آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر نيمه هاديها atmeg8p Semiconductor Tester

karameefarza

کاربر vip
کاربر
2010-11-05
56
310
کرمانشاه
من نمیدانم چگونه فیوز بیت ها را پرورگرام کنم tnm2000 دارم وقتی که روی ایکن fuse کلیک میکنم یک صفحه باز میشود که نوشه lock bit1 ,lock bit2,boot lock bit1 و... چکار کنم دستگاه را درست کردم پروگرام هم کردم روشن میشود ولی اولا با ولتاژ 9 باتری اصلا روشن نمیشود بلکه با ترانس 12 روشن میشود و از هر چند دفعه که کلید شستی را فشار میدهم یک بار عمل میکند و در تست هم اغلب اشتباه میکند

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
من نمیدانم چگونه فیوز بیت ها را پرورگرام کنم tnm2000 دارم وقتی که روی ایکن fuse کلیک میکنم یک صفحه باز میشود که نوشه lock bit1 ,lock bit2,boot lock bit1 و... چکار کنم دستگاه را درست کردم پروگرام هم کردم روشن میشود ولی اولا با ولتاژ 9 باتری اصلا روشن نمیشود بلکه با ترانس 12 روشن میشود و از هر چند دفعه که کلید شستی را فشار میدهم یک بار عمل میکند و در تست هم اغلب اشتباه میکند

سلام
دوست عزیز شما عکس فیوز بیت ها رو تنظیم کنید تنظیمات tnm با تنظیمات برنامه پروگرمر یه خورده تفاوت داره ولی اصول یکیه .به عکسها دقت کنید.
ظمنا به lock bit ها دست نزنید .

فیوز بیتها رو با طبق فیوز بیت های اصلی تنظیم کردم امیدوارم کارتون راه بیفته .
[hide] fuse.png[/hide]

fuses_atmega8_default.jpg

آخرین ویرایش:

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
سلام دوستان یه من یه نمونه از این دستگاه رو شدیدا احتیاج دارم که همه نوع نیمه هادی اعم از ترانزیستر ، انواع فت ، دیود ، دیاک ، تریاک ، تریستور ، دیود دوبل رو بتونه تست کنه یه مدل تجاری رو میخوام اگه امکانش هست راهنمایی کنید که از کجا میتونم بگیرم چه مارکی و مدلی و حدود قیمت هم بدید با تشکر

hamedp1

کاربر
2010-04-03
1
2
سلام دوستان یه من یه نمونه از این دستگاه رو شدیدا احتیاج دارم که همه نوع نیمه هادی اعم از ترانزیستر ، انواع فت ، دیود ، دیاک ، تریاک ، تریستور ، دیود دوبل رو بتونه تست کنه یه مدل تجاری رو میخوام اگه امکانش هست راهنمایی کنید که از کجا میتونم بگیرم چه مارکی و مدلی و حدود قیمت هم بدید با تشکر

سلام دوست عزیز من دارم از این دستگاه تولید میکنم اگه خواستی برات پست میکنم من کرمانشاه هستم
دستگاه من همه نوع نیمه هادی اعم از ترانزیستر ، انواع فت ، دیود ، دیاک ، تریاک ، تریستور ، دیود دوبل رو
تست میکنه قیمتشم بدون هزینه پست //// تومن میشه اگه خواستی این ایمیل منه ///////////////////////

آخرین ویرایش:

karameefarza

کاربر vip
کاربر
2010-11-05
56
310
کرمانشاه
من این مدار رو درست کردم و روی 4 تا ترانزیستور معمولی تست کردم روی بعضی اشتباه جواب میداد و روی بعضی ها فقط در یه حالت از وصل کردن 3 سیم به پایه ترانزیستور درست جواب میداد

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام دوست عزیز من دارم از این دستگاه تولید میکنم اگه خواستی برات پست میکنم من کرمانشاه هستم
دستگاه من همه نوع نیمه هادی اعم از ترانزیستر ، انواع فت ، دیود ، دیاک ، تریاک ، تریستور ، دیود دوبل رو
تست میکنه قیمتشم بدون هزینه پست //// تومن میشه اگه خواستی این ایمیل منه ///////////////////////

به نام خدا
سلام. هر گونه خرید و فروش در سایت بدون هماهنگی با مدیریت سایت و مدیریت فروشگاه خلاف است!

nariman1718

کاربر vip
vip
کاربر
2009-04-21
8
33
کاشان
با سلام :
پروژه اين پست مربوط به يك تستر نيمه هادي ها اعم از ترانزيستور و تريستور و ......
كه از ميكروكنترل atmeg8 استفاده كرده است .
پس از مونتاژ كافيست كه يك ترانزيستور و.... را به سه ترمينال پروژه وصل كنيد و دگمه تست را فشار دهيد در صورت سلامت قطعه بعد از چند لحظه در ال سي دي مدار نام پايه هاي قطعه و به همراه مشخصه هايي از ان {alfa . beta .,.... } ضريب تقويت و... را مشاهده خواهيد كرد .
فايلهاي پروژه اعم از hex . asm atmeg8p و همچنين براي lcd كامل ميباشند .
دانلود كنيد .

hidden content may not be quoted
با تشكر .
موفق باشيد .

با سلام اقا این پروژه شما با چه نرم افزاری نوشته شده اگه امکان ئاره بیشتر توضیح بدین
با تشکر

john lewis

کاربر vip
کاربر
2009-01-17
93
173
سلام خسته نباشید دوستان آیا کسی هست فایل شبیه سازی مدار تستر رو با پروتئوس داشته باشه ؟اگه دارید اینجا آپ کنید من هر قدر که سعی میکنم نمیتونم با پروتئوس شبیه سازی کنم ممنون میشم کمکم کنید.

بالا