آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر درایو ال ای دی سقفی

mohammadjanam

کاربر
2023-04-11
11
2
اصفهان
سلام خسته نباشید این دو تا درایو ال ای دی سقفی است که خرابن لامپهاشون رو با درایوهای دیگه تست کردم سالم بودن این دو تا درایو خازن بزرگا که ده نانوفاراد بودن باد کرده بودن با این سبز رنگها عوض کردم ولی بازم کار نکردن میخواستم راهنمایی بکنید تو این درایوها بیشتر کدام یک از قطعات میسوزن؟

پیوست‌ها

• 234.6 کیلوبایت بازدیدها: 34

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
191
249
اردکان
سلام خسته نباشید این دو تا درایو ال ای دی سقفی است که خرابن لامپهاشون رو با درایوهای دیگه تست کردم سالم بودن این دو تا درایو خازن بزرگا که ده نانوفاراد بودن باد کرده بودن با این سبز رنگها عوض کردم ولی بازم کار نکردن میخواستم راهنمایی بکنید تو این درایوها بیشتر کدام یک از قطعات میسوزن؟
دوست عزیز تعمیر درایو پنل سقفی صرفه اقتصادی ندارد ، اگر هدف شما افزایش دانش خود نیست وقت با ارزش خودتون رو بيهوده حروم نکنید

Mohammad.sp

کاربر vip
vip
کاربر
2021-06-04
130
136
29
سلام
خازن کوچک نزدیک خازن بزرگم تعویض کنید اگر دراید راه نیافتاد ایسی درایو اسیب دیده و صرفه اقتصادی ندارد برای تعمییر

amir2064829

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-02
29
29
با تست خازن ظرفیت پاین کنار آی سی اگر ولتاژ داست پس ای سی درایو سالم و اگر متغیر بود پس خازن خراب شده و اگر ولتاژ اثلا نداست ای سی درایو مرخصه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib
بالا