آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تصویر داشتن و نصب نشدن ویندوز بر روی مادربرد msi ms-7592 ver 5.2

MoAlia1

کاربر vip
vip
کاربر
2015-09-17
99
71
با سلام و احترام
همکاران گرامی یه مادربرد هست msi ms-7592 ver 5.2 که مادربرد تصویر میده اما نصب ویندوز نمیشه و با هر وسیله ای فلش، سی دی و dvd rw خود سیستم از طریق ساتا نمیشه و صفحه لود اول ویندوز که کامل میشه که صفحه نصب بیاد صفحه ابی میدهد، در ضمن بایوس آپدیت کردم رم و cpu تعویض کردم باز هم مشکل حل نشده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
IMG_20231230_175833.jpg
IMG_20231230_175857.jpg

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
797
درود. ایراد صفحه آبی اول: مربوط به رم میشه، دوم: منبع تغذیه ضعیف و سوم: به گرافیک مشکلدار مربوطه. پیشنهاد می کنم اسلت های رم را با اسپری کنتاکت شور ِ خشک، پاک کنین(خوب هم بذارین خشک بشه). از یک منبع تغذیه ATX مناسب ِ جایگزین استفاده کنید. همچنین یک کارت گرافیک روی اسلت PCI Express آبی رنگ نصب کنید و مانیتور را به آن وصل کنید(آنبورد رو حذف کنید). در نهایت شروع به نصب ویندوز کنید ببینین مشکل حل میشه یا نه.
این مدل مادربورد طبق مشخصاتش که پیوست کردم، فکر نکنم با ویندوز ده هم مشکلی داشته باشه و قابل نصبه. فقط یازده ساپورت نمی کنه.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MoAlia1

MoAlia1

کاربر vip
vip
کاربر
2015-09-17
99
71
درود. ایراد صفحه آبی اول: مربوط به رم میشه، دوم: منبع تغذیه ضعیف و سوم: به گرافیک مشکلدار مربوطه. پیشنهاد می کنم اسلت های رم را با اسپری کنتاکت شور ِ خشک، پاک کنین(خوب هم بذارین خشک بشه). از یک منبع تغذیه ATX مناسب ِ جایگزین استفاده کنید. همچنین یک کارت گرافیک روی اسلت PCI Express آبی رنگ نصب کنید و مانیتور را به آن وصل کنید(آنبورد رو حذف کنید). در نهایت شروع به نصب ویندوز کنید ببینین مشکل حل میشه یا نه.
این مدل مادربورد طبق مشخصاتش که پیوست کردم، فکر نکنم با ویندوز ده هم مشکلی داشته باشه و قابل نصبه. فقط یازده ساپورت نمی کنه.
با سلام و تشکر از راهنمایی شما همهموارد گفته شده انجام شده و جواب نداده حتی تغذیه رم هم تعویض کردم نشد

MoAlia1

کاربر vip
vip
کاربر
2015-09-17
99
71
خیلی ممنون میشم اگر همکاران محترم کسی با این مسئله برخورده کردن راهنمایی کنند

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام
هاردی که الان قصدنصب ویندوز روی اون رو داریداحیانافرمتuefi )GPT)نشده که؟باید MBR باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MoAlia1

MoAlia1

کاربر vip
vip
کاربر
2015-09-17
99
71
سلام
هاردی که الان قصدنصب ویندوز روی اون رو داریداحیانافرمتuefi )GPT)نشده که؟باید MBR باشه
سلام بله mbr هست و اصلا به مرحله شناسایی هارد نمیرسه و هارد جدا کردم و بعد از اینکه صفحه نوار لود میاد و میخواد صفحه سبز ویندوز بیاد، صفحه اب میدهد. خیلی ممنون از بابت راهنمایتون

بالا