آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش شدن آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3118

kamranvosogh

کاربر
2015-03-24
14
18
کردستان
سلام دوست عزیز ابگرمکن شما مدل شمعک ثابت می باشد در صورتی که هنگام روشن شدن مشعل اطلی شعله پیلوت کم میشود وحرارت کامل به ترموکپل نرسه باعث خاموش شدن می شود در غیر اینصورت ایراد از سنسور حرارتی که روی کلاهک تعدیل قرار دارد یا مسیر دود کش میباشد اگر دودکش به پشت بام راه دارد باید ارتفاع دودکش از کف بام حداقل 60 سانتیمتر با کلاهکHباشددر قیر اینصورت باید ابگرمکن مدل فندار استفاده شود

محمد 2595

کاربر
2015-05-22
1
1
سلام خسته نباشین ابگرمکن مدل B3215i داریم .بدون شمعکه. بعد دو سال کار الان شیر آب داغ رو که باز میکنیم استارت نمیخوره واسه روشن شدن میشه دلیلش رو لطف کنید ممنون

kamranvosogh

کاربر
2015-03-24
14
18
کردستان
با سلام دوست گرامی ابگرمکن شما از مدل شمعک دایم است مشکل کار شما از مسیر دودکش میباشد اگر لوله دودکش به پشت بام راه داشته باشه باید از لوله با قطر 15 استفاده شود وازپشت بام لوله 60 سانتیمتر ارتفاع داشته باشه ودارای کلاهک H باشه در غیر اینصورت سنسور دود فعال شده وجریان گاز فطع میشه

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
البته مشکل اصلی ntc هاست که یک سره بشه فکر کنم بهتره چون بوده که ابگرمنک اتیش گرفته ولی عمل نکردن

Ambient

کاربر
2015-12-01
1
1
سلام.آبگرمکن بوتان مدل B3118
یه مدتی هستش که وقتی میریم حموم،آب گرم هستش و مشعلش هم خوب روشن بعد یهو کل آب گرم کن خاموش میشه!
یه مدتی بود که شب ها هم خاموش میشد صبح ها روشن بود!!!!!!
الن که دارم مینویسم مشکل شمعک پیدا کرده،یعنی شمعک رو میزنم که روشن بشه بعد 20 الی 30 ثانیه خاموش میشه و تو حالت روشن باقی نمیمونه!!!!!!
شاید هم مشکل از تا سنسوراشه!

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
درود
اول سنسور ها رو کلا بردار و دو سیمی که از ترموکوبل به سنسور ها میره رو روکشش رو بتراش و به هم بباف و بعد تست کن و اعلام نتیجه کن

علی نادیا

کاربر
2013-12-30
52
190
با سلام خدمت تمامی شما اساتید گرامی لطف کنین بگذارین اونهایی که مشکل دارن برای خودشون تایپیک جداگانه ای بزنند تا هم مشکل اونها زودتر رفع بشه هم کسانی دیگه ای که مشکل مشابه دارن دیگه لزومی نداشته باشه که سوال و جواب کنند و مشکلاشون توی همین سایت پیدا کنند

eb4sat

کاربر vip
vip
کاربر
احسنتم علی اقا
من بعد هر کس یه تاپیک جداگانه بزنه تا مطالب قابل فهم باشه
اگه دقت کنید تاریخ اولین پست 2013 هست والان که 2015 هست
لطفا اساتید سعی کنند مطالب را برای استفاده دیگران راحت تر کنند
با تشکر

بالا