آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویرندادن گرافیک amd 5450 1'g

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
ممنونم از پاسخگوییتون

عارضم خدمتتون که وقتی به سیستم متصل هست .بوق سلامت میده سیستم و بالا میاد و من از اسپیکر صدای بالا اومدن ویندوز رو میشنوم ولی خب تصویر ندار

و با اشاره لحظه هم بخوبی خاموش میشه

دوست عزیز کاش اینارو توی همون پست اول ذکر می کردین که همکارا دچار اشتباه تو پاسخ گویی نمی شدن

شما وقتی صدای بوق سلامت رو داری و به دنبال اون صدای بالا اومدن ویندوز رو هم از اسپیکر میشنوی یعنی اینکه گرافیک درست کار میکنه و ایراد رو طبق گفته استاد ali m.g باید تو پورتهای خروجی دنبال کنی

با توجه به اینکه خروجی های گرافیک دیجیتال هست، حالا با تبدیل dvi به vga تصویر میگیری یا مستقیما و بدون تبدیل تصویر میگیری؟ چون احتما اینکه تبدیل یا کابل مشکل داشته باشه هست

اگر از این دو مطمئن شدی طبق گفته استاد ali m.g عمل کنید

آخرین ویرایش:

click23

کاربر vip
vip
کاربر
2018-10-03
72
46
اگه ساده تر بگم موس فت بین دو خازن الکترولیتی هست رو تعویض کن ( مقاومتهای روی پایه هاش چک بشه اگه داشتی هر دو موس فت رو هم زمان تعویض کنید چون طولانی میشد بشکل و اصطلاحات فنی توضیح بدم) اگر نشد پشت برد نزدیک سوکت dv آی سی خروجی تصویر رو عوض کنید

بامید اینکه با هیت گرفتن چیپ شانس درست شدنو از دست نداده باشید

مهندس موسفت های روی برد هردو از نوع a40 4809ng هستش ...ایا امکانش هست که موسفت با شماره ی d452a ga2ye8 و d472a ga233p جای اون دو قرار داد چون من اون دوتارو ندارم ...ایا امکانش هست روی تصویر به من نشون بدید که کدوم ای سی منظورتون هست..

درحال یادگیری از شما بزرگواران هستم. وممنونم از حسن توجه تک تک شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hoss_bakh

click23

کاربر vip
vip
کاربر
2018-10-03
72
46
مهندس موسفت های روی برد هردو از نوع a40 4809ng هستش ...ایا امکانش هست که موسفت با شماره ی d452a ga2ye8 و d472a ga233p جای اون دو قرار داد چون من اون دوتارو ندارم ...ایا امکانش هست روی تصویر به من نشون بدید که کدوم ای سی منظورتون هست..

درحال یادگیری از شما بزرگواران هستم. وممنونم از حسن توجه تک تک شما

photo_2019-07-25_06-22-14.jpg

click23

کاربر vip
vip
کاربر
2018-10-03
72
46
دوست عزیز کاش اینارو توی همون پست اول ذکر می کردین که همکارا دچار اشتباه تو پاسخ گویی نمی شدن

شما وقتی صدای بوق سلامت رو داری و به دنبال اون صدای بالا اومدن ویندوز رو هم از اسپیکر میشنوی یعنی اینکه گرافیک درست کار میکنه و ایراد رو طبق گفته استاد ali m.g باید تو پورتهای خروجی دنبال کنی

با توجه به اینکه خروجی های گرافیک دیجیتال هست، حالا با تبدیل dvi به vga تصویر میگیری یا مستقیما و بدون تبدیل تصویر میگیری؟ چون احتما اینکه تبدیل یا کابل مشکل داشته باشه هست

اگر از این دو مطمئن شدی طبق گفته استاد ali m.g عمل کنید
ممنونم از شما .. بله کاملا تست کرده ام..

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
ممنونم از شما .. بله کاملا تست کرده ام..

منظور دوستان با سیستم دیگه نیست منظور تست اطمینان از اتصالات از روی برد گرافیک تا سوکت VGA یا DV هستش

اگه به پست 11 که اشاره کردم دقت بیشتری بکنید متوجه میشید

click23

کاربر vip
vip
کاربر
2018-10-03
72
46
منظور دوستان با سیستم دیگه نیست منظور تست اطمینان از اتصالات از روی برد گرافیک تا سوکت VGA یا DV هستش

اگه به پست 11 که اشاره کردم دقت بیشتری بکنید متوجه میشید

میشه راهنمایی کنید که باید دقیق چیکار کنیم

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
میشه راهنمایی کنید که باید دقیق چیکار کنیم
<strong><span style="color:#0000cd;"><br><br><br></span></strong><div style="text-align: center;"><strong><span style="color:#0000cd;">

صبح عالی بخیر <br>دوست من اگه از سیم و سوکتهای خروجی VGA و; DV مطمئن شدید ( کاش اسکوپ داشتید)<br><br>اون دو موس فت رو همزمان تعویض کنید ( یکیش میبایست تعویض بشه و یکی ابدا نیاز به تعویض نداره ولی...)<br><br><br>خروج تصویر پشت مدار نیست همین راسته سوکت DVA   مشخصه خروجی  R , G , B موازی هم به سوکت رفته . آی سی کنار سوکت فن رو تعویض کنید<br></span></strong></div>

چرا این تایپک اینجوری شد ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: click23

click23

کاربر vip
vip
کاربر
2018-10-03
72
46
<strong><span style="color:#0000cd;"><br><br><br></span></strong><div style="text-align: center;"><strong><span style="color:#0000cd;">

چرا اینجوری شده

صبح عالی بخیر <br>دوست من اگه از سیم و سوکتهای خروجی VGA و; DV مطمئن شدید ( کاش اسکوپ داشتید)<br><br>اون دو موس فت رو همزمان تعویض کنید ( یکیش میبایست تعویض بشه و یکی ابدا نیاز به تعویض نداره ولی...)<br><br><br>خروج تصویر پشت مدار نیست همین راسته سوکت DVA   مشخصه خروجی  R , G , B موازی هم به سوکت رفته . آی سی کنار سوکت فن رو تعویض کنید<br></span></strong></div>

چرا این تایپک اینجوری شد ؟

قاطی شده؟

بالا