آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بهترین فلز یاب در حال حاضر کدام مارک است ؟ توضيح دهيد ؟

asadegha

کاربر
2010-10-21
18
16
يعني اگه فرضا من بخوام دستگاه بخرم و برم دنبال زير خاكي نميتونم چون احتمال لو رفتنم 60 هست؟ خوب اگه دستگاهي كه جي پي نباشه چيه؟ چطوري كار مي كنه؟ يه مداري چيزي ازش نداري برامون بزاري خودمون درستش كنيم؟

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
سلام فلز یاب های که در ایران مونتاژ می شود جی پی اس می شوند ایعنی........ ؟مرسی
نه....دروغه....واقعآ میگم..تجربه شده..دستگاههایی که توسط شرکتها ازادانه میفروشن مثل kxs و تیوا is fake metall detector و هر کی خریده ناراضیه..حتی لورنز این شرکتها تقلبی و دسکاری شدن..حتی تو یه سایتی که الان یادم نیس تبلیغ اکساماینرو کرده بودن و زیرش قرمز نوشته بود که تو ایران مدل تقلبی از این دستگاه فروخته میشه...و نتیجه اینکه دستگاهی که شبیه اسباب بازیه چیکار بکارش دارن که ردیاب روش بزارن

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
منم هم حرف دوستمون mehran1545 رو تایید میکنم...صادقانه و برادرانه میگم که اگه پولتون زیادیه و نمیدونین چطور خرجش کنین لورنز 5یا6 رو بخرید البته اصلیشو...ولی اگه نه و پولتونو از زیر سنگ و شکنجه دراوردین همین دستسازهایی که بچه های ایرانی میفروشن و با تست میدن بخرید که اگه خدایی ناکرده تو زمینتون چیزی نبود ضرر زیادی نکرده باشید....اینم که میگم بنا به تجربه است،رفقا:گنج پیدا کردن به اینراحتیا نیس به خدا نیس....گول 6-7یا25 متر رو نخورید 6یا7 چرا ولی 20-25 مترو هیچ دستگاهی نمیتونه بزنه...اگر هم حالا یه دستگاهی که بعیده 20 متر یا 10 مترو بزنه اخه تو 10 متر گنجی نیس که بزنه...بیشتر گنجها توعمق 2 الی 3 یا حتی 6 متریه(اون گنجهایی که تو 6 متر تا 8 متر زیر زمینن خوارج هفت کشوره که کار هر کسی نیس در بیاره و خرجش کنه) گول تفکیک رو هم نخورید که بیش از دو متر تو خاک هیچ دستگاهی قادر به تفکیک نیس...از زبان یه اینکاره.....

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
بالاخره نتیجه نوع دستگاه چی شد
از اکثر اوپراتورها سوال کنی میگن لورنز خوبه..البته دستگاههاییم هست که خوبه ولی تو ایران پیدا کردنش سخته...چون کار با لورنز سادس و دستگاه کاملیه البته سری 5و6 نسبت به همنوعاش و مثل دستگاههای او کی ام نیس که مهندس ناسا باشی تا باهاش بتونی کار کنی/././ منم لورنزو بهت پیشنهاد میکنم..در کل باید تو کارکردن با دستگاه خبره و اوپراتور کاملی باشی تا بتونی از دستگاه کار بکشی...دستگاه و نسخه نصف ماجراست بقیه به شخص اوپراتور بستگی داره...

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام.كسی هست كه در مورد كار با لورنز توضیح بده؟

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
کویلو تو فاصله 5 سانت از زمین میگیری ..دستگاهرو روشن میکنی و فرکانسو کم میکنی و سنسش رو رو متوسط قرار میدی و ولوم رو رو استانه صدا تنظیم میکنی...دستگاههای بوقی زیاد اوپراتوریه خاصی نداره/کل اوپراتوریش هم به حفظ بالانسشه که خطا نزنه ..

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
اخه یکی از بچه ها خریده و قراره بیاره پیش ما و به گفته خودش مجهز به سنسور جی پی ار. دستگاه رو از امارات اورده و یکی اینجا واسش مونتاژ کرده.حالا میخواد بیاره پیش من که باهاش بریم بیرون کار کنیم.میخواستم بدونم که اگه نکته خواصی داره به ما بگید که توش نمونیم.

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
اخه یکی از بچه ها خریده و قراره بیاره پیش ما و به گفته خودش مجهز به سنسور جی پی ار. دستگاه رو از امارات اورده و یکی اینجا واسش مونتاژ کرده.حالا میخواد بیاره پیش من که باهاش بریم بیرون کار کنیم.میخواستم بدونم که اگه نکته خواصی داره به ما بگید که توش نمونیم.
چی...لورنز سنسور جی پی ار داره!!!!

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
سلام
لورنز یک دستگاه پالسی هست که میدونم GPR نداره اگه با سنسور فروخته باشن احتمال داره دستکاری شده من درآورد باشه به چیزی که میخرید دقت کنید

بالا