آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

kakul

کاربر
2011-03-01
54
55
شاید پروگرمرت یا میکرو مشکل داره...یا ایپیرام رو همراه فایل اصلی فلش نمیکنی!!!...فایل ها سالم و تست شده هستن...فیوز بیت ها رو حتما طبق عکس زیر تنظیم کن..
فایل اصلی خودشو که پروگرام میکنم هیچ مشکلی نداره.
ولی هر نوع فایلی که نسخه آپدیت شده باشه کار نمیکنه

zeiton

کاربر
2009-04-29
2
11
باسلام وتشکرازاطلاعات مفیدتون که به اشتراک میگذارید.
یکدستگاه تستر LCR-T4 داشتم که میکرو اون بعلت تست خازن دشارز نشده سوخت ویک برد کامل دقیقا همان شکل بدون LCD تهیه کردم ووLCD تسترقبلی راروی آن لحیم کردم .
حالا برای تست قطعات باید دکمه تست را نگه دارم تا نتیجه را نشون بده ویعد سریع خاموش میشه واستفاده از اون سخت شده درصورتیکه درتستر قبلی اینطورنبود وبارهاکردن دکمه مراحل بعدی انجام میشد وبعداز چند ثانیه خاموش میشد .
اساتید محترم بنظرشما مشکل ازکجاست وچطورمیشه رفع کرد؟ باتشکر

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
باسلام وتشکرازاطلاعات مفیدتون که به اشتراک میگذارید.
یکدستگاه تستر LCR-T4 داشتم که میکرو اون بعلت تست خازن دشارز نشده سوخت ویک برد کامل دقیقا همان شکل بدون LCD تهیه کردم ووLCD تسترقبلی راروی آن لحیم کردم .
حالا برای تست قطعات باید دکمه تست را نگه دارم تا نتیجه را نشون بده ویعد سریع خاموش میشه واستفاده از اون سخت شده درصورتیکه درتستر قبلی اینطورنبود وبارهاکردن دکمه مراحل بعدی انجام میشد وبعداز چند ثانیه خاموش میشد .
اساتید محترم بنظرشما مشکل ازکجاست وچطورمیشه رفع کرد؟ باتشکر

سلام
به نظرم از روی نقشه ی بار مسیر کلید رو چک کن قطعی نداشته باشی
و
ی بار برنامه تستر رو از رو همینی که تو این تاپیک هست دوباره پروگرم کن

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
دوستان نسخه های روسی زیادی در یوتیوب عرضه شده که همه امکان تست خازن روی بورد را دارند و از اونجا که بیشتر دوستان این تستر را برای تست خازن استفاده می کنند اگر امکان داره یه نسخه انگلیسی از این تستر که قابلیت تست خازن روی بورد را داشته باشد آپ کنید واقعا خیلی سخته دهها خازن را در بیاریم و تست کنیم و بعد لحیم کنیم تا بفهمیم کدوم خرابه
در صورتی که دوستان نیاز داشتند نسخه های روس با قبلیت تست خازن روی بورد را لینک می دهم منتهی بدی اونها اینه که زیان روسی است و سخت میشه ازش سر در اورد ولی مشکل تست خازن روی بورد را اونها حل کردند

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
دوستان نسخه های روسی زیادی در یوتیوب عرضه شده که همه امکان تست خازن روی بورد را دارند و از اونجا که بیشتر دوستان این تستر را برای تست خازن استفاده می کنند اگر امکان داره یه نسخه انگلیسی از این تستر که قابلیت تست خازن روی بورد را داشته باشد آپ کنید واقعا خیلی سخته دهها خازن را در بیاریم و تست کنیم و بعد لحیم کنیم تا بفهمیم کدوم خرابه
در صورتی که دوستان نیاز داشتند نسخه های روس با قبلیت تست خازن روی بورد را لینک می دهم منتهی بدی اونها اینه که زیان روسی است و سخت میشه ازش سر در اورد ولی مشکل تست خازن روی بورد را اونها حل کردند

سلام
اگر امکانش هست لینک رو بزارید.

بالا