آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعویض بلندگوهای باند اسپیکر فندا380

Boomrang32

کاربر
2018-06-06
14
15
نه ای

نه اینا عموما وات کمی به مید توییت ها میدن نسبت به ساب ووفر و با تعویض باند بعیده اتفاقی رخ بده
شما مشخصات آی سی آمپلی ساب و مید توییت ها رو هم در بیارید متوجه میشید مید توییت ها تقریبا نصف توان ساب رو دارن اکثرا البته خوده ساب به خاطر باکسش هم چند برابر تقویت میشه

ماهان220

کاربر
2023-08-04
16
1
Tehran
شما مشخصات آی سی آمپلی ساب و مید توییت ها رو هم در بیارید متوجه میشید مید توییت ها تقریبا نصف توان ساب رو دارن اکثرا البته خوده ساب به خاطر باکسش هم چند برابر تقویت میشه
با این اوصاف تغییری هر چند کم ولی در جهت یکم بیشتر شدن صدا رخ نمیده با عوض کردن بلند گو ها؟البته اینم بگم که بلندگوهای روی اسپیکربلندگوهای فابریک اسپیکر نیستن ولی مشخصات دقیقا معادل فابریک هاست

ماهان220

کاربر
2023-08-04
16
1
Tehran
چون من اسپیکرو بصورت دست دوم خریدم طرف میگه چون باند های فابریک خودش خز خز میکرد عوضشون کردم.

ماهان220

کاربر
2023-08-04
16
1
Tehran
الان بلند گوهای 3وات4اهم یه اسپیکر دیگروبه این اسپیکر وصل میکنم خیلی صداش بهتر میشه.مشخصه مشکل فقط بلند گوهاشه.

Boomrang32

کاربر
2018-06-06
14
15
این بلندگوی سامسونگ که عکسشو فرستادم از لحاظ اهم و اندازه مناسبه فقط مشکل اینه واتش معلوم نیست چنده.وگرنه گزینه خوبیه برای تست.
متاسفانه این مدل کدشون رو هم که میزنی تو گوگل هیچ مشخصاتی نمیاره ولی خوب آره حجم صدا ی زیاد و خوبی دارن این مدل کلا

ماهان220

کاربر
2023-08-04
16
1
Tehran
متاسفانه این مدل کدشون رو هم که میزنی تو گوگل هیچ مشخصاتی نمیاره ولی خوب آره حجم صدا ی زیاد و خوبی دارن این مدل کلا
اگر خاطرتون هست4اهمی ها چند وات بودن؟چون فرمودید قبلا از این بلندگوها داشتید و واتشون رو هم بدست میاوردید گفتم شاید خاطرتون باشه.حدوده وات رو هم یادتون مونده باشه بازم خوبه که بگید .4اهمی ها و اندازه3اینچی ها.

Boomrang32

کاربر
2018-06-06
14
15
اگر خاطرتون هست4اهمی ها چند وات بودن؟چون فرمودید قبلا از این بلندگوها داشتید و واتشون رو هم بدست میاوردید گفتم شاید خاطرتون باشه.حدوده وات رو هم یادتون مونده باشه بازم خوبه که بگید .4اهمی ها و اندازه3اینچی ها.
ولا مال خیلی وقت پیش بودن اما آمپلیشونو که هنوز دارم تو مایه ها ده وات میده

بالا