آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپیک مطرح کردن تمامی ایرادات مدارات فلزیاب دست ساز

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
مهمترین مزیت یک فلزیاب ثبات مدار هست ولی در اکثر نقشه های مثل apulse. sx500 . delta pulse. pulsstar و و .... ثبات به چشم نمیخوره همه بر اساس یک مد طراحی شدن بی ثباتی به علت تغییرات دمایی و نوع خاک و ولتاژ بیداد میکنه هیچ سودی عایدتون نخواهد داشت.

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
مهمترین مزیت یک فلزیاب ثبات مدار هست ولی در اکثر نقشه های مثل apulse. sx500 . delta pulse. pulsstar و و .... ثبات به چشم نمیخوره همه بر اساس یک مد طراحی شدن بی ثباتی به علت تغییرات دمایی و نوع خاک و ولتاژ بیداد میکنه هیچ سودی عایدتون نخواهد داشت.
دوست من بهتره قضاوت عجولانه نکنیم واجازه بدیم دوستانی که تجربه کاربااین دستگاههاروداشتنداعلام نظرکنن تاجایی که من جاهای دیگه خوندم کمترکسی بوده که تجربه ساخت دلتاپالسوداشته وازعدم ثباتش گله کرده باشه مشکل بیشترشون نداشتن قدرت موردانتظارشون بوده ضمنادرموردsx500هم کسانی که ساختندنظر بیشترشون موافق نظرشمابوده وازثبات کمش گله داشتند ولی قدرتش راضی کننده بوده درمورداین فلزیاب که به صورت شرکتی ساخته شده وبه فروش میره نظرها تغییرپیداکرده ومشکل عدم ثباتشم حل شده به همین دلیل هم درتایپیک قبلیم اشاره کردم که نیازبه یکی ازدوستان که اطلاعاتی درموردنوع شرکتیش داره دراینجااحساس میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.t.r.z

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
ببینید بهر حال شما با این نقشه ها نمیتونید دستگاهی داشته باشید که هم برد بالایی داشته باشه و هم بالانس عالی.پس بهترین کار اینه که خودتون استین بالا بزنید و یه مدار رو انتخاب کنید و روی اون کار کنید.این که میگم کار کنید به این معنی نیست که یه مدار ور منتاژ کنید و بعد از یک هفته بگید این مدار بدرد نمیخوره و بعد برید سراغ یکی دیگه.میدونید این یعنی چی؟؟یعنی هزینه اضافه،ناامیدی و بدبینی به هر مدار و از بین بردن انگیزه شما در اصلاح و بهینه سازی یه مدار.شما اگه قرار باشه هر ماه یه مدار پیاده کنید به جاش رو یکی تمرکز کنید و پول بقیه رو یه اسکوپ و یا وسیله ازمایشگاهی دیگه بخرید.فکر کنم اینجوری خیلی به نفع شماست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.t.r.z

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
خوب بستگی به انتظارادمهاازیک مدارداره مطمئنانمیشه ازاین مدارات انتظاردستگاههای غول شرکتی روداشت اماهمونطوریکه گفتم مداربالاتونسته انتظاربسیاری ازخریدارهاروبراورده کنه به همین دلیل هم بااسمهاوطرحهای مختلف تولیدمیشه البته بنظرم زیادبرای ارتقاءمدارش کارنشده وجای کارروی سیستمش هست.
مداردیگه ای که پیشنهادمیدم فلزیاب گیرنده فرستنده ساشوهست که دوستان زیادی کارکرده اندوهم بردوهم ثباتشوباتغییراتی که اعمال کردندتونستندبهینه کنندالبته این یکی توی تنظیم دیسکهاش کمی دردسرداره اماجمع کردن بردش راحته.

nasserr

کاربر
2012-10-23
3
3
دوست عزيز وقتي بلد نيستي مداري رو خوب درست كني وازش جواب بگيري در مورد هيچ مداري نظر نده من روي فلزياب 12 رگولاتور و SX 500 مدار ديجيتال اسكن تصويري پياده كردم وتونستم باهاش اسكن بگيرم :music:::badass::

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
دوست عزيز وقتي بلد نيستي مداري رو خوب درست كني وازش جواب بگيري در مورد هيچ مداري نظر نده من روي فلزياب 12 رگولاتور و SX 500 مدار ديجيتال اسكن تصويري پياده كردم وتونستم باهاش اسكن بگيرم :music:::badass::
اقا ناصر قطعا مایه بسی افتخار هستید که در این اوضاع تحریم و گرانی ارز کشور را از ورود دستگاههای چند صد ملیونی اروپایی بی نیاز کردید !! این دم خروس خیلی وقته از زیر عبای شما زده بیرون .:89000000:

سلام دوستان کسی از شما هست که روی avr clone pi (همون که با atmega 8 و دارای دو آی سی tl074 , 4066 است) کار کرده باشه ؟؟ در صورت توان اگه می شه فایل های مربوط به ساخت آن را در سایت قرار دهید یا برام ایمیل کنید .
خیلی خیلی ممنون.
آدرس ایمیلم :ali.taghavi9806@yahoo.com:;:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amirhadi5

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
تمامی فایل های این مدار همراه با ورژن کامل فایل هگز و دستور العمل تنظیم فیوزبیت با برنامه فونی پروگ خدمتش شما

پیوست‌ها

• 785 کیلوبایت بازدیدها: 94
بالا