آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعميرات موس

oorooj

کاربر
2010-08-27
32
87
یه موس a4tech وایرلس هست که تمام جهت هارو برعکس میره مثلاوقتی میخای به چپ بری به راست میره بخای به بالا بری به پایین حرکت میکنه ولی کلیکش مشکلی نداره...........لطفا راهنمایی کنید

آقای مدیر لطف پاسخ بدید

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود
جناب آقای ( oorooj )
اولا وظیفه کسی نیست که جواب شما رو بده
دوما اکثر دوستانی که در سایت عضو هستند مشغول به کارهای خود هستند
سوما اگر فرصتی بشه حتما به سایت سری خواهند زد و تا اونجایی که از دستشون بر بیاد کوتاهی نمیکنند
امید وارم بهت بر نخورده باشه

حال به سوال من پاسخ بده از کی تا حالا این مشکل رو با مووس خود پیدا کردی؟
خود به خود شده؟

mosafer1375

کاربر
2010-08-01
1
5
باسلام من هم یه موس دارم گذاشتمش کنار فکر میکردم درست شدنی نیست ولی وقتی جواب و مشکلا بعضی از دوستان رو شنیدم به موس خودم امیدوار شدم مشکل همینه که تقریبا دوستان توی پست های بالا مطح کردن من وقتی می خوام توی صفحه یه چیزی رو دارگ کنم همین که می خوام فایلهای انتخاب شده رو دراگ کنم یه هو موس از حالت انتخاب خارج میشه میشه اینجوری هم مطرح کرد که موس با تک کلیک مشکل داره وقتی روی یه فایل یا فولدری تک کلیک میکنی موس بصورت دبل کلیک عمل میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام من هم یک موس فراسو ps2دارم که نشانگر حرکت کند ه ولی کلیک ها کار میکنن ای سی ***نده رو تمیز کردم باز همین مشکل داره وداخل موس چند تا خازن هست ایا امکان این هست که مشکل خازن داشته باشن و اینکه چرا خازنها 50 ولتی هستن

novinp

کاربر
2012-04-13
39
71
سلام بنده یه ماوس دارم که کلیک چپش کار نمیکنه .
ولی در باقیه موارد مشکلی نداره .
آیا درست میشه . و اگه میشه مشکل از کجاست ؟

mipamipa

کاربر
2013-02-14
26
96
همدان
سلام/با اجازه از اساتید محترم.
موس های معمولی قیمت چندانی ندارن و زود به مشکل برمی خورن ولی موس هایی هستن که خیلی خوش دست هستن و قیمت بالایی هم دارن اون موقع هستش که تعمیر موس به دردمون می خوره.
مشکل دوستان با موس هایی که دابل کلیک به جای کلیک یا در دراگ کردن مشکل دارن رو خیلی راحت با تعویض کلید یا همون میکرو سوئیچ مربوطه حل میشه (چن بار درست کردم)
بعضی وقتا هم وقتی موس ساکنه ولی اشاره گر موس خود به خودحرکت می کنه رو با تمیز کردن عدسی درست میشه.
اکثرا هم کابلشون ایراد پیدا می کنه که باعث کار نکردن موس میشه که با تعویض کابل مشکل به طور کامل برطرف میشه.

آخرین ویرایش:

mipamipa

کاربر
2013-02-14
26
96
همدان
یه سوال
کسی می دونه اگه گیرنده (اسمش رو نمی دونم) موس های بی سیم گم بشه چیکار باید کرد؟
چطوری میشه یه گیرنده واسش درست کرد؟

far307

کاربر
2013-07-07
3
2
سلام من یه موس وایرلس دارم که وقتی روشنش میکنی بعد چند ثانیه خاموش میشه . درسته که موس چندان ارزش تعمیر نداره ولی هدف فقط یادگیریه .من دارم روی تعمیر موس ها کار میکنم اگه کسی تونست اطلاعاتی بده ممنون میشم.:63000000:

بالا