آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تخلیه گاز و تعویض لوله مویی

BagheriGH

کاربر
2015-08-08
152
743
باعرض سلام خدمت استادان گرامی دو سوال خدمت شما عزیزان دارم من تعمیر کارکولر نیستم کارمن تعمیرات صوتی تصویریست بنده مدتیست که کولرهای خودم وخوانواده را سرویس میکنم مثلا شارژگاز شستشو پنل و جابجایی یا اگه خازن متور سوخته باشه تمام وسایل مورد نیاز رادارم حال برادرم کولر جنرال داشته موتورش سوخته بوده وتعویض نموده قبلا روتاری بوده اما الان پیستونی گذاشتندوبعد ازمدتی کولر مشکل پیداکردبعداز چنددقیقه کارکرد کولرازمتورخارج میشود بعداز پرس و جو کردن به ما گفتن بایدلوله مویی تعویض گرددحالااگه بخوام تعویض کنم خوب اول باید گازرو خالی کنم سوال ایا بایدازسوزن روشیرتخلیه شود یعنی این روغن که باآن تخلیه میشود مشکل نداردیاروش صحیح خالی کردن گاز چگونه است دو آیاتغیری در لوله مویی باید داد وچگونه در ضمن کولر جنرال 30000است سپاس از راهنمایی شما سروران

BagheriGH

کاربر
2015-08-08
152
743
من موندم چرا هیچ کس پاسخ گو نیست فکر نکنم هزینه داشته باشی یه راهنمایی واقعا به این میگن همکاری که هیچ کس حاظر نیست یه راهنمایی کوچک کنه
:11722::11722::11722:

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,124
1,801
احتمالا دوستان درگیر سرویس دادن هستن و فرصت نمیکنن به سایت سر بزنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BagheriGH

BagheriGH

کاربر
2015-08-08
152
743
تشکر دوست گرامی ولی فکر نکنم پاسخ دادن به سوال من زیاد وقت ببره تازه به نظر من سوال من یکی از ساده ترین سوالات به نظرم اگه برم پیش تعمیرکاران زودتر به جواب میرسم تا اینکه در روز ده دفعه سر به سایت بزنم تا ببینم کسی راهنمایی میکند یا نه که چگونه گاز رو تخلیه کنیم که روغن موتور تخلیه نشه خیلیها پیام رو دیدند نمیخوان جواب بدن

بالا