آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تبدیل ولتاژ صفر تا منفی 10ولت به صفر تا 10 ولت مثبت

n.bayati

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-19
6
0
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
بنده می خوام در مدار ولتاژ DC صفر تا 10V- را به صفر تا 10V+ تبدیل کنم و مقدار جریان هم بسیار ناچیزه، یعنی ولتاژ خروجی 0 الی 10+ وابسته به ولتاژ ورودی 0 الی 10- تغییر بکنه، دوستان عزیز لطفا بنده را راهنمایی کنید،تشکر.

boxochi

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-02
61
110
بنده می خوام در مدار ولتاژ DC صفر تا 10V- را به صفر تا 10V+ تبدیل کنم و مقدار جریان هم بسیار ناچیزه، یعنی ولتاژ خروجی 0 الی 10+ وابسته به ولتاژ ورودی 0 الی 10- تغییر بکنه، دوستان عزیز لطفا بنده را راهنمایی کنید،تشکر.
سلام یعنی شما به با منفی ۵ ولت ورودی میخوای مثبت ۵ ولت خروجی بگیری؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

n.bayati

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-19
6
0
سلام یعنی شما به با منفی ۵ ولت ورودی میخوای مثبت ۵ ولت خروجی بگیری؟
سلام،وقت بخیر،بله
ولی ولتاژ ورودی ثابت نیست و از 0 الی10- به صورت متغیر می باشد، و باید به 0 الی 10+ ولت تبدیل بشه، ممنون از راهنمایی.

boxochi

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-02
61
110
سلام،وقت بخیر،بله
ولی ولتاژ ورودی ثابت نیست و از 0 الی10- به صورت متغیر می باشد، و باید به 0 الی 10+ ولت تبدیل بشه، ممنون از راهنمایی.
اگه میخواید 0 تا منفی 10 متغییرتون بشه 0 تا مثبت 10 چیز خاصی نیاز نیست فقط جای سیم مثبت و منفی رو عوض کن در خروجی

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
درود
دوست بزرگوار در این انجمن اساتید بزرگ و خبره ای وجود داره که یک نعمت برای کل جامعه تعمیرکاران محسوب میشن خصوصاانجمن ایران تیکی که بعنوان یک مرجع کامل شده و اغلب تعمیرکاران و اینستاگرامی ها و یوتیوبی هاووووو همگی اطلاعات فنی را از این مرجع به مکانهای خودشون منتقل میکنند
فقط کافیه هر آنچه را که میخواهید سرچ کنید

علی ایهال بابت سوال شما ادرسی رو به پیوست منتقل میکنم استاد استادان جناب غزال قبلا توضیحات کاملی در این مورد ارایه کرده """

بسادگی ولتاژ منفی را از ولتاژ مثبت بگیرید​

بالا