آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك دوست يابي {همه جاي ایران سرای من است}

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,118
نظر وایده جالبی است اما گذاشتن شماره وآدرس در سایت چندان بجا نیست فقط از طریق مدیر محترم سایت می توند باشد ویا هر کسی که ایشان معرفی کنند. دوستانی که علاقه به دوستی با هم دارند از طریق مدیر یا شخص معرف آدرس ومشخصات رابگیرند .ویا اینکه استان خود رابرای معرفی اولیه بنویسند.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ضمن تشکر از همه دوستان اگر با این نظر بقیه هم موافق باشند یکی از دوستان که امکانات آن را دارد پیشقدم شده واین مجمع را تشکیل دهد پیشنهاد می کنم دوستان میزبان میتوانند در شهر یا مرکز استان انتخابی خودشان از دیگر هم استانی های عضو سایت به عنوان هیئت میزبان کمک گرفته واین قرار عمومی را تشکیل دهند ومسئله هزینه را هم دوستان موافق حتما حل خواهند کرد. منتظر اقدام وپیشقدم شدن دوستان هستیم. باسپاس فراوان

پیشنهاد خوبیه اگر بشود سالی یکبار در یکی از استانهای کشور یگ گرد همایی داشته باشیم خیلی عالی است به امید دوستی پایدارتر استان مازندران در خدمتیم

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام عيده جالبي هست من كه خيلي دلم ميخواد دوستان رو زيارت كنم خواهشن اقاي داورزني عزيز دنبال اين قضيه رو بگيريد تا فراموش نشده سالي يك بار چيزي ازمون كم نميشه به ديدن هم بريم با تشكر

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
940
8,851
استان مرکزی-اراک
سلام.
دوستان به دلایل نداشت شناخت کافی از هم دیگه و مسائل کاری و روز مره این کار یه کم سخت و تا حدی نا ممکن است به نظر من اگه سایت اتاق گفتگو داشته باشه یا مثل بعضی از سایتها مسنجر مخصوص خودش رو داشته باشه برای اشنایی هم استانی ها با هم دیگه می تونه خیلی موثر باشه.

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام فرهاد ریگی هستم از سیستان وبلوچستان شهرستان خاش
ایرانشهر و خاش حتی زاهدان من درخدمت دوستان هستم

سلام دوستان

هیچ چیز لازم نیست یک دروبین برای هر کامپیوتر برای آشنایی لازم هست و همه با اسگایپ می تونند با هم دوست باشند و اشگالات خود را در سایت حل کنند و تماس تصویری و صوتی لذت ببرند و شناخت خوبی از هم داشته باشند و با هم همدل و مهربان و دوست صمیمی هم بشند و همه تعمیرکاران ایران را بشناسند

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوستان

کسانی که دنبال دوست یابی هستند تعمیرکار هم هستند پیغام خصوصی بدند دوستان اسگایپ الان 4 ساله شروع کردهایم در پرورفایل هم فعال کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Karim_A
بالا