آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعویض تاچ تبلت

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
با سلام خدمت اساتید عزیز
3 عدد تبلت دستم رسیده که باید تاچشو عوض کنم
تا اونجایی که اطلاع دارم باید ال سی دی جدا بشه بعد کناره های تاچ با هیت حرارت داده بشه تا چسب خودشو ول کنه و تاچ رها بشه
منتها نحوه دقیقشو نمیدونم .. اینکه رو چه دمایی بزارم از چه فاصله ای و چقدر زمان نیاز داره یا اینکه وسیله خاصی هم نیاز داره ؟؟
یه توضیح مختصر شما راه رو برای من روشن میکنه خواهشا دریغ نفرمایید مرسی

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت اساتید عزیز
تا اونجایی که اطلاع دارم باید ال سی دی جدا بشه بعد کناره های تاچ با هیت حرارت داده بشه تا چسب خودشو ول کنه و تاچ رها بشه
منتها نحوه دقیقشو نمیدونم .. اینکه رو چه دمایی بزارم از چه فاصله ای و چقدر زمان نیاز داره یا اینکه وسیله خاصی هم نیاز داره ؟؟

دوست عزیز برای اینکار شما باید تاچ کش داشته باشید چون اگر تاچ کش استفاده نکنید ال سی دی می شکند تاچ کش را بر روی تاچ قرار داده و با هیتر ملایم گرما دهید تا چسب شل شود و سپس به ارامی تاچ را جدا کنید

با تشکر

aga2000

کاربر
2011-03-15
154
459
دوست عزیز برای اینکار شما باید تاچ کش داشته باشید چون اگر تاچ کش استفاده نکنید ال سی دی می شکند تاچ کش را بر روی تاچ قرار داده و با هیتر ملایم گرما دهید تا چسب شل شود و سپس به ارامی تاچ را جدا کنید

با تشکر
بغیر از روشی که دوستمون فرمودند،شنیدم که با یک تکه سیم المنت نازک هم میشه.که المنت داغ بشه و آروم آروم از بالا بین ال سی دی و تاچ به طرف پایین کشیده بشه تا تاچ و ال سی دی از هم جدا بشه.اما من هنوز خودم ندیدم . عملا هم امتحان نکردم.
باید این روش بررسی بشه.
ممنون

sami_151394

کاربر
2014-05-07
5
8
با سلام خدمت اساتید عزیز
سلام دوست عزیز. بهترین کار اینه که تبلت رو بفرستی برای کسی که دستگاه داره. منم از وقتی ضرر شکستن ال سی دی رو دستم موند. با یه همکارا صحبت کردم و گوشی ها و تبلت هایی که مشتری برام میاره رو میفرستم برام تعمیر میکنه. فقط یه هزینه ارسال گوشی رو میدم در مقابل ضرر شکستن ال سی دی کمتر و بی دردسره. خواستی آدرس بهت میدم شما هم کاراتو براش بفرست.
موفق باشی

Masked

کاربر
2014-05-06
6
5
کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون تهرانم

مدل چی هست؟
باید برید علاالدین طبقه منفی 1 ببینید کسی براتون عوض میکنه یانه
البته اگر تاچش باشه و گیرتون بیاد
من الان 6 ماهه تبلتم تاچش شکسته نتونستم گیر بیارم حتی با چند تا فروشنده تو علی اکسپرس هم که داشتند صحبت کردم
موجود نداشتند ایسوس بد جور نایاب هست
امیدوارم برای شما موجود باشه تو بازار

mohsen30

کاربر
2010-12-19
8
3
مدل تبلت ها برای تعویض تاچ متفاوت هست اگر تبلت ها چینی هست هیتر را برای روی حرارت 400 درجه از فاصله 4انگشتی به تبلت دور تا دور تبلت روی تاچ رو هیت بده تا حدیکه نه تاچ آب بشه نه این که سر باشه باید طوری باشه که وقتی دستت را برای چند لحظه میزاری روی تبلت بسوزه و بعد با ملایمت برشد دار
اگر تبلت چینی ولی مارک اصلب هیت مثل لنوا تاچ این مدل ها شیشه ای هست دردسر داره تعویضش امکان شکستن ال سی دی هست چون معمولا ال سی دی زیر تاچ قرار داره و با برداشتن تاچ دسترسی داری به ال سی دی
اونم به همین صورت ولی انقدر باید داغ بشه که وقطی می خوایی تاچ را بلند کنی تاچ خورد نشه احتیات کنید شیشه خورده تو چشمتون نریزه برای خرید تاچ و ال سی دی تبلت چینی هم به این سایت میتونید مراجعه کنید قیمتاش مناسبه tablet4s.com

بالا