آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر کابل شبکه

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
با درود و خسته نباشید سوالی داشتم:
کدام مدل از تسترهای کابل شبکه در مقابل اتصال اشتباه به سویچر poe و هرگونه اتصال و اشتباهی محافظت شده اند؟

تستر bama102 این قابلیت رو داره؟
با سپاس

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,225
اراک...
کدام مدل از تسترهای کابل شبکه در مقابل اتصال اشتباه به سویچر poe و هرگونه اتصال و اشتباهی محافظت شده اند؟

با سپا

سلام...اکثر مدل هایی که در بازار موجوده در صورت اتصال به poe میسوزند ..البته مدل های نمایشگر دار و قیمت بالا به راحتی قابل تعمیر هستن و تا حالا هر چی برام اومده که در اثر اتصال به poe بوده براحتی تعمیر شده ولی مدل های ارزان قیمت مثل مدلی که معرفی کردید از ای سی های بی نام و نشان و حتی بدون شناسه استفاده میکنند که به ندرت قابل تعمیر هستن..مگر نمونه های قدیمی که از ای سی 4017 و 555 و بافر استفاده کردن..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap

pedram.ar

کاربر
2022-01-17
7
8

با سپاس
fluke مپ تستر هایی که میسازه اگر به سوئیچ گرم یا همون آداپتور poe متصل بشه میتونه ولتاژ پورتو نشون بده و نمیسوزه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
از اینکه وقت گزاشتید بی نهایت متشکرم

باید عرض کنم که اوضاع کاری انقدر خوب نیست که بخام ۵۰ میلیون ۶۰ میلیون حتی ۱۰۰ میلیون هزینه تستر کنم
در نتیجه باید به همین تسترای ارزان بسنده کنم و اگه راهی داشته باشه یه طوری اینارو ایزوله کنم
حالا چطور نمیدونم.
آیا راهی هست؟

آخرین ویرایش:
بالا