آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: تعمیر دی وی ار

Hasan7220

کاربر
2017-09-25
11
1
با سلام خدمت استادان عزیز ی سوال داشتم در مورد تعمیرات دی وی ار.
با توجه ب اینکه دی وی ارا نقشه تعمیرات ندارن واسه عیب یابی باید فقط ب تست قطعات اقدام کرد؟ کسی از دوستان بلوک دیاگرام بخش های مختلف دی وی ار و داره؟؟ و سوال اخر اینکه من از رو ی دی وی ار سالم میتونم فایل فلشش و کپی کنم ک رو دی وی ارا مشابه استفاده کنم از نظر شماره سریال واسه دستگاه ایرادی پیش نمیاد با تشکر از استادان عزیز.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
از فایل دستگاه مشابه میتوان استفاده کرد بشرطی که رم دستگاها و شکل برد و نوع ای سی تصویر یکی باشد
سریال و کد p2p معمولا در یک ایسی ایپروم دیگر ذخیره شده و تغییری پیش نمی اید .البته بعضی از دستگاها ایپروم ندارد و سریال و دیگر کدها در فلش است مانند دستگاهایی که از سی پی یو های gm استفاده کرده اند که ان هم فقط p2p از کار می افتد مگر برای انتقال تصویر از ای پی ولید استفاده کنید .(p2p مشاهده تصویر از طریق اینترنت )
برای تعمیرات باید به مرور تجربه کسب کنید نقشه ای وجود ندارد

Hasan7220

کاربر
2017-09-25
11
1
ممنون دوست عزیز واقعا واسم سوال بود ک سریال دستگاه تداخل پیدا میکنه یا نه از راهنماییت ممنونم. واسه تعمیر دستگاه دی وی ارم اگه راهنمایی دارین کک زودتر بتونم تبحر پیدا کنم ممنون میشم واقعا

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
هر چقدر بتونید بیشتر دستگاه خراب کنید ماهرتر خواهید شد

دستگاه را که خراب کنید مجبورید درستش کنید پس باعث میشه تحقیق را بیشتر کنید.در موقع تحقیق خیلی چیزهای مفید یاد میگیرد و تجربه اضافه می شود که چه کارهایی بکنید که دیگر خراب کاری نکنید

آخرین ویرایش:
بالا