آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: دانلود نسخه نال شده نرم افزارهای تعمیر هارد دیسکSRT TRX MRT

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
با سلام لینک حذف شد....
شما فقط مجازید لینک دانلود رو از سایت خودتون به صورتی در سایت قرار بدید که با کلیک بر روی اون مستقیم فایل بدون ورود به سایت شما دانلود بشه و قرار دادن لینک صفحات سایت های تخصصی تعمیرات و نمایندگی ها در سایت ممنوع هست لطفا رعایت کنید.
درضمن حتی تا جایی که امکان داشته باشه کاربران باید فایلها رو در خود انجمن آپلود کنند چنین مواردی چه دور چه نزدیک همه این لینکها از کار خواهد افتاد و به همین دلیل برای سایت هیچ ارزشی نخواهد داشد تنها فایلهایی که در خود انجمن آپلود میشه آرشیو خواهد شد.
تنها سایتهای فارسی که قرار دادن لینک از آنها به صورت غیر مستقیم مجاز هست، سایتهای عمومی و غیر تخصصی دانلود می باشد که صرفا به ارائه نرم افزارهای روز عمومی جهت دانلود میپردازند.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,682
176,850
iRanTK.iR
با سلام لینک حذف شد....
شما فقط مجازید لینک دانلود رو از سایت خودتون به صورتی در سایت قرار بدید که با کلیک بر روی اون مستقیم فایل بدون ورود به سایت شما دانلود بشه و قرار دادن لینک صفحات سایت های تخصصی تعمیرات و نمایندگی ها در سایت ممنوع هست لطفا رعایت کنید.
درضمن حتی تا جایی که امکان داشته باشه کاربران باید فایلها رو در خود انجمن آپلود کنند چنین مواردی چه دور چه نزدیک همه این لینکها از کار خواهد افتاد و به همین دلیل برای سایت هیچ ارزشی نخواهد داشد تنها فایلهایی که در خود انجمن آپلود میشه آرشیو خواهد شد.
تنها سایتهای فارسی که قرار دادن لینک از آنها به صورت غیر مستقیم مجاز هست، سایتهای عمومی و غیر تخصصی دانلود می باشد که صرفا به ارائه نرم افزارهای روز عمومی جهت دانلود میپردازند.

سلام

ممنون آقاي نکويي ......

چند روز پيش من ارسالاتشونو چک کردم و بيشتر از 90 درصدشون گذاشتن لينک از يک سايت ديگه بود که همه حذف شد ...

توي چت باکس هم بهشون تذکر دادم ! شايد نديدند حالا که شما تذکر داديد من هم آخرين تذکر رو بهشون ميدم ، دفعه ديگه تذکري در کار نيست / يا حق

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام
تشکر حالا این لینک که تبدیل به ستاره شده چی بود چه نرم افزاری بود تا دانلود کنیم.
آخرش کسی توانست پسوورد لینک ها را بگیره هر کسی گرفته بگه چیه تا ما هم استفاده کنیم

mehdixp

کاربر
2010-04-01
4
3
سلام اقای pese شما کی نمی خواستی پسورد بدی چرا الکی همه رو سر کار گذاشتی من خودم به شخصه 20 بار میل زدم براتون هنوزم منتظرم که پسورد برام بفرستید الانم دو هفته میشه که منتظرم

mehdixp

کاربر
2010-04-01
4
3
مثل اینکه هیچکس نمیخواد جواب بده
از مدیریت سایت تقاضا دارم به این پست رسیدگی کنند

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
کسی تونسته نسخه مکستور را اجرا کنه
برای من اخطار پورت میده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا