آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خطاي 1E در لباسشويي ال جي مدل LG WD-10485TP

khosro_kh

کاربر
2011-12-18
1
4
با سلام و عرض ارادت
من ماشین لباسشوئی LG WD-10485TP دارم.به مدت 3 ساله که کار میکنه.چند مدته ارور 1E میده.
وقتی استارت میکنم ادامه شستشو را انجام میده.
مشکل چیه؟ لطفا منو راهنمائی کنید.
سپاسگزارم.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,698
176,902
iRanTK.iR

سلام

احتمالا خطاي شما خطاي IE error بوده نه 1E error

شما بايد فــــــــــ يلتر ورودي يا خروجي آب را بررسي و تميز کنيد احتمالا جرم گرفته ؟

در لباسشويي هاي ال جي در صورتيکه از صفحه نمايش LCD استفاده شده باشد با خطاي زير روبرو مي شويد :

LCD Display Models
LCD Display Models.jpg

و در صورت استفاده از صفحه LED خطاي زير :

LED Display Models
LED Display Models.jpg

تصاويري از نحوه تميز کردن بخش مربوطه :

inlet_pilter_removal.jpg

Example.jpg

inlet pilter.jpg

Inlet.jpg

parmida00

کاربر
2006-10-21
2
11
من هم با ماشین ال جی wd-14331 همین مشکل را دارم.***** را که پر از خاک بود تمیز کردم یک روز درست کار کرد ولی باز هم همین خطا را میده ***** هم تمیز هست شیر اب و شیلنگ هم مشکلی نداره.کسی نظری نداره؟؟؟

parmida00

کاربر
2006-10-21
2
11
مشکل من یا این ارور ie رفع شد گفتم بنویسم تا دوستان هم استفاده کنند.

مشکل من از شیر اب و ورودی نبود بلکه در خروجی اب بود که حتی ال جی هم در توضیحات اشاره نکرده.

چون جای ماشین تغییر کرده بود و شیانگ تخلیه تقریبا روی زمین بود این ارور نشان داده نیشد که با بالا بردن وسط شیلنگ حدود 60 سانت این ارور قطع شد

sarmafarin

کاربر
2011-03-23
16
30
سلا دوست عزیز
در کل زمانی که صرف میشه تا اب بگیره برای ماشین مهمه دلایلی چون بسته شدن صافی مجرای ورودی اب ضعیف بودن شیر اب ورودی بسته بودن سوراخهای جاپودری یا نشتی شلنگ هیدروستات این دلایل اعث میشه زمان پر شدن دیگ و در نتیجه عمل کردن هیروستات به تاخیر بیفتد وارور 1E بده

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189

سلام

احتمالا خطاي شما خطاي IE error بوده نه 1E error

شما بايد فــــــــــ يلتر ورودي يا خروجي آب را بررسي و تميز کنيد احتمالا جرم گرفته ؟

در لباسشويي هاي ال جي در صورتيکه از صفحه نمايش LCD استفاده شده باشد با خطاي زير روبرو مي شويد :

LCD Display Models
مشاهده فایل‌پیوست 43707

و در صورت استفاده از صفحه LED خطاي زير :

LED Display Models
مشاهده فایل‌پیوست 43708

تصاويري از نحوه تميز کردن بخش مربوطه :

مشاهده فایل‌پیوست 43711

مشاهده فایل‌پیوست 43712

مشاهده فایل‌پیوست 43713

مشاهده فایل‌پیوست 43714

سلام دوست عزیز
مشکل در لباس شویی ال جی مدل LG,7KG,WD-10164T
به اینصورت که بعد از شست و شوی رخت ... خشک کن دستگاه کار نمی کنه... ( در صورتی که قبلا به طور خودکار این مسئله اوکی بود ) ... به نظر بنده مشکل نرم افزاری بوده و از ایپرام می باشد ...اگه لطف کنید فایل ایپرام این مدل لباس شویی را قرار بدید خیلی ممنون میشم ... )
با تشکر

iran.sari

کاربر
2013-11-12
2
3
ساری
سلام دوستان لباسشویی ال جی و سامسونگ عموما ورودی جا پودری هم جرم میگیره ک باید تمیز بشه . . .

2012-01-24
1
3
با سلام
لطفا در صورت امكان راهنمايي بفرمائيد
لباسشويي اتومات درب از بالا شارپ 6 كيلويي - اگر درجه ميزان آب روي كمترين مقدار (11 )تنظيم شود ماشين بدون مشكل كار مي كند اما روي درجه هاي بيشتر ارور E1 مي دهد(يعني آبگيري انجام ميشود ولي آب قطع نمي شود تا شروع بكار نمايد و آب از بالا وارد و از لوله تخليه خارج مي شود .) با كليداتومات نيز درجه آب روي درجه بالاتر از 11 مي رود و باز هم ارور E1 مي دهد
با تشكر

بالا