آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی تغذیه سوئیچینگ تابلوهای روان

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
49
درود

از این جهت که فقط خواستید نقشه را بابت رفع مشکل شما از طریق تصویر ارسالی تهیه کنم و نخواستید تحویل کنم و ساده فرمودید سپاسگزارم و هر زمان فرصتی حاصل شد نقشه را جهت ارزیابی شماره آی سی تهیه و شماره آنرا تقدیم میکنم .

اما عرض کردم اینجا تاپیک تغذیه تابلو هست و باید مشکل خود را در تاپیک مجزایی مطرح فرمایید و اینجا تعقیب و پیگیری نفرمایید‌

سپاس

سپاسگذارم استاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
49
درود

از این جهت که فقط خواستید نقشه را بابت رفع مشکل شما از طریق تصویر ارسالی تهیه کنم و نخواستید تحویل کنم و ساده فرمودید سپاسگزارم و هر زمان فرصتی حاصل شد نقشه را جهت ارزیابی شماره آی سی تهیه و شماره آنرا تقدیم میکنم .

اما عرض کردم اینجا تاپیک تغذیه تابلو هست و باید مشکل خود را در تاپیک مجزایی مطرح فرمایید و اینجا تعقیب و پیگیری نفرمایید‌

سپاس

استاد ممنون از زحمات شما
تیکه ترکیده ایسی رو پیدا کردم به این مشخصات

190fn
dk 124
t 06
استاد اگه میشه مشابه ایسی رو بفرمایید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,775
استاد ممنون از زحمات شما
تیکه ترکیده ایسی رو پیدا کردم به این مشخصات

190fn
dk 124
t 06
استاد اگه میشه مشابه ایسی رو بفرمایید

درود

این شماره آی سی نیست و یا من اطلاع ندارم ولی چند بار هست که قرار شد اینجا ادامه ندهید.
اگه بقیه تکه های آی سی را پیدا کردید که بنظر میرسه پیدا میکنید دراینصورت لطفا اینجا ادامه ندهید.

سپاس

آخرین ویرایش:

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
49
درود

این شماره آی سی نیست و یا من اطلاع ندارم ولی چند بار هست که قرار شد اینجا ادامه ندهید.
اگه بقیه تکه های آی سی را پیدا کردید که بنظر میرسه پیدا میکنید دراینصورت لطفا اینجا ادامه ندهید.

سپاس
چشم استاد پوزش
سپاسگذارم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,775
چشم استاد پوزش
سپاسگذارم

درود

استاد بزرگ sonysony عزیز فرمودند همین شماره ای که اعلام فرمودید شماره ای سی هست و در بازار هم موجوده .
نمیدونم چرا خودشون اعلام نفرمودند .
شاید در تاپیک دیگه که مطرح فرمودین راهنمایی فرمودند ولی من تاپیکی هم در این خصوص ندیدم و لذا اگه تابحال مطلع نشدید ، همون dk124 را تهیه فرمایید.

سپاس

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
49
درود

استاد بزرگ sonysony عزیز فرمودند همین شماره ای که اعلام فرمودید شماره ای سی هست و در بازار هم موجوده .
نمیدونم چرا خودشون اعلام نفرمودند .
شاید در تاپیک دیگه که مطرح فرمودین راهنمایی فرمودند ولی من تاپیکی هم در این خصوص ندیدم و لذا اگه تابحال مطلع نشدید ، همون dk124 را تهیه فرمایید.

سپاس

درود بر شما مرد بزرگ و با مسیولیت ممنون بابت اطلاعتون #$V686

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
413
با سلام خدمت همه دوستان
یه پاور ۵ ولت ۴۰ امپر اومده خازنهای الکترولیت تعویض کردم ولتاژ بالا اومده ۵ ولت درسته ولی وقتی زیر بار میبرم خاموش میشه که با شورت کردن کلکتور امیتر q5 دیگه زیر بارخاموش نمیشه و ۲.۶ ولت رو ولتمتر نشون میده
لازم بذکره مصرف کنتده حدود ۵ امپر هست ولی با یه مقاومت اجری ۲.۷ اهمی همه چی عادیه
ترانزیستورهای ۱۸۱۵ هر دو چک شدند و همچنین زنر روبروشون طبقه قدرت هم همه چی مرتبه

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,775
با سلام خدمت همه دوستان
یه پاور ۵ ولت ۴۰ امپر اومده خازنهای الکترولیت تعویض کردم ولتاژ بالا اومده ۵ ولت درسته ولی وقتی زیر بار میبرم خاموش میشه که با شورت کردن کلکتور امیتر q5 دیگه زیر بارخاموش نمیشه و ۲.۶ ولت رو ولتمتر نشون میده
لازم بذکره مصرف کنتده حدود ۵ امپر هست ولی با یه مقاومت اجری ۲.۷ اهمی همه چی عادیه
ترانزیستورهای ۱۸۱۵ هر دو چک شدند و همچنین زنر روبروشون طبقه قدرت هم همه چی مرتبه

درود

اگه مشتری قبلا به تعمیرکاری سپرده که نتونسته تعمیر کنه دراینصورت یکی دو تا از شنت ها رو حذف کرده و جاش خالیه تا تعمیرکار دیگه هم نتونه درستش کنه .
شنت j1 را با سیم ضخیمی شورت کن ببین درست میشه.

سپاس

آخرین ویرایش:

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
413
درود

اگه مشتری قبلا به تعمیرکاری سپرده که نتونسته تعمیر کنه دراینصورت یکی دو تا از شنت ها رو حذف کرده و جاش خالیه تا تعمیرکار دیگه هم نتونه درستش کنه .
شنت j1 را با سیم ضخیمی شورت کن ببین درست میشه.

سپاس

مهندس شنتها رو بررسی کردم چیزی کم و زیاد نشده بود ولی بازم شنت j1 رو با یه شنت از یه پاور دیگه تعویض کردم مشکل همچنان پابرجاست

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,775
مهندس شنتها رو بررسی کردم چیزی کم و زیاد نشده بود ولی بازم شنت j1 رو با یه شنت از یه پاور دیگه تعویض کردم مشکل همچنان پابرجاست

درود

نگفتم تعویض کنی .
مخصوصا تاکید کردم با سیم ضخیمی شورت کنید.
معلومه با تعویض شنت تغییری نمیکنه.

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا