آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموشی برد تغذیه سامسونگ ۷کیلویی

رسول.

کاربر vip
کاربر
2017-10-07
21
8
سلام دوستان یه برد ماشین لباسشویی آوردن ایسی تغذیه ترکیده و شماره ناخوانا بودایسی TNY266pnگذاشتم خازن ۱۰میکروو۴۰۰رو عوض کردم همراه با سه خازن دیگرو خازن ده ۴۰۰ولت ولتاژ۳۱۰ ولت رو دارم رو پایه ورودی رگلاتور ولتاژ ۱تا دو ولت در نوسان دارم اپتوکوپلر رو هم جفتشون عوض کردم ولی برد خاموشه درضمن برقای ورودی رو درست وصل کردم ممنون میشم راهنمایی کنید و ترانس رو چطوری تست کنم

پیوست‌ها

• 412.9 کیلوبایت بازدیدها: 50

moradi428

کاربر vip
کاربر
2015-04-03
73
105
روی خروجی رگولاتور دوازده ولت بعد از خازن صافی یه برق دوازده ولت آداپتور وصل کنین بدین تحویل

رسول.

کاربر vip
کاربر
2017-10-07
21
8
آداپتور روشن کردم برد رو فابریکی میخام درست بشه روش تست ترانس یا نقشه ای موجود دارین تست بگیرم

nimarh

کاربر
2023-07-17
46
41
گیلان
سلام دوستان یه برد ماشین لباسشویی آوردن ایسی تغذیه ترکیده و شماره ناخوانا بودایسی TNY266pnگذاشتم خازن ۱۰میکروو۴۰۰رو عوض کردم همراه با سه خازن دیگرو خازن ده ۴۰۰ولت ولتاژ۳۱۰ ولت رو دارم رو پایه ورودی رگلاتور ولتاژ ۱تا دو ولت در نوسان دارم اپتوکوپلر رو هم جفتشون عوض کردم ولی برد خاموشه درضمن برقای ورودی رو درست وصل کردم ممنون میشم راهنمایی کنید و ترانس رو چطوری تست کنم
اگه مولتی مترتون تست فرکانس داره دو سر اولیه چک رو فرکانس بگیرید ببینید آی سی نوسان ایجاد میکنه یا خیر . اگه فرکانس داشتید توی قسمت ثانویه دنبال اشکال بگردید . یک روش دیگه هم این که دیود شاتکی رو از مدار خارج کنید و یک سرش رو آزاد قرار بدید بعد ولتاژ بگیرید ازش اگه ولتاژ بده اولیه شما درست کار میکنه (البته زیاد اصولی نیست این روش )

moradi428

کاربر vip
کاربر
2015-04-03
73
105
مجدد پیشنهاد میکنم از آداپتور استفاده کنین که هم دوام بالاتری داره و هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی میکنه.اومدی که برد رو تغذیه خودشو راه بندازی و یه شورتی ریز زد و میکرو برد رفت هوا،اونوقت دیگه راه برگشت نداری و میگی کاش آداپتور زده بودم

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
303
با سلام دوست عزیز معمولا این مدل ای سی ها در زیرشون یک خازن اس ام دی نصب میشه که اون باعث نوسان ای اسی،میشه و خیلی وقتها اون خازن اتصال کوتاه میشه که باید تعویض بشه البته به دو سر خازن خروجی تغذیه ۱۲ ولت بدین و از خروجی مطمئن بشین که درسته یا نه و در ضمن اگر عکس خوب از پشت و روی قسمت تغذیه قرار بدین تا دوستان بهتر بتوانن کمکتون کنن موفق باشن

eb4sat

کاربر vip
vip
کاربر
سلام جهت تست ترانس چاپر میتونید حدودا ۱۰ دور سیم مسی لاکی بپیچید و خروجی اون رو به یک لامپ ۱۲ ولتی بزنید ببینید لامپ روشن میشه یا نه لامپ رو میتونید از داخل کیلومتر موتورسیکلت خراب جدا کنید اگه روشن بشه یعنی ترانس فرکانس دارد البته بهتره که خروجی ترانس رو قطع کنید اپتوکوپلر اگه داره اونو قطع نکنید

رسول.

کاربر vip
کاربر
2017-10-07
21
8
سلام جهت تست ترانس چاپر میتونید حدودا ۱۰ دور سیم مسی لاکی بپیچید و خروجی اون رو به یک لامپ ۱۲ ولتی بزنید ببینید لامپ روشن میشه یا نه لامپ رو میتونید از داخل کیلومتر موتورسیکلت خراب جدا کنید اگه روشن بشه یعنی ترانس فرکانس دارد البته بهتره که خروجی ترانس رو قطع کنید اپتوکوپلر اگه داره اونو قطع نکنید
سلام ترانس خراب بود دوتا سفارش دادم از سایت افشار ولی متاسفانه اینقدر بی‌کیفیت پیدا بودن و خراب که ترانس کلا اتصال کوتاه بود .مجدد از گیلان سفارش دادن فردا میرسه نصب میکنن نتیجه رو اعلام می‌کنم

رسول.

کاربر vip
کاربر
2017-10-07
21
8
سلام ترانس خراب بود دوتا سفارش دادم از سایت افشار ولی متاسفانه اینقدر بی‌کیفیت پیدا بودن و خراب که ترانس کلا اتصال کوتاه بود .مجدد از گیلان سفارش دادن فردا میرسه نصب میکنن نتیجه رو اعلام می‌کنم
با سلام دوست عزیز معمولا این مدل ای سی ها در زیرشون یک خازن اس ام دی نصب میشه که اون باعث نوسان ای اسی،میشه و خیلی وقتها اون خازن اتصال کوتاه میشه که باید تعویض بشه البته به دو سر خازن خروجی تغذیه ۱۲ ولت بدین و از خروجی مطمئن بشین که درسته یا نه و در ضمن اگر عکس خوب از پشت و روی قسمت تغذیه قرار بدین تا دوستان بهتر بتوانن کمکتون کنن موفق باشن
درضمن با آداپتور همه چی کار میکنه برد

رسول.

کاربر vip
کاربر
2017-10-07
21
8
درضمن با آداپتور همه چی کار میکنه برد
ترانس رو عوض کردم وای همچنان برد خاموشه با آداپتور برد روشن میشه اتصالی هم ندارم خازن مقاومت ۱۰۰کیلو دوتا دیود فرکانسی.مقاومت ۱۰۰کیلو ابتوکوپلر همه تست شده رو ورودی ترانس ۳۱۰ ولت دارم خروجی ولتاژی ندارم

بالا