آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بهترین دستگاه BGA rework در بازار

MeridaR

کاربر
2023-11-27
1
2
اصفهان
سلام دوستان
من دنبال یک دستگاه BGA assembly and rework هستم که دقت خوبی در مونتاژ آی سی های FPGA BGA داشته باشه و خدمات تعمیر اون دستگاه و قطعات مصرفی اش داخل بازار ایران موجود باشه. چه برندی رو معرفی می کنید.
من توی بررسی هام به این دستگاه رسیدم ولی نمیدونم تعمیراتش داخل ایران موجود هست یا نه؟
ZM-R7220A
می خوام یه دستگاه بگیرم که عمری باشه نخوام تعویضش کنم.

سلام دوستان
من دنبال یک دستگاه BGA assembly and rework هستم که دقت خوبی در مونتاژ آی سی های FPGA BGA داشته باشه و خدمات تعمیر اون دستگاه و قطعات مصرفی اش داخل بازار ایران موجود باشه. چه برندی رو معرفی می کنید.
من توی بررسی هام به این دستگاه رسیدم ولی نمیدونم تعمیراتش داخل ایران موجود هست یا نه؟
ZM-R7220A
سلام. من توصیه میکنم چینی نخری چون فقط ظاهر داره و دقت پایین و همینطور عمر پایین. در ضمن گول حرف های الکی شرکتهای وارد
کنندشو نخور که هرچی بشه ما هستیم و پشاپتیبانی و از این جور حرفها.
به محضی که بخری و تحویل بگیری از فرداش حتی جواب سلامتو نمی دن.
خودم یه مدل ZM رو برسی کردم و مستقیم با خود مدیر فروش شرکتش تو چین صحبت کردم ( البته با نرم افزار های ترجمه گوگل) و حساب کردم مستقیم از چین بخرم با هزینه ارسال از چین و گمرک و غیره نزدیک 40 تا 50 ملیون ارزونتر از شرکتهای مزبور در می اومد.
پیشنهاد بده تهیه دستگاه از شرکتهای دانش بنیان داخلی و خرید دستگاه ایرانی است.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام. من توصیه میکنم چینی نخری چون فقط ظاهر داره و دقت پایین و همینطور عمر پایین. در ضمن گول حرف های الکی شرکتهای وارد
کنندشو نخور که هرچی بشه ما هستیم و پشاپتیبانی و از این جور حرفها.
به محضی که بخری و تحویل بگیری از فرداش حتی جواب سلامتو نمی دن.
خودم یه مدل ZM رو برسی کردم و مستقیم با خود مدیر فروش شرکتش تو چین صحبت کردم ( البته با نرم افزار های ترجمه گوگل) و حساب کردم مستقیم از چین بخرم با هزینه ارسال از چین و گمرک و غیره نزدیک 40 تا 50 ملیون ارزونتر از شرکتهای مزبور در می اومد.
پیشنهاد بده تهیه دستگاه از شرکتهای دانش بنیان داخلی و خرید دستگاه ایرانی است.
درود بر شما و دیگر دوستان
دوست خوب و مهربان در بعض از کالاها که قیمت کمی ندارن تا زمانی که خودمون استفاده نکردیم نباید به دیگران پیشنهاد بدیم
چرا؟ چون پشنهاد ما بهمراه تبلیغات غیر واقعی داخلی گاها تاثیر گزار میشه و باعث انتخواب اشتباه و خسارت به دیگران میشه
چرا چینی نخرن؟!
همین zm چینی هست، یه نگاهی به دستاورها zm بندازید خواهید دید که برند کوچکی نیست
من تا به الان هیچ ابزار تولید داخلی ندیدم که از نمونه چینیش بهتره باشه(بحث بازار الکترونیکه)
چرا اگر تولید کننده دانش بنیانی بود که قبول کنه در صورت اسیب و خسارت تولیداتش مسئولیت پذیر باشه، چرا که نه؟!
ولی تا به الان من تو ایران همچین چیزی ندیدم
فقط میخان بفروش، حالا بر هر قیمتی

آخرین ویرایش:
درود بر شما و دیگر دوستان
دوست خوب و مهربان در بعض از کالاها که قیمت کمی ندارن تا زمانی که خودمون استفاده نکردیم نباید به دیگران پیشنهاد بدیم
چرا؟ چون پشنهاد ما بهمراه تبلیغات غیر واقعی داخلی گاها تاثیر گزار میشه و باعث انتخواب اشتباه و خسارت به دیگران میشه
چرا چینی نخرن؟!
همین zm چینی هست، یه نگاهی به دستاورها zm بندازید خواهید دید که برند کوچکی نیست
من تا به الان هیچ ابزار تولید داخلی ندیدم که از نمونه چینیش بهتره باشه(بحث بازار الکترونیکه)
چرا اگر تولید کننده دانش بنیانی بود که قبول کنه در صورت اسیب و خسارت تولیداتش مسئولیت پذیر باشه، چرا که نه؟!
ولی تا به الان من تو ایران همچین چیزی ندیدم
سلام دوست عزیز
من خودم برای خرید دستگاه باندینگ چند ماه حسابی تحقیق کردم و به افراد زیادی تو کشور زنگ زدم که در حال استفاده از دستگاه باندینگ هستند و با مشورت زیاد و جستوجو و دیدن از نزدیک توانستم یه مدل تولید شده تو ایران با تمام امکانات و حتی کارایی راحت تر تهیه بکنم.
در مورد bga دستگاه تولید ایران هم هست و نمی خوام اسمش رو بگم چون تبلیغ میشه و پسر خاله منم نیست، یه مدتی خیلی دنبال خرید bga بودم ولی بخاطر شرایط اقتصادیم فعلا از خریدش صرف نظر کردم، مطمعنا هر وقت موقعیت خرید فراهم بشه چینی نمیخرم.
البته این نظر منه و مصر بر نفی جنس چینی نیستم.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام دوست عزیز
من خودم برای خرید دستگاه باندینگ چند ماه حسابی تحقیق کردم و به افراد زیادی تو کشور زنگ زدم که در حال استفاده از دستگاه باندینگ هستند و با مشورت زیاد و جستوجو و دیدن از نزدیک توانستم یه مدل تولید شده تو ایران با تمام امکانات و حتی کارایی راحت تر تهیه بکنم.
در مورد bga دستگاه تولید ایران هم هست و نمی خوام اسمش رو بگم چون تبلیغ میشه و پسر خاله منم نیست، یه مدتی خیلی دنبال خرید bga بودم ولی بخاطر شرایط اقتصادیم فعلا از خریدش صرف نظر کردم، مطمعنا هر وقت موقعیت خرید فراهم بشه چینی نمیخرم.
احسنت
این که شما نیخاین از برند zm دستگاهی بخرید
که غیر از نمایندگی هاش در کشورهای دیگر و غیر از فروشش در سرتا سر دنیا
و مهم تر از اینها تامین کننده واجد شرایط شده شرکتهای بزرگی مثل Foxconn و Huawei از سال 2019
و میخاین دستگاه ایرانی بخرید که احساس میکنید بهتره از اونه حرفی نیست
و قطعا هرکسی صلاح خودشو میدونه و به من هم ربطی نداره
انشاالله خودتون ایرانی بخرید و رضاییتون رو جلب کنه و ازش استفاده ببرید و اگر دیدید خوبه به دیگران پیشنهاد بدید

ولی این صحیح نیست وقتی شما هنوز تجربه استفاده از این دستگاه ایرانی رو ندارید اون رو به دیگران پیشنهاد بدید
کما اینکه میدونم نیتتون خیره

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
یه مدتی خیلی دنبال خرید bga بودم ولی بخاطر شرایط اقتصادیم فعلا از خریدش صرف نظر کردم، مطمعنا هر وقت موقعیت خرید فراهم بشه چینی نمیخرم.
هر وقت مطمئن شدی دستگاه ایرانی کارتو راه میندازه
من ترتمیزشو که شاید پر پرش 20 تا برد زیرش گذاشته باشم دو سوم خرید 2 سال پیشمو بت میدم
با تست حظور در محل و با 15 روز مدت مرجوعی(در صورتی که اسیب نبینه)
ظاهرش بیان کننده کارکردش هست
دقت کنید دو سوم خرید 2 سال پیشم نه دو سوم قیمت خرید روزش
اگر خواستی بم پیام بده مدل و برندشو بت بگم

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام دوستان
ZM-R7220A
یه توضیحاتی هم به شما دوست عزیز بدم که مداخله من باعث گمراهی شما هم نشه
این که بخاین دستگاهی بخرین عمری باشه با بگم همچین چیزی نداریم(حداقل دستگاهایی که ترکیب مکانیک و الکترونیک باشن)
همین Zm درسته برند مطرحی هست ولی امکان خرابی و فرسایش هم داره
البت فک کنم اکبندش یه سری قطعات زاپاس مثل المنت داره(در موردش تحقیق کنید)
و اینکه bga وحی منزل هم نیست و همیشه کار 100 درصد اون چیزی که شما میخاین نمیشه
البت برند خوب مثل zm باشه قطعا نتیجه فوق العاد بهتری دارید
بخصوص اگر مثل این دستگاه ZM-R7220A دوربین دو کانونی هم داشته باشه(قطعا تو خرید دستگاه به داشتن دوربین دو کانونه اهمیت بده)
پس اگر خواستینbga و یا برند zm بخرید اینا رو هم لحاظ کنید

آخرین ویرایش:

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
سلام دوست عزیز
همکار محترم لطفا اسم دستگاه ایزانی رو بگین

سلام. یکی از شرکتهایی که تو این ضمینه کار می کنه به اسم شهاب الکترونیک که دستگاه هاش تولید اقای مهندس جعفریان هست. مثل
BR250XL-1-450x400.jpgBR300-PL300-450x400.jpg
اسم شهاب الکترونیک رو تو گوگل جستجو کنید. من خودم شش ماه پیش قصد خرید bga داشتم وخیلی تحقیق کردم دیدم فعلا صرفه اقتصادی
دستگاه باندینگ برام بیشتره برای همین فعلا از خرید ان صرف نظر کردم. البته فعلا
به امید خدا بخوام تهیه کنم حتما از همین شرکت خرید میکنم
اگه می خوای یه لیست قیمت هم هفته پیش برام فرستاده بود واست ارسال کنم.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
به به هم استانی هم که هستیم
دستگاه br240 شهاب الکترونیک
بدون دوربین
50 خریدمش
35 تقدیم میکنم
فقط اینو پیشاپیش بگم، دربارش تخقیق کنید
کما اینکه 15 روز مرجوعی در صورت عدم رضایت رو قبول میکنم
چیزی که خود شرکت شهاب هم بتون نمیده
در واقع بعد از اولین تست که 6 روز از خریدش گذشته بود درخواست مرجوعی دادم قبول نکردن

آخرین ویرایش:
بالا