آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تفکیک سیم کشی شاسی در و صندوق و کاپوت پراید

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
دوست عزیز شما نصاب هستید یا خیر؟؟ خروجی صندوقپرا با تحریک یا تریگر صندوق فرق میکند خروجی صندوقپران ولتاژ ۱۲ ولت لحظه ای هست و سیم شاسی صندوق برای این هستکه دزدگیر فرمان باز شدن درب صندوق را دریافت کند اینها باهم فرق دارند، حالا اگرهم اشتباهی کرده باشید نباید رله کلا خراب شده باشد فیوز را چک کردید؟؟

سلام روز بخیر بزرگوار باتشکر از اینکه پاسخ بنده رو دادید
عزیز جان بنده مبتدی هستم تعمیر کار نیستم

با مولتی متر چک کردم متوجه شدم یکی از 6تا فیوز دزدگیر سوخته تعویض کردم مشکل صندوق پران حل شد، فیوز اصلی رو هم چک کردم فیوز کابین هم سوخته بود :دی
از اونجایی که مبتدی هستم متوجه توضیحات قبلی شما نشدم برای همین فکر کردم باید به صورت مستقیم به خروجی صندوق پران متصل بشه

بزرگوار ممکنه توضیح ساده تر بدید اگر براتون ممکنه دقیقا باید چیکار کنم
الان از شاسی صندوق و کاپوت سیم جدا کشیدم تا کنار رله

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام روز بخیر بزرگوار باتشکر از اینکه پاسخ بنده رو دادید
عزیز جان بنده مبتدی هستم تعمیر کار نیستم

با مولتی متر چک کردم متوجه شدم یکی از 6تا فیوز دزدگیر سوخته تعویض کردم مشکل صندوق پران حل شد، فیوز اصلی رو هم چک کردم فیوز کابین هم سوخته بود :دی
از اونجایی که مبتدی هستم متوجه توضیحات قبلی شما نشدم برای همین فکر کردم باید به صورت مستقیم به خروجی صندوق پران متصل بشه

بزرگوار ممکنه توضیح ساده تر بدید اگر براتون ممکنه دقیقا باید چیکار کنم
الان از شاسی صندوق و کاپوت سیم جدا کشیدم تا کنار رله

سلام الان دیگر با رله کار ندارید این سیمها باید به دستگاه دزدگیر وصل شوند روی دستگاه دزدگیر مشخصات نوشته ، خواستید تصویر ارسال کنید تا برایتان مشخص کنم، در ضمن تست با لامپ بهتر از مولتی متر جواب میدهد با تشکر.

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
IMG_20200522_085120.jpg

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام الان دیگر با رله کار ندارید این سیمها باید به دستگاه دزدگیر وصل شوند روی دستگاه دزدگیر مشخصات نوشته ، خواستید تصویر ارسال کنید تا برایتان مشخص کنم، در ضمن تست با لامپ بهتر از مولتی متر جواب میدهد با تشکر.
خدمت شما ارسال کردم بزرگوار

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سیم کاپوت جلو و صندوق را باهم به وردی شماره ۹ وصل کنید،

ممنون از شما بزگوار وصل کردم اما با باز شدن کاپوت هم فقط تو ریموت نشون میده صندوق باز شده

برا کاپوت به صورت جداگانه باید به کدوم سیم وصل شه ؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
ممنون از شما بزگوار وصل کردم اما با باز شدن کاپوت هم فقط تو ریموت نشون میده صندوق باز شده

برا کاپوت به صورت جداگانه باید به کدوم سیم وصل شه ؟

توی تصویر چیزی به عنوان HOOD ندیدم شما دزدگیر راقفل کن البته شوک و لادری چیزی فعال نباشد بعد با یک لامپ رشته ای یک سر به منفی و سر دیگر به سیمهای مشکوک بزنید ببینید با آلارم کشیدن دستگاه چه گزینه ای در ریموت نمایان میشود آژیر را موقتا قطع کنید تا آسایش داشته باشید با تشکر.

بالا