم افزار اعلام میشود.
معمولا با اولین بار وصل کردن کابل usb به گوشی قابلیت شناسایی توسط نرم افزار پایین است و باید چند بار خاموش و روشن کردن گوشی و قطع و وصل کردن کابل usb ، گوشی را به حالت نصب نرم افزار برد.
غیر از odin برنامه دیگری سراغ ندارم.

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
با سلام و خسته نباشید و کسب اجازه از تمامی اساتید
همانطور که دوستمون فرمودن( xy700) اون نرم افزار فارسی سازی که برای شما نصب کردن یه نرم افزار جانبی فارسی سازی منو کامل گوشی بوده که با یه بار هارد ریست و فرمت از بین رفته .
یه نرم افزار دیگه هست روی اکثر گوشیای گلکسی جواب میده و منو گوشی رو به طور کامل فارسی میکنه morelocale2
اما برای فارسی سازی به طریقه فلش ،هم احتمال خاموشی گوشی بالاست هم از بین رفتن آنتن گوشی.
معمولا از نرم افزار odin استفاده میشه که برای هر مدل گوشی ورژن مخصوص همون گوشی موجود هست و میتونید با یه کم جستجو در اینترنت پیدا کنید.
پس از دانلود و نصب نرم افزار مخصوص مدل گوشیتون روی کامپیوتر، فایل فلش اورجینال فارسی گوشیتون در صورتی که ارایه شده باشه را نیز دانلود میکنید.
فایل فلش فارسی دانلود شده را در قسمت تعبیه شده در نرم افزار odin قرار داده و در حالتی که باطری روی گوشی باشد با گرفتن هم زمان کلید پاور و کلید کم کننده صدا ، گوشی را به حالت دانلود میبرید.
سپس کابل usb را به گوشی وصل میکنید و پس از شناسایی شدن گوشی توسط نرم افزار odin ، روی دکمه استارت در نرم افزار odin کلیک میکنید.

پس از پنج دقیقه یا کمتر اعلان موفقیت نصب فایل فلش روی گوشی توسط نرم افزار اعلام میشود.
معمولا با اولین بار وصل کردن کابل usb به گوشی قابلیت شناسایی توسط نرم افزار پایین است و باید چند بار خاموش و روشن کردن گوشی و قطع و وصل کردن کابل usb ، گوشی را به حالت نصب نرم افزار برد.
غیر از odin برنامه دیگری سراغ ندارم.

سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختان
برنامه اودین odin چند نسخه از جمله مربوط به گوشی خودم را دارم
سوال اصلی بنده اینه که به رنگ قرمز مشخص کردم اون فایل فلش فارسی که میفرمایید اسمش چیه وبه چه نامی من باید دانلود کنم

ccccccccccccccccccccccccccccccc.pngxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
420
1,642
خوب پیش رفتید
همون فایل pit
ورژن اورجینال فارسیشو پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,983
دوست عزیز اگر رام شما فارسی رو ساپورت نمیکنه شما میتونید با نرم افزار kingo root گوشی خودتون رو روت کنید و بعد با نرم افزار morelokal زبان فرسی رو به گوشی خودتون اظافه کنید خیلی سادس و دیگه نیاز به تعویض رام با odin هم ندارید سوال دیگه ای هم داشتید من در خدمتم درضمن شما نمیتونید بدون روت با نرم افزار مورلوکال فارسی بکنبد چون از اندروید 4.2.2 مورلوکال ساپورت نمی کنه

بالا