آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: خرید ماشین لباسشویی

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
سلام اساتید ...

میخوام ماشین لباسشویی بخرم ...قبلا ارج داشتم اذیتم نکرد ...و زود تعمیر میشد ... ولی میخوام یه جدید بگیرم چون 10 ساله دارمش...

شما چه برندی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
محدوده متوسط،بهترین وکم مصرف ترین ال جی بدون تسمه هستش
در محدوده بالا،بوش خوبه
من با 36 تا شرکت کار میکنم از کم وکیف همه خبر دارم
مرسی دوست خوبم ...

اگه امکان داره تو رنج 8 یا 7 کیلو چند تا مدل lg پیشنهاد بده ...مرسی

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
نکته جالب در مورد لباسشویی های ال جی بدون تسمه اینه که از نظر کارایی مدل 1/400 تومنی با 3/500 تفاوت خیلی زیادی نداره،چه از نظر برنامه ها ،تنظیمات اضافی ،قطعات داخلی وبدنه -فقط توی ظاهر وظرفیت تفاوت دارن که من مدل های 5 یا 6 کیلو رو پیشنهاد میدم چون از زیر کابینت آشپزخانه نمیزنه بیرون وتقربا عرضش 60 سانته
در مورد بکو هم چندین شرکت وارد کننده اون هستن ،بهترینش ایتالیاییه که شرکت ارج وارد میکنه وبا گارانتی خودش عرضه میشه

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
نکته جالب در مورد لباسشویی های ال جی بدون تسمه اینه که از نظر کارایی مدل 1/400 تومنی با 3/500 تفاوت خیلی زیادی نداره،چه از نظر برنامه ها ،تنظیمات اضافی ،قطعات داخلی وبدنه -فقط توی ظاهر وظرفیت تفاوت دارن که من مدل های 5 یا 6 کیلو رو پیشنهاد میدم چون از زیر کابینت آشپزخانه نمیزنه بیرون وتقربا عرضش 60 سانته
در مورد بکو هم چندین شرکت وارد کننده اون هستن ،بهترینش ایتالیاییه که شرکت ارج وارد میکنه وبا گارانتی خودش عرضه میشه
مرسی از حسن نظرت... برند دوو چطوره؟ فروشنده میگه کره ایه و ضمانت نامه انتخاب اصفهان نیست... میشه راهنمایی کنید؟

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
سلام دوست من در رابطه با برندی که گفتید باید عرض کنم من تعمیرکار انواع لباسشویی و ظرفشویی هستم که حتی بردهایی آنها را خودم تعمیر می کنم و تا کنون پی بردم که ال جی و سامسونگ از آی سی میکرو ضعیفی برخوردار هستند و حتی بردهای آنان از نواقص زیادی برخوردار هستند پیشنهاد من بوش است ولی قیمت بالای دارند در برندهای ایرانی از اسنوا کمترین تعمیر را دیده ام امیدوارم کمک کرده باشم

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
مرسی از حسن نظرت... برند دوو چطوره؟ فروشنده میگه کره ایه و ضمانت نامه انتخاب اصفهان نیست... میشه راهنمایی کنید؟
دوو معرکه اس-توی خریدش شک نکن مخصوصا اگه بدون تسمه باشه

بالا