آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

تصویر نداشت آیفون تصویری سیماران

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
34
5
تهران
سلام یک آیفون تصویری دارم که تصویر نداره و توی عکس کانکتوری که مشخص کردم ولتاژ نداره ، ولتاژش از کجا تامین میشه کسی میدونه؟

پیوست‌ها

• 568.8 کیلوبایت بازدیدها: 8

هویدا

کاربر vip
vip
کاربر
2014-03-07
234
287
درود بر شما اگر صدا هست یک عکس از برد ال سی دی بزارید.ولت برد ال سی دی از پایه وسط tip127گرفته میشود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: geenger

lotfy

کاربر
2012-06-20
3
1
سلام یک آیفون تصویری دارم که تصویر نداره و توی عکس کانکتوری که مشخص کردم ولتاژ نداره ، ولتاژش از کجا تامین میشه کسی میدونه؟
سلام
تا اونجایی که من می دونم پایه ای که به سیم قرمز رنگ وصل میشه مربوط به ولتاژه که بعد از زنگ خوردن یا فشار دادن دکمه تصویر، ولتاژِ آی سی ۷۸۱۲ از طریق رله به این پایه وصل میشه و ولتاژ LCD رو تامین می‌کنه و تا قبل از زنگ خوردن یا زدن دکمه تصویر نباید ولتاژ داشته باشه،سیم زرد رنگ هم همزمان وصل میشه و تصویر رو منتقل می کنه

lotfy

کاربر
2012-06-20
3
1
سلام
تا اونجایی که من می دونم پایه ای که به سیم قرمز رنگ وصل میشه مربوط به ولتاژه که بعد از زنگ خوردن یا فشار دادن دکمه تصویر، ولتاژِ آی سی ۷۸۱۲ از طریق رله به این پایه وصل میشه و ولتاژ LCD رو تامین می‌کنه و تا قبل از زنگ خوردن یا زدن دکمه تصویر نباید ولتاژ داشته باشه،سیم زرد رنگ هم همزمان وصل میشه و تصویر رو منتقل می کنه
ضمناً اگه گوشی شما حافظه داره لطفاً از برد حافظه یه تصویر واضح برای من بفرستید به خصوص مقاومت خروجی خازن(باتری)

بالا