آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تجربیات: تمام مارکهای فلش را امتحان کردم

davidmti

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-24
89
177
تمامی فلاشها رو تست کردم از نظر من سیلیکون پاور و اپیسر بهترین بود از نظر گارانتی و از نظر سرعت و جدیدا اپیسر فلاش جدید ی را رو نمایی کرده به نام َAH 111 این هم ضد آب و آنتی شوک هم هست:thumbsup:

آخرین ویرایش:

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
سلام
به نظر منم سیلیکون پاور خیلی مارک خوبیه
حتی گارانتیش هم بدون دردسره
چهارسال پیش دوتا گرفتم الان هم درست و حسابی دارن کار میکنن

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام
من فلش سیلیکون پاور دارم
فلش مموری با گرافیک حرارتیSilicon Power B10

[FONT=&quot]دستگاه های الکترونیکی در اثر کار کردن و عبور جریان از آنها خود به خود گرم می شوند . یکی از ویژگی های جالب این فلش مموری گرافیک حرارتی است[/FONT][FONT=&quot] . به این صورت که رنگ برچسب گرافیکی آن متناسب با حرارت از آبی به قرمز تغیر می کند . هرچه حرارت بیشتر قرمز تر
[/FONT]
[FONT=&quot] [FONT=&quot]مشخصات فنی[/FONT][FONT=&quot]
نوع محصول: حافظه فلش
ظرفیت دخیره‌سازی[/FONT][/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]: 8[/FONT][/FONT] گیگابایت
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]اینترفیس[/FONT][/FONT] USB 3.0[/FONT][/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]:[/FONT][/FONT][/FONT].
با گارانتی ماداالعمر داده پرداز رایانه متین
خیلی راضیم[/FONT]
:jump:

peyman007

کاربر
2010-01-28
25
163
بنظرم کیگ مکس امتحان نکرده باشی منکه دارم الان نزدیک سه سال میشه هنوز اخ نگفته گارانتیش یکی از بهترین شرکت ها. اواژنگ .
هنوز به مشکل بر نخوردی که....اگه بخواهیم به ضد اب بودن بگیم کینگ مکس الان یکی ساخته ضد اب برو تو سایتش ببین چقدر افتخار بدست اورده
:32000000::32000000:

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-11-03
617
1,683
سلام

من از 86 تا حالا دارم فلش میفروشم و یه دستیم از دور به تعمیراتشون داشتم و دارم

مارک های سیلیکون+ اپیسر + فیلیپس و یه چنتای دیگه همگی یکی هستن و آیسی مرکزیشون فیشن هست و در اصل یکی هستن

گارنتیم تا حالا سیلیکون کلا 20 تا نداشتیم که تازه کلیشونم از جا های دیگه خریده بودن که ما براشون فرستادیم تعویض

جدیدا مدلای سیلیکون از چیپهای BGY استفاده میکنن که احتمال لحیم سردیشون بالاه و منم چند روز پیش یه 16G سری I رو با لحیم سردی گرفتن تعمیر کردم و اطلاعاتشم حفظ شد و کلی ذوق کرد :)

اون کینگ مکسم ازش فروختم و خوب بوده

HP مدلای خوبی نداره و گارنتیشونم کمه یه طورایی شانسین ، یدفه میبینی یه روزم کارایی نداره یه دفه هم میبینی ضد گلوله ازآب درمیاد

خودمم یه 8 ضد اب داشتم که الان نمیشه با زبون روزه تحمت یزنم ولی یکی از آشناهام بلندش کرد و ما هم مطمئن نیستم که بزاریم گردنش

حالا معنی این پست چیه ؟؟ نکات تعمیراتی منظورتونه یا چیز دیگه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
از این مبحث خوشم میاد
ولی به شرط اینکه دلیل بیارید
ضد ضربه و ضد اب و خوشکلی برای من ملاک نیست کارایی مهمه
سرعت و در عین حال مثل تراکتور قوی باشه
سال 88 و 89 در یک پخش عمده کار میکردم
مارک ها و تجربه هایی که دیدم فکر نکنم کسی تجربه کرده باشه
TDK - Sony - Silicon - Imition - Patriot - Super Talent-Verico - HP - Edage - King ston -King max - Transet - Nano - Adata -Toshiba
رتبه بندی رو براتون مینویسم
این مارک ها سرعتشون خیلی بالاست ما بین 12 الی 30 مگ بر ثانیه سرعت دارن
پسورد میخورن
مرگ ندارن - پس به خاطر همین گرانتی برام ملاک نیست
Patriot - چیپست اون امریکایی هستش و با اینکه کمی بزرگ هستش ولی حرف نداره
TDK - یک مارک خیلی جالب - چیپست اون متعلق به توشیبا ژاپن هستش . پسورد میخوره . پارتیشن بندی هم میشه( متاسفانه بعد از تحریم وارد ایران نشده )
Sony - سری های قدیم - که چیپست اون تایوانی بود ( سری جدید سونی مونتاژ چین هستن)
Imition - فرقی با TDK نداره فقط مونتاژ تایوان هستش
Verico - نسخه USb 3 اون واقعا غوغا کرده سرعت 2 usb اون تا 30 تا هم میرسه
Transand - silicon - Adata مارک های خوبی هستن که قیمت متوسط و کارایی متوسطی دارن ولی به درد کارهای سنگین نمیخورن

همه این نظر سنجی ها بین خوب و خوب تر هستش
از این دوستمون که همه مارک ها رو امتحان کرده میخوام نظر بده . دسپختم چطوره

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,480
12,065
به نام خدا
به نظر من فقط پتریوت
اون هم مدل RAGE
از نظر خوندن و نوشتن براحتی با usb3 های بازار رقابت میکنه چون مثلا 16gig اون از تکنولوژی QUAD Cgannel استفاده میکنه و سرعت باورنکردنی داره

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
به نام خدا
به نظر من فقط پتریوت
اون هم مدل RAGE
از نظر خوندن و نوشتن براحتی با usb3 های بازار رقابت میکنه چون مثلا 16gig اون از تکنولوژی QUAD Cgannel استفاده میکنه و سرعت باورنکردنی داره
دوست عزیز
حرف نداره این مارک
کدوم شهرستان هستید و الان نوش دم دستون هست -گرانتیش با کدوم شرکته

بالا