آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود نرم افزار پروتیوس نسخه 7.7 سرويس پک دو | Download Proteus 7.7 SP2

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
توی فایل راهنمای داخل پوشه کرک هم نوشته

1 - فایل "BIN"را از داخل پوشه کرک کپی کنید در مسیر زیر

کد:
C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional

2 - فایل "MODELS" را از داخل پوشه کرک کپی کنید در مسیر زیر

کد:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,077
25,016
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
من ورژن 8 این نرم افزار را دانلود کردم پوشه libs که کتابخانه نرم افزار است را در محل نصب نرم افزار در کدوم پوشه کپی کنم در طمن در داخل پوشه libs دو پوشه دیگر LIBRARY و MODELS نیز وچود دارد با تشکر
سلام
منظور من کرک نیست نرم افزار را کرک کرده ام منظورم فایل کتابخانه نرم افزار است محتویات پوشه libs منظورم است همان
لایبرری​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
برای نصب Library
محتویات پوشه libs که شامل 2 پوشه LIBRARY و MODELS رو در ویندوز XP در مسیر

کد:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional

و در ویندوز 7 و 8 در مسیر زیر

کد:
C:\Users\All Users\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional

کپی شود

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
این هم ورژن 8.1 نرم افزار

دانلود Proteus Pro 8.1 SP1 + کرک (حجم 164 مگابایت)

[hide]
کد:
dl.wle.ir/software/Proteus/Proteus.Pro.8.1.SP1.Build.17358.rar
[/hide]

دانلود کرک Proteus 8.1 بصورت جداگانه (حجم 1.3 مگابایت)

[hide]
کد:
http://dl.wle.ir/software/Proteus/Crack_WLE.IR.rar
[/hide]
دانلود فیلم آموزش کرک Proteus Pro 8.1 (حجم 25 مگابایت)

[hide]
کد:
http://dl.wle.ir/software/Proteus/Help_WLE.IR.rar
[/hide]
آموزش قدم به قدم کرک کردن :

1. ابتدا پوشه Crack_WLE.IR را باز کرده وارد فولدر Step1) Before Installing Proteus) شوید
  2. فایل LICENSE.EXE را اجرا کرده و در سمت راست ( Installed keys ) روی مورد اول کلیک و سپس از دکمه پایین Remove رو بزنید تا کلید ها پاک شوند
  3. در سمت چپ ( available keys ) روی گزینه اول کلیک و سپس از قسمت پایین دکمه install را فشار داده و کلید هارو نصب کنید
  4. حالا نرم افزار را نصب کنید ولی آن را اجرا نکنید
  5. مجددا به پوشه کرک رفته و وارد فولدر Step2) After Installing Proteus) شوید . دو پوشه موجود (MODELS و BIN) را کپی کنید
  6. پوشه های کپی شده را در مسیر زیر پیست و جایگزین کنید :

• ویندوز 64 بیتی : C:\Program Files (x86)\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional
  • ویندوز 32 بیتی : C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional

منبع : سایت الکترونیک و رباتیک

کد:
http://wle.ir/5230/download-proteus-pro-8-1-sp1.html#more-5230

آخرین ویرایش:

خادم مقدم

کاربر vip
کاربر
2013-07-16
177
692
خراسان رضوی
با سلام
آیا میتوان طراحی هایی که تو پروتیوس 7.7 sp2 انجام دادیم و pcb هاشو با نسخه 8.1 باز کنیم؟؟؟ من از 7.7 استفاده میکردم خوب بود.اما مشکل کرک پیدا کرد و وسط کار یکهو بسته میشه. (فک کنم انتی ویروس کرکو خراب کرده). حالا که از 8.1 استفاده میکنم میخوام طراجی های قبلیمو داشته باشم.
با تشکر

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
با سلام
آیا میتوان طراحی هایی که تو پروتیوس 7.7 sp2 انجام دادیم و pcb هاشو با نسخه 8.1 باز کنیم؟؟؟ من از 7.7 استفاده میکردم خوب بود.اما مشکل کرک پیدا کرد و وسط کار یکهو بسته میشه. (فک کنم انتی ویروس کرکو خراب کرده). حالا که از 8.1 استفاده میکنم میخوام طراجی های قبلیمو داشته باشم.
با تشکر
سلام
دوست عزیز بنده تست کرده ام نسخه 8.1 فایل های ورژن های پایین رو باز میکنه.

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
بله.سخه 8.1 فایل های ورژن های پایین رو باز میکنه اما دیگه نمیتونید به ورژن 7 برگردید
به نظر من ورژن 8.1 بهتر وکامل تره
مخصوصاً کتابخونهاگه بخواید میتونم براتون تست کنم
یه نمونه از کار های خودتون یا سمپل های ورژن 7 برام بفرستید تا تست کنم

خادم مقدم

کاربر vip
کاربر
2013-07-16
177
692
خراسان رضوی
با سلام
من راه باز کردن رو می خواستم که فهمیدم بالاخره. چون تازه دانلود کرده بودم به محیطش آشنا نبودم.
یه سوال دیگه . من نود 32 ورژن 7 رو سیستم دارم. ممکنه خودش کرک این نرم افزار رو پاک کنه؟؟ یعنی لازمه پوشه نصب نرم افزارو بزارم تو قسمت exclusions آنتی ویروس تا بهش گیر نده؟؟ (البته آلارم نمیده ولی تا حالا با پاک کردن فایل های dll.** نرم افزارا باعث از کار افتادن خیلیاشون شده):uncomfortableness:
ضمنا برا اضافه کردن کتابخانه از اینترنت یا از پروتیوس دیگر فایل های پوشه model , library رو در مسیر
"C:\ProgramData\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional" قرار دهید(این پوشه hide است). فایل های کتابخانه رو در پوشه library و فایل های مدل رو در پوشه model عینا قرار دهید.قبلش از این دو پوشه بک آپ بگیرید تا در صورت مشکل بازگردانی کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

b_cral

کاربر vip
کاربر
2007-03-01
81
100
آذربایجان
سلام يه سوال داشتم الان من ميخواستم دانلود كنم با محدوديت دانلود مواجه شدم آيا اگر عضو vip بشم بازم محدوديت هست يا نه ؟خواهشا جواب بدين

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
بالا