آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: بوق زدن بی پایان

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام دوستان .
.من به یه مشکل جدید برخورد کردم نمیدونم از ایسی فلش هست یا مشکل از کجاست.
یک دستگاه dvr بدون نام برام اوردن برای تعمیر.
دستگاه رو میزنی به منبع بعد از اینکه چراغ اخطار
به شکل زنگوله که در جلوی پنل داره خاموش میشهشروع میکنه به بوق زدن و قطع نمیشه.بیزر توی دستگاه.
هارد رو دراوردم..بدون دوربین.سیم فلت پنل رو دراوردم.باطری حافظه را به مدت 3روز دراوردم.یک لحظه برعکس باطری رو زدم...کفه را شستشو دادم.هیچ نوع تصویری ازش خارج نمیشه
انگار یک وسیله سوخته که داره اخطار میده..
موقع شبکه کردن اینجوری شد وقتی داشتن تو منو گزینه ها را تنظیم میکردن.به یکباره بوغ شروع میشه..ایا کسی میتونه راهنمایی کنه .....ممنون
کسی فلش این مدلو داره

IMG_1733.jpgIMG_1736.jpgIMG_1737.jpgIMG_1739.jpgIMG_1738.jpg

عکس

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام دوستان. ...من فلش این دستگاه رو از کجا باید پیدا کنم کسی برای این مدل نرم افزار فلش داره.یا سایتی هست که فلش دانلود کنم برای بی نامها.اسم شرکت تولید کنندشو کسی داره..
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
385
297
Tehran
www.AsElectronic92.com
نه معمولا این دستگاهها سایتی ندارن و اگرم داشته باشن فایلشونو نمیذارن. شما باید دستگاه به تعمیرکار بدین شاید فایلشو داشته باشه

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
من خودم تعمیرکارم ولی ندارم...خوب باید تو این دهگده جهانی یک فایل برای این مدل دستگاهای مزخرف وجود داشته باشه ...کسی هم نمونه این دستگاه رو نداره ؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
سلام
درسته که دستگاه dvr شما بدون نام بوده ولی لااقل در عنوان اشاره می کردید که بوق زدن مربوط به دستگاه dvr هست. الان کسی که از بیرون تاپیک عنوان را می خواند از کجا بفهمد چی بوق میزند؟؟

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام باطری رو هم دراوردم به مدت یک هفته .اتفاقی نیوفتاد..حتی باطری رو هم یکگ لحظه برعکس گذاشتم برای شک .باز همون بوق روشن شد..کسی فلش این دستگاهای مزخرف رو نداره

آخرین ویرایش:
بالا