آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حرف دل-درد دل-شكايت-نصيحت-ناگفته ها-گلايه و هر چه مي خواهد دل تنگت بگو

rashonh

کاربر
2012-01-18
38
102
w75f24qemnaigpbf0ln.jpg
امام صادق (ع) فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!
1- در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر «حسبنا الله و نعم الوکیل» (آل عمران ایه 171) پناه
نمی برد.
2- در شگفتم برای کسی که اندوهگین است چگونه به ذکر «لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین» (سوره انبیاء آیه 87) پناه نمی برد.
3- در شگفتم برای کسی که مورد مکر و حیله واقع شده، چگونه به ذکر «افوض امری الی الله، ان الله بصیر بالعباد» (سوره غافر آیه 44) ... پناه نمی برد.
4- در شگفتم برای کسی که طالب دنیا و زیباییهای دنیاست چگونه به ذکر «ماشاءالله لا قوه الا بالله» پناه نمی برد. A

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
اگه خوب دقت کرده باشید مردم از تعمیرکاران خون به دل هستن
آیا تا الان بهش فکر کردید
چرا مردم به تعمیرکار به چشم یک دزد نگاه میکنن و تا چیزی میشه میگن قطعات وسیلمون رو دزدید
چرا مردم وسیله تعمیر شده رو مثل روز اول دوس ندارن و همش به فکر پولی هستن که بابت تعمیر دادند
ایا تا الان متوجه شدید که مردم پول تعمیرکار رو به صورت ناراضی میدن
و...
چون که اینها یه تعمیرکار نیستند فقط اسم تعمیرکار را دارند
تو هر صنفی ادم بی انصاف به قول شما دزد است میخواهی هزاران صنف را نام ببرم/؟؟

تو هیچ صنفی از تعمیرکار زحمت کشتر و مظلومتر نیست اینهایی که گفتی به صنف تعمیرکار نمی چسبه

سنک کار یک متر سنگ کار میزاره 30 هزار تومان میگیره اما یه تعمیرکار 20 هزارتومان با هزار بدبختی بگیره میشه دزد؟؟

طلا فروش یه مثقال طلا میده دست مشتری خداد تومان دست مزد میگیره تعمیرکار عمرش را جانش را چشمش را
گذاشته توکارش میشه دزد؟؟؟ عجبها

آخرین ویرایش:

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
با درود آیا قبول دارید که خودمان هم جزو همین مردم هستیم ؟

در تعجبم یک دکتر جراح برای یک ساعت جراحی میلیونها تومان اجرت میگیره اما اسمش اقای دکتر می ماند
اما صنف تعمیرکار با چند برابر سابقه کار یک دکتر برای یک ساعت کارش مثلا 20 هزارتومان بگیرد میشود دزد؟؟؟ میشود خون بدل مردم کردن؟؟؟

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
اگه خوب دقت کرده باشید مردم از تعمیرکاران خون به دل هستن
آیا تا الان بهش فکر کردید
چرا مردم به تعمیرکار به چشم یک دزد نگاه میکنن و تا چیزی میشه میگن قطعات وسیلمون رو دزدید
چرا مردم وسیله تعمیر شده رو مثل روز اول دوس ندارن و همش به فکر پولی هستن که بابت تعمیر دادند
ایا تا الان متوجه شدید که مردم پول تعمیرکار رو به صورت ناراضی میدن
و...
دوست عزیز جهت اطلاع شما

*در سابقه یکی از بزرگترین دلالان ارز که اخیرا دستگیر شده است مواردی چون تحصیلات ابتدایی، شاگردی نانوایی، رانندگی تاکسی و چهار فقره پرونده قضایی همچون جعل و کلاهبرداری دیده می شود. در فروردین امسال وی مجوز یک صرافی را نیز دریافت کرده بود!

*سران یک شبکه گلدکوئیستی که در اغتشاشات ارزی هفته گذشته دستگیر شدند، اعتراف کرده اند عضوگیری در شبکه خود را به صورت دعوت برای کوهپیمایی و ورزش همگانی انجام داده اند.

* درهفته های اخیر یکی از موسسات مالی - اعتباری با خرید حجم بالایی طلا با هدف سود جویی، باعث ایجاد تلاطم هایی در بازار طلا شده است. این موسسه تلاش هایی را برای گرفتن مجوز بانک از بانک مرکزی انجام داده است.

منتظر فسادی مشابه اختلاس 3هزار میلیاردی باشید
http://www.shahrekhabar.com/news/political/1350068040851847/منتظر-فسادی-مشابه-اختلاس-3هزار-میلیاردی-باشید

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
جناب زارع
این حرف هایی رو که گفتم حرف عرف مردم است
من اینجا بیان کردم تا دلیلش رو بپرسم و راه حلی بیابیم
نه اینکه خدایی نکرده قصد جسارت داشته باشم:32000000:

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
جناب زارع
این حرف هایی رو که گفتم حرف عرف مردم است
من اینجا بیان کردم تا دلیلش رو بپرسم و راه حلی بیابیم
نه اینکه خدایی نکرده قصد جسارت داشته باشم:32000000:
دوست عزیز من هم جواب سوال شما را دادم وبرایتان دلیل اوردم راحلش دیگه با خودتان
میدانم که شما پسر خوبی هستی:biggrin0:

ehsangh7

کاربر
2012-02-26
53
152
سلام همگی نظرات خوبی بود استفاده کردم
نظرتون در مورد شریک تعمیراتی چیه قصد دارم با یه نفر که خودش تعمیرکاره و العان مغازه داره شریک بشم
یا خودم مغازه تعمیراتی راه بندازم ؟
ممنون میشم نظر بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: milad_tm

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام همگی نظرات خوبی بود استفاده کردم
نظرتون در مورد شریک تعمیراتی چیه قصد دارم با یه نفر که خودش تعمیرکاره و العان مغازه داره شریک بشم
یا خودم مغازه تعمیراتی راه بندازم ؟
ممنون میشم نظر بدید

سلام
دوست عزیز از قدیم میگن
اگر شریک خوب بود خدا هم برای خودش شریک میگرفت
ا ما بعضی ها مثل من دیر متوجه این حرف میشوند که خیلی دیر شده وبعضی هم زود که موفق میشوند
کم بخور همیشه وبی دردسر بخور

بالا