آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

خطاي SE در لباسشويي ال جي مدل LG WD13262FB

fariborz tehrani

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-11
15
5
سلام من یه ماشین لباسشوئی ال جی 7کیلوئی مدل wd13262fbدارم تا الان که کار می کرد اما اخرین بار بعد این شستشو کامل شد ولباسها رو خارج کردم ودوباره لباس ریختم داخلش بعد از روشن کردن اب که داخل ماشین میشه شروع به چرخش وشستن نمیکنه وخطای se می ده مشکل چیه لطف کنید راهنمائی کنید نمایندگی میگه از تاخو است وباید تاخو عوض بشه ونداریم در ضمن گارانتی ان هم تمام شد مشکل چیه چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

ABTIN MIR

کاربر
2010-10-05
1
2
خطای se

سلام من یه ماشین لباسشوئی ال جی 7کیلوئی مدل wd1098fhbدارم تا الان که کار می کرد اما اخرین بار بعد این شستشو کامل شد ولباسها رو خارج کردم ودوباره لباس ریختم داخلش بعد از روشن کردن اب که داخل ماشین میشه شروع به چرخش وشستن نمیکنه وخطای se می ده مشکل چیه لطف کنید راهنمائی کنید در ضمن گارانتی ان هم تمام شد مشکل چیه چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

ahmadataei

کاربر
2010-12-12
1
1
خطای SE
با سلام خطای SE ماشین های لباسشویی LG مربوط به چیه؟
با تشکر

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,634
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز
مشکل سخت افزاری داره
برای راهنمایی بیشتر به تعمیرکار لباسشویی مراجعه کن
و یا با شماره تلفن 09177641142 تماس بگیر و مشکل را براش بگو فکر کنم بتونه راهنماییتون کنه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,724
176,991
iRanTK.iR
سلام

خطاي CE مربوط به خرابي موتور يا راه اندازي نشدن اون ميشه ، حالا ممکنه خود موتور خراب باشه يا مداري که ولتاژ موتور رو تامين ميکنه مشکل داشته باشه ، خطاي SE‌ هم مربوط به خرابي سنسور يا قسمت گرم کننده آب هست .............

PF_oth_ecodes.jpgPF_error_code2.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,634
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام مشکل Se مربوط به دستگاهی هست که زیر موتور نصب شده(سنسور) و فکر کنم دور موتور را میشماره
وخودش تعمیر میشه
با شماره بالا تماس بگیر کمکت میکنه
منم قبلا مشکلی داشتم و ایشون راهنمایی کرد و مشکلم حل شد

lg master

کاربر
2011-01-25
2
13
سلام عیب فقط مربوط به همون تاخوست و خود تاخو هم موجود تو شرکت یه احتمال خیلی ضعیف هم هست که ارتباط بین موتور و برد قطع باشه که میتونی کابل های موتور و در بیاری و دوباره بزنی و همین طور از رو برد

narimansvc

کاربر
SE مربوط به خرابی قطعه تاخو در لباسشویی ال جی میباشد و تنها راه آن تعویض است . این قطعه تنظیم کننده دور موتور و ارسال پالس به برد دیجیتالی را بر عهده دارد و سنسور آب که در تاپیک بالا نوشته شده مربوط به خطای مورد اشاره نمیباشد. در صورت تعویض تاخو و بر طرف نشدن ایراد لباسشوییی
1- کانکنور ها را امتحان کنید
2- موتور شستشو تعویض شود.

آخرین ویرایش:
بالا