آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

ثبت نام برای حضور در نمایشگاه تله کام از شنبه آغاز می شود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,776
29,843
ایران
مدیر اجرایی نمایشگاه تله کام گفت:ثبت نام از شرکت های متقاضی حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (iran telecom 2008) از روز شنبه آغاز می شود.
لادن ملکی در گفت و گو با خبرنگار موبنا اظهار داشت: اطلاع رسانی لازم و کافی در خصوص برگزاری نمایشگاه تله کام انجام شده و بسته های اطلاعاتی نیز به شرکت های فعال در حوزه مخابراتی و ارتباطی ارائه شده است.
وی گفت: نرخ اجاره غرفه ها در "ایران تله کام 2008 " نسبت به سال گذشته تغییری پیدا نکرده است.
نهمين نمايشگاه بين المللي صنايع مخابرات ، دوم تا پنجم آذرماه سال جاري در سالن های شش و هفت نمايشگاه بین المللی تهران توسط شرکت پالار سامانه برگزار مي کند.
در اين نمايشگاه جديدترين محصولات در قالب انواع سيستم ها، تجهيزات و سرويسهاي مخابراتي و ارتباطاتی از قبيل آنتن و کابل مخابراتي، تجهيزات و تکنولوژی ارتباطات ماهواره اي، سيستم ها و تکنولوژي تلفن هاي همراه، تکنولوژيsms ، سوئيچينگ و سيستم ها و تکنولوژي پيجينگ به عرضه گذاشته مي شود.
تعرفه نمايشگاهي براي فضاي بسته ريالي هر مترمربع 630 هزار ريال و فضاي باز ريالي هر مترمربع 378 هزار ريال خواهد بود.
همچنين براي فضاي بسته ارزي هر مترمربع 260 يورو و فضاي باز ارزي هر مترمربع 156 يورو است.
 
بالا