آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تحقیق،ردیاب فلزیاب

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
با سلام
در مورد فلزیاب های آنتنی یا همان ردیاب،سالیان زیادی تحقیق کردم،انواع مدارات آنها را تحلیل کردم،هیچگونه نتیجه قانع کننده ای نیافتم،در سایت های علمی(ویکی پدیا) این ردیابها را شیادی تعریف میکند،چندین برندمعروف خارجی که صادرات ردیاب به کشور های دیگه بودند،به علت کارآیی نداشتن دستگاه هایشان(ردیاب) ممنوع تولید شدند،حتی دستگاه های لغو پروانه تولید شدند،
اساتید گرامی که در این مورد اطلاعات کاملی دارند،نیاز به راهنمایی
با تشکر

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,334
2,986
بهترین ردیاب ها با اپراتور ماهر درصد موفقیت بین35 تا 40 درصد هست کلا کسی که کار حرفه ایی می کند سراغ این نوع از کاوشگر نمی رود مثل اینه که شما با فازمتر بخوای عیب یه برد رو بیابی فعلا اسکنر ها سرامد هستند البته قدرت تجزیه تحلیل وکاربا نرم افزارویژوالایزر اپراتور خیلی شرطه موفق باشید

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
بهترین ردیاب ها با اپراتور ماهر درصد موفقیت بین35 تا 40 درصد هست کلا کسی که کار حرفه ایی می کند سراغ این نوع از کاوشگر نمی رود مثل اینه که شما با فازمتر بخوای عیب یه برد رو بیابی فعلا اسکنر ها سرامد هستند البته قدرت تجزیه تحلیل وکاربا نرم افزارویژوالایزر اپراتور خیلی شرطه موفق باشید
سلام
من که همه اینها را مسلط هستم.دنبال دستگاه و کاوش نیستم،آن انواع اسکن ،دیتالاگر لورنز و Z1 وZ2 نرم افزار سورفر۱۴ کار تخصصی و در زمینه آموزش فلزیاب های حرفه ای فعالیت داشتم.دنبال تحلیل دستگاه های ردیاب و اسکنرها OKM و Rayfinder
و اینگونه دستگاه ها که ادعای آنها از نظر علمی قابل قبول نیست.

آخرین ویرایش:
بالا