آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك مشابهات

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با عرض سلام
ic pal008a مربوط به امپلی فایر پخش پایونییر p1 هست و27 پایه
میخواستم ببینم ایا مشابه دارد یا نه دیتا شیت اون رو هم دارم
ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند

سلام
البته حتما اطلاع دارید tda7384 , tda7386 به جای این آی سی جواب می دهد ولی متاسفانه با نصب این آی سی ها به جای pal008a سیم ریموت دستگاه از کار می افتد و وقتی از دستگاه برای آمپلی فایر خودرو استفاده کنید کمی دچار اشکال خواهید شد
ولی برای همان هم راه هست که می دانم می توانید

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام به اساتيد عزيز
مشبه ترانزيستور bc537 را مي خواستم با تشكر
سلام
دیتاشیت به همراه مشابهاتش را دانلود کنید
موفق باشید

پیوست‌ها

• 136.9 کیلوبایت بازدیدها: 62
سلام
البته حتما اطلاع دارید tda7384 , tda7386 به جای این آی سی جواب می دهد ولی متاسفانه با نصب این آی سی ها به جای pal008a سیم ریموت دستگاه از کار می افتد و وقتی از دستگاه برای آمپلی فایر خودرو استفاده کنید کمی دچار اشکال خواهید شد

ولی برای همان هم راه هست که می دانم می توانید
ممنون از پاسختون
ولی اقا مصطفی عزیز اون ای سی pal 007 که مشابه های اون 7386 و84 وغیره هستش این ای سی ها 25 پایه هستن ولی pal008 تعداد پایه ان 27 هست و کاملا با هم فرق دارند
من این ایسی رو از شرکت میگرفتم ولی قیمتش بالاست وبد شانسی فعلا هم موجود نیست
باز هم از توجه شما متشکرم

sondefa

کاربر
2009-11-13
4
4
با سلام به همه دوستان. یکی لطف کنه و مشابه ترانزیستو smd کد cay و day رو به همراه نحوه جابجایی پایه هاشون رو واسم بزاره. احتیاج فوری دارم و هرجا دنبالش میگردم چیزی دستگیرم نمیشه. پیشاپیش ممنون.

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,077
25,017
44
Azarbayjan-Miandoab
با سلام به همه دوستان. یکی لطف کنه و مشابه ترانزیستو smd کد cay و day رو به همراه نحوه جابجایی پایه هاشون رو واسم بزاره. احتیاج فوری دارم و هرجا دنبالش میگردم چیزی دستگیرم نمیشه. پیشاپیش ممنون.

دوست عزيز اشتباه نكنم من اين دو ترانزيستور را در برد رسيور 550 ديده ام يكي مثبت مي باشد يكي منفي و از هر ترانزيستور ي مي توانيد استفاده كنيد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,557
سلام
مشابه آيسي mm1118 را مي خواستم.
سلام :
اين ايسي سويچ تصوير با 3 ورودي و يك خروجي ميباشد با دو پايه كنترلي و سري اين ايسي ها از mm1111 شروع شده فرق بين انها در تعداد ورودي و خروجي و تعداد سويچ ميباشند {تقريبا مثل tda1024 } متاسفانه مشابه دقيقي ندارد مگر از همين سري ها استفاده كنيد :
MM1231 2-Input 1-Output 3-Circuit Video Switch Monolithic IC Mitsumi Electronics, Corp.
MM1231 2-Input 1-Output 3-Circuit Video Switch Monolithic IC MM1231~1234 Mitsumi Electronics, Corp.
NJM2503 3-INPUT/2-INPUT VIDEO SWITCH New Japan Radio
MM1221 2-Input 1-Output Video Switch Mitsubishi Electric Semiconductor
MM1188 3-Input 1-Output Video Switch with Y-C mix Mitsumi Electronics, Corp.
NJM2520 2-INPUT 1-OUTPUT AUDIO SWITCH New Japan Radio
NJM2273 3-INPUT 1MUTE VIDEO SWITCH New Japan Radio
NJM2279 3-INPUT 2-OUTPUT VIDEO SWITCH FOR AV-SET New Japan Radio
NJM2533 2-INPUT 1-OUTPUT VIDEO SWITCH???? New Japan Radio
NJM2233B 2-INPUT SINGLE VIDEO SWITCH New Japan Radio

تعداد سويچ و ورودي و خروجي ها را با هم مقايسه و هر كدام كه به درد تون ميخوره ابتياع و استفاده كنيد .
اين هم ديتا شيت mm1118 :
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 21.2 کیلوبایت بازدیدها: 177

sondefa

کاربر
2009-11-13
4
4
دوست عزيز اشتباه نكنم من اين دو ترانزيستور را در برد رسيور 550 ديده ام يكي مثبت مي باشد يكي منفي و از هر ترانزيستور ي مي توانيد استفاده كنيد

sardarshams عزیز، از راهنماییتون سپاسگذارم. آره، این ترانزیستور ها مربوط به برد رسیور 550 میشن. ولی من تو این کار مبتدی ام و یکم توضیح بیشتر می‌خوام. منظور از اینکه گفتید از هر ترانزیستوری می‌تونم استفاده کنم اینه که حتی از ترانزیستور های نیم استوانه ای و با هر شماره ای هم می‌تونم استفاده کنم؟
اگه میشه استفاده کرد فقط کافیه که محل پایه های B , C , E هردوتا ترانزیستور روی برد بر هم منطبق بشن یا اینکه ترتیب پایه هاش فرق میکنه؟
پیشنهاد خودتون چه ترانزیستوری هست که بهتر جواب بده؟
ممنون میشم اگه یکم بیشتر توضیح بدین.

بالا