آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سامسونگ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karim_9

Banned
2008-01-13
156
501
کرج
باسلا
من یه گوشی سامسونگe250دارم جدیدا این مشکل رو پیدا کرده وقتی درب کشوی رو باز بسته میکنم تصویر صفحه بهم میریزه مثل کر کره میشه بعد از چند ثانیه درست میشه البته بعضی وقتها هم درست میشه اگه راهنمای کنین ممنون میشم

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
باسلا
من یه گوشی سامسونگe250دارم جدیدا این مشکل رو پیدا کرده وقتی درب کشوی رو باز بسته میکنم تصویر صفحه بهم میریزه مثل کر کره میشه بعد از چند ثانیه درست میشه البته بعضی وقتها هم درست میشه اگه راهنمای کنین ممنون میشم

اين مشكل در گوشي e250 زياد ديده شده و بيشتر از فلات گوشيه اونو تعويض كنييد..

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بله حق با دوستمون هست ایراد از فلت و در این مدل گوشی زیاد پیش میاد متاسفانهو. جنس خوبش هم حدود 15 تومان قیمتش هست. تازه بعد هم دوباره خراب میشه . توصیه می کنم در رو خیلی یواش باز و بسته کنید!

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
باسلا
به نام خدا
سلام. اساتید ببخشید جسارت میکنم. اما من هم یکی از همین گوشیها را داشتم که همین عیب را داشت و صفحه هم سفید میشد. سه بار فلات آن تعویض شد. یک بار خودم عوض کردم و دوبار دیگر یک تعمیرکار خیلی وارد اما بعد از یک ماه دوباره همانطور میشد که بالاخره فروختمش و از دستش راحت شدم.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
خواهش میکنم
بله همانطور که گفتم این مشکل دوباره بر میگرده اما اگر خیلی نرم و یواش باز و بسته کنند احتمالا بیشتر عمر میکنه

amirreza229

کاربر
2010-07-19
3
0
سلام من یه گوشی سامسونگ sgh-x620 دارم بعد انداختن هر نوع سیمکارتی مشکل انتن داره مینویسه محدودیت سرویس.در ضمن گوشیای دیگه انتن دارن.اگه بگین مشکل از کجاست و چه جوری میشه تعمیرش کرد ممنون میشم.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
شما آیا گوشیتون رجیستر شده؟ قبلا هم این مشکل رو داشتید یا خیر؟
اگر تازه خریدید پیشنهاد میکنم از طریق سایت مخابرات اون رو رجیستر کنید! اگر حل نشه باید یکبار فلش بشه
نهایتتا ممکنه مدار انتن ایراد داشته باشه اگر خودتون تعمیر کار نیستید بعد از رجیستر و فلش باید بدید تعمیرکار باز کنه...

ali_51

کاربر
2010-01-09
13
9
Tehran
با سلام من یک گوشیi900امنیا دارم بتازگی روی حالت هواپیما قفل شده وسیمکارت را نمی شناسد لطفا"مرا راهنمایی کنید متشکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا