آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیک حرفه ای (ترانزیستورها . دیودها. خازنها .سیم پیچ ها. و مقاومت ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
با سلام خدمت استاد رسولی.تستر امروز بدستم رسید.از حسن سلیقه شما در بسته بندی و کارکرد عالی و گره گشا تستر برای تعمیرات کمال تشکر را دارم.سلامت و موفق باشید.

با سلام بنده هم چند روزی هست که تستر به دستم رسیده،بسیار با سلیقه بسته بندی شده بود و باعث تسریع در عیب یابی میشه

سلام دوستان عزیز
تشکر از لطف شما .
ارادتمندم .
امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی کرده باشم .
موفق باشید.​

aliazar

کاربر
2015-09-04
32
105
گرگان
سلام اقای رسولی من هم یک عدد از دستگاه تستر شما می خواستم

اگر موجود دارید خبر دهید 09112700309

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

mobinmobin

کاربر
2009-03-31
4
3
با عرض سلام و خسته نباشید من می خواستم یکی از این تستر را بخرم چطور می توانم سفارش بدهم:adoration:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

abbas006

کاربر vip
کاربر
2013-07-13
109
289
خیلی دستگاه کار درستیه و چون نظیر نداره قصد دارم چند وقت دیگه 2-3 تا دیگه بخرم بزارم کنار که اگه این مشکلی پیدا کرد کارم لنگش نمونه !
یه خازن سنج خریدم حدود 70 هزار تومن که فقط ظرفیت خازن رو نشون میده
اما این دستگاه با این قیمت فقط یکی از کارهایی که انجام میده نشون دادن خازن های الکترولیت و میزان نشتی اونهاست

omidblue

کاربر
2014-09-28
7
15
درود
لطفا شماره حساب جهت خرید بدید
یه سوال داشتم خدمت اساتید : برای تست مقاومتهای smd که بسیار ریز هستند ومقادیر روی آنها نوشته نشده از چه وسیله ای برای اندازه گیری استفاده کنم که خطا نداشته باشه یا کمترین خطا رو داشته باشه چون با مولتی متر دیجیتال (vc97) که اندازه گیری میکنم مقداری اندازه ی که میده نمی دونم که مقاومت سالمه یا خراب؟
وسیله هست که وقتی مقاومت smd رو اندازه گیری میکنیم نشون بده که سالمه یا خراب ؟ مثلا یا با بوق یا باچراغ ؟
با سپاس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
درود
لطفا شماره حساب جهت خرید بدید
یه سوال داشتم خدمت اساتید : برای تست مقاومتهای smd که بسیار ریز هستند ومقادیر روی آنها نوشته نشده از چه وسیله ای برای اندازه گیری استفاده کنم که خطا نداشته باشه یا کمترین خطا رو داشته باشه چون با مولتی متر دیجیتال (vc97) که اندازه گیری میکنم مقداری اندازه ی که میده نمی دونم که مقاومت سالمه یا خراب؟
وسیله هست که وقتی مقاومت smd رو اندازه گیری میکنیم نشون بده که سالمه یا خراب ؟ مثلا یا با بوق یا باچراغ ؟
با سپاس
سلام
بصورت پیام خصوصی ارسال می شود.
برای تست مقاومت ها تا اندازه 0805 و 1206 رو با همبن تستر میشه ولی ریزتر با تستر پنسی میشه .
attachment.php

omidblue

کاربر
2014-09-28
7
15
درود
برای خرید تسترپنسی چه مدلی خوب و حرفه ی است برای تعمییر گیرنده دیجیتال
با سپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا