آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تجربیات همکاران درتعمیرات آیفون(اف اف)

mafarid

کاربر
2007-11-28
16
88
با تشکر از دوست عزیزمون که واقعا مطالبشون مفیده
اما یک سوال داشتم با یک درخواست که اگه جواب بدند ممنون می شم
متاسفانه آی سی زنگ m599 اصلا گیر نمی آد می شه بفرمایید این آی سی رو از کجا می تونم پیدا کنم و اطلاعات فنی Data sheet مربوطه رو اگه دارید محبت تو فروم قرار بدید. در ضمن اگه فایل های ایپرام رو هم قرار بدید عالی می شه.
با تشکر

درود استاد گرامی،اگه ممکن هست طریقه نصب اف اف معمولی (مدل الکتروپیک) رو بذارین....بسیار متشکر
--------------------------------------------------------------------------------------------

با عرض سلام
خدمت شما دوست عزیز و همکاران واساتید گرامی و با اجازه از محضر استاد گرامی،

دوست عزیز بنده
نحوه نصب کامل آیفون صوتی الکتروپیک را برای شما گذاشتم.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام دوستان
اف اف خونه یکی از دوستان همچیش درسته و کار میکنه فقط صدای دم در با گوشی داخل شنیده نمیشه اف اف شون تابان مدل tl633 هستش
میشه راهنمایی کنین از کجاش ممکنه باشه؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,643
اصفهان
به نام خدا
سلام دوستان.
اینجا تاپیک تجربیات است یعنی وقتی دوستی تجربه ای در مورد تعمیر آیفون دارد در این تاپیک بنویسد تا دیگران هم بهره من شوند.
پس لطفا در این تاپیک سوال مطرح ننمایید!

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
به نام خدا
سلام دوستان.
اینجا تاپیک تجربیات است یعنی وقتی دوستی تجربه ای در مورد تعمیر آیفون دارد در این تاپیک بنویسد تا دیگران هم بهره من شوند.
پس لطفا در این تاپیک سوال مطرح ننمایید!
سلام جناب صابری
بله حق با شماست اما من با مرور صفحات قبل دیدم دوستان سوال هم مطرح کردن و دوم اینکه تاپیکی برای مطرح کردن مشکلات اف اف ندیدم راهنمایی فرماید تا اونجا مطرح کنم
ممنون و شرمنده

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,643
اصفهان
سلام جناب صابری
بله حق با شماست اما من با مرور صفحات قبل دیدم دوستان سوال هم مطرح کردن و دوم اینکه تاپیکی برای مطرح کردن مشکلات اف اف ندیدم راهنمایی فرماید تا اونجا مطرح کنم
ممنون و شرمنده
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
البته دیگران هم اشتباه کرده اند که به موقع تاپیک اصلاح خواهد شد!
اما شما برای طرح مشکل خود باید یک تاپیک جدید در همین بخش باز کرده و مشکلتان را مطرح نمایید.
با تشکر!

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
البته دیگران هم اشتباه کرده اند که به موقع تاپیک اصلاح خواهد شد!
اما شما برای طرح مشکل خود باید یک تاپیک جدید در همین بخش باز کرده و مشکلتان را مطرح نمایید.
با تشکر!
تاپیک جدید باز کردم و ایشالا دوستان هم همکاری کنن اما خوب همون سوال و جواب هم خودش استفاده از تجربیات همکاران میشه دیگه
ممنون از راهنماییتون جناب صابری عزیز

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,643
اصفهان
تاپیک جدید باز کردم و ایشالا دوستان هم همکاری کنن اما خوب همون سوال و جواب هم خودش استفاده از تجربیات همکاران میشه دیگه
ممنون از راهنماییتون جناب صابری عزیز

به نام خدا
سلام و تشکر از اینکه قوانین را رعایت میکنید.
اما بهتر است پرسش و پاسخها و تجربیات جدا باشند.

monara

کاربر
2010-08-03
9
16
با سلام به دوستان عزیز
من یک آیفون چینی 7 اینچ چینی دارم که بر اثر رعد وبرق خاموش شده و روشن نمیشه مدلش TK-703C

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadegh88
بالا