آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تعمیر لباسشویی آبسال مدل 500 دور

hrc1365

کاربر
2013-03-14
1
1
سلام به اساتید محترم. لباسشویی من کار میکنه ولی صدا میده مثل اینکه صفحه آلمومینیومی داخلیش به چیزی میخوره. احتمالا چیزی بین اون و صفحه بیرونی گیر کرده.
میخام بازش کنم ولی نمیدونم چطوری باید اجزاشو از هم جدا کنم. ممنون میشم کمک کنید. نقشه ای یا چیزی.
باتشکر از کمکتون:busted_red::busted_red:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیزبه احتمال قوی درلباسشوئی آبسال 500شایع ترین اشکال شکستگی سه شاخه محوردرام میباشدکه به علت پوسیدگی یکی از پایه های آن میشکندودرام تقریبا گیر کرده و نمی چرخد احتمال ضعیف شکستگی بلبرینگ نیز وجود داردتعویض سه شاخه که دربازار به وفور پیدا میشوداگر تعمیرکار لباسشوئی نباشید کار سختی میباشدوکل دیگ باید جدا ودوباره بسته شود موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام به اساتید محترم. لباسشویی من کار میکنه ولی صدا میده مثل اینکه صفحه آلمومینیومی داخلیش به چیزی میخوره. احتمالا چیزی بین اون و صفحه بیرونی گیر کرده.
میخام بازش کنم ولی نمیدونم چطوری باید اجزاشو از هم جدا کنم. ممنون میشم کمک کنید. نقشه ای یا چیزی.
باتشکر از کمکتون:busted_red::busted_red:

درب لباسشویی رو باز کنید و درام رو با دست به جلو و عقب فشار دهید ببینید آیا لقی داره یا نه اگه درام با دست راحت میچرخه و از اینکه یه جسم خارجی بین چلیک و درام گیر کرده اطمینان دارید یه راه اولیه هستش که اگه جواب نده باید لباسشویی کامل اوراق بشه و چلیک رو باز کنی و اون شیء رو خارج کنی
سینی پشت دستگاه رو باز کن و المنت رو باز کن از اون قسمت ببین میتونی کاری بکنی ، اگر نه که باید کامل باز بشه
موفق باشی

iven12

کاربر
2009-09-19
24
44
با سلام خدمت اساتید
من یه دستگاه لباسشویی مدل 453 دارم که این دستگاه قبل از مرحله 5 شستشو نمیتونه موتور رو به چپ و راست بچرخونه و گیر میکنه ولی وقتی تایمر اون مرحله رو رد کرد باز به کارش ادامه میده !
فکر میکنید مشکل از کجاست؟ تایمر یا خازن یا موتور؟

khazan1

کاربر
2011-04-11
48
131
تايمر امكان دارد كه پلاتين ها در مرحله ذكر شد خوب در گير چرخ دنده ها نشوند وكارنكند انرا سرويس نماييد در غير اين صورت تايمر خراب است

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خدمت اساتید
من یه دستگاه لباسشویی مدل 453 دارم که این دستگاه قبل از مرحله 5 شستشو نمیتونه موتور رو به چپ و راست بچرخونه و گیر میکنه ولی وقتی تایمر اون مرحله رو رد کرد باز به کارش ادامه میده !
فکر میکنید مشکل از کجاست؟ تایمر یا خازن یا موتور؟

تایمر دستگاهتون خرابه
با تعویض تایمر مشکلت حل میشه
موفق باشی

بالا