آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بوت نشدن سیستم بعد از دستکاری سیستم رزرو

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز شما خیلی بد مشکلتونو شرح میدید و حتی به سوالات به درستی و کامل پاسخ نمیدهید . مطمینا مشکل شما حل نخواهد شد و اگر هم حل شود زمان خواهد برد .
جهت راهنمایی عرض میکنم نرم افزار هاییی رو که بچه ها معرفی میکنن تو گوگل سرچ کن و ببین کارشون چیه ... ماشالله زیادند سایت های ایرانی که بصورت رایگان میشه بهنرین نرم افزارهارو داشت .

hdd sential
1. میتونی تو سی دی hiren دنبالش بگردی قسمت مربوط به هارد دیسک
2.اینم لینک دانلود http://soft98.ir/software/optimization/632-Hard-Disk-Sentinel-Pro.html
------------------
با کدوم نرم افزار پارتیشن منیجر هاردتو دست کاری کردی ؟
-----------------
منظور از سیستم رزرو چیه ؟ چه سیستم عاملی روش بود؟ کدوم درایو رو تو اون هارد دست زدی ؟ fat32 بود یا ntfs ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
سلام وادب
دوست عزیز نه مدل مادر بردت رو گفتی نه هارد نه...........................................
خیلی ساده ابتدا هارد و سایر قطعات جانبی رو جدا کنید ببینید از صفحه بوت رد میشه یا خیر.اگر رد شد یک به یک جانبی ها رو به سیستم اضافه کنید(اول هارد)اگر باز سیستم گیر کرد هاردتون بد سکتور داره یا مشکل دیگه ای
اگر رد نشد عکس از مادر بردتون بذارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

ahfa14

کاربر
2015-03-13
14
3
شهریار
دوست عزیز شما خیلی بد مشکلتونو شرح میدید و حتی به سوالات به درستی و کامل پاسخ نمیدهید . مطمینا مشکل شما حل نخواهد شد و اگر هم حل شود زمان خواهد برد .
جهت راهنمایی عرض میکنم نرم افزار هاییی رو که بچه ها معرفی میکنن تو گوگل سرچ کن و ببین کارشون چیه ... ماشالله زیادند سایت های ایرانی که بصورت رایگان میشه بهنرین نرم افزارهارو داشت .

hdd sential
1. میتونی تو سی دی hiren دنبالش بگردی قسمت مربوط به هارد دیسک
2.اینم لینک دانلود http://soft98.ir/software/optimization/632-Hard-Disk-Sentinel-Pro.html
------------------
با کدوم نرم افزار پارتیشن منیجر هاردتو دست کاری کردی ؟
-----------------
منظور از سیستم رزرو چیه ؟ چه سیستم عاملی روش بود؟ کدوم درایو رو تو اون هارد دست زدی ؟ fat32 بود یا ntfs ؟
دوست عزیز من با نرم افزارEASEUS Partition Master v10 پارتیشن بندیمو دستکاری کردم
سیستم رزرو هم یه پارتیشن 100 مگابایتی که وقتی ویندوز 7 نصب میکنی خود سیستم بصورت پیش فرض ایجاد میکنه و فایل های بوت ویندوز داخلشه.
من درایو 100 مگابایتی سیستم رزرو رو دستکاری کردم.فرمت کل هارد هم NTFS هستش
حالا بازم اگه ابهامی دارید بگید تا برطرف کنم.

آخرین ویرایش:

ahfa14

کاربر
2015-03-13
14
3
شهریار
سلام وادب
دوست عزیز نه مدل مادر بردت رو گفتی نه هارد نه...........................................
خیلی ساده ابتدا هارد و سایر قطعات جانبی رو جدا کنید ببینید از صفحه بوت رد میشه یا خیر.اگر رد شد یک به یک جانبی ها رو به سیستم اضافه کنید(اول هارد)اگر باز سیستم گیر کرد هاردتون بد سکتور داره یا مشکل دیگه ای
اگر رد نشد عکس از مادر بردتون بذارید
باسلام
مادربرد من ECS 945PLA هاردمم maxtor 80G پورتشم IDE
این تست هارو انجام دادم وقتی هاردو جدا میکنم از صفحه بوت رد میشه
هاردمو روسیستم دیگه ای امتحان کردم به صورت slave نشون داد ولی هارد دیگه ای ندارم که رو سیستمم امتحان کنم

بالا