آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات همکاران در تعمیر ات تلفن های بیسیم

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
در اکثر بیسیمهای پاناسونیک که بعد از مدتی با ضعف شماره گیری همراه هستند با گذاشتن شیت پد مشکل برطرف میشود.

یا عــــــــلی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
پاسخ : تلفن آلمانی Tel 2 عیب زنگ نمی خورد و خط قطع نمی کند

hidden content may not be quoted
با عرض سلام
با پوزش از جناب خلیلی گل
TEL2 دارای چهار مدل مدار است که در یک نمونه پوسته استفاده شده ، مدار مورد نظر را مشخص کنید

sajjad_268

کاربر
2012-01-22
1
4
با سلام
در اکثر بیسیمهای پاناسونیک که بعد از مدتی با ضعف شماره گیری همراه هستند با گذاشتن شیت پد مشکل برطرف میشود.

یا عــــــــلی

سلام. منم همچین مشکلی دارم میشه بگید منظور از شیت پد چیه؟!!!!

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
دوست عزیز طلق های آماده ای است که بنا بر مدل گوشی شما در بازار خریداری کرده و مابین کیپد پلاستیکی و برد شماره گیر قرار میدهید و مشکل سفت گرفتن شماره گیری حل می شود.

یا علـــــــــی

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام عکس زیر نمونه طلق شماره گیر پانا سونیک که بین کی پد ومدار شماره گیر قرار میگیرد
سلام. منم همچین مشکلی دارم میشه بگید منظور از شیت پد چیه؟!!!!

پیوست‌ها

• 153 کیلوبایت بازدیدها: 329

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,083
25,021
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
در تلفن های چینی اگه همه چیز درست بود ولی در نمایشگر چیزی نمایش داده نمی شود و شماره گیر هم کار نمی کند یک لحظه دو تا پایه کریستال کوچک پشت نما یشگر را یک لحظه بهم اتصال دهید اگر یک لحظه در نمایشگر نو شته ها ظاهر شد عیب از کریستال فوق می باشد که من خودم از روی تلفن های اوراقی این کریستال را در میارم و استفاده می کنم

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
سلام
در تلفن های چینی اگه همه چیز درست بود ولی در نمایشگر چیزی نمایش داده نمی شود و شماره گیر هم کار نمی کند یک لحظه دو تا پایه کریستال کوچک پشت نما یشگر را یک لحظه بهم اتصال دهید اگر یک لحظه در نمایشگر نو شته ها ظاهر شد عیب از کریستال فوق می باشد که من خودم از روی تلفن های اوراقی این کریستال را در میارم و استفاده می کنم
طبق گفته همکار عزیزمون میتوان افزود این عیب در اثر ====1 گذاشتن باطری و عدم تعویض آن ها در مدت طولانی که باعث سولفاته شدن میشود و یه حالت اتصال کوتاه در مدار به وجود می آورد و روی دیود های زنر4148 و کریستالX1 تاثیر میگذارد==== 2برق دار بودن دست خیس و تخلیه شدن ان روی شماره گیر====3 برق خوردگی تلفن-----------------------حال رفع این عیب=ابتدا دیود زنر ها را چک کنید.......یا میتوان کریستال را گرم کرد..... یا یک خازن 22 عدسی با هر یک از پایه های کریستال سری کنیم.........................اگه جواب نداد تعویض کریستال...... میتوان ولتاژگیری هم انجام بدین بعد خازن های کریستال باید حدود 2V داشته باشید............موفق باشید

referee6479

کاربر
2013-07-07
1
2
با سلام واحترام
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که من تعدادی تلفن سیار سنوا 258 دارم که دو تا از این تلفن ها با هم مچ شدن مثلا 917 را شماره گیری میکنم دوتلفن با هم زنگ میخورد ولی یکی از مین های آن فعال میباشد .لطفا از شما خواهشمندم که مرا راهنمایی کنید باسپاس

بالا