آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: بهترین خرید لب تاب هم اکنون در بازار ایران از نظر شما کدام مارک و کدام مدل است؟؟؟؟؟

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
درود
بنده با نظر هیچ کس مخالف نیستم ولی اینو میدونم 100%100 قطعات کامپیوتر از جمله کلیه لب تاب ها جز کشور چین جای دیگه تولید نمیشه باید منطقی فکر کرد با وضع فعلی ما یه لب تاب که واقعا اگه ساخت المان باشه با قیمت6ملیون هم نمیشه خرید مارک پییش نهادی بنده دل و ایسوز بهترین گرانتی را دارن

sohrab.roozb

کاربر
2013-02-19
17
51
kish
منم با فوجیتسو موافقم.دوساله که تعمیرات لپتاپ انجام میدم فقط دوبار لپتاپ فوجیتسو رو واسه خرابی آوردن پیشم.اونم بر اثر بی احتیاطی صاحبش بوده که ال سی دیش رو شکسته بود.واقعا کیفیتش عالیه.من به شخصه به مشتریام این برند رو پیشنهاد میدم.

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
درود اگه تصمیمت رو واسه خرید برند Fujitsu گرفتی اینو بخر

fujitsu lifebook ah532
[h=2][Core i5,8GB RAM,750GB,Win8][/h]
LIFEBOOK_AH532__front_view.jpg
LIFEBOOK_AH532__right_side.jpg
قیمتش هم حدود 2150000 هست ولی من vaio رو پیشنهاد میدم

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
دوستان من یک لپ تاپ لنوو z510 کرای فایو خریدم تو مراحل تست هارد متوجه صدای قرقر شدم با نرم افزار HD TUNE تست گرفتم ارور کالیبر داشت یعنی هد نمیتونست خودشو aligen کنه، بردم پس دادم یکی دیگه بهم داد تو نرم افزار اروری نبود بعد که یک فایل چندگیگی روش ریختم همون ارور ظاهر شد
اینم پس دادم فعلا قید خریدو زدم!

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
ویندوزکه اصلا روش مانور نکنید خودتون میتونید جدا لایسنس بخرید! بهترین لپ تاپ از نظر قدرت و توان فعلا در بازار asus n550 jv هست ولی یکدفعه کمیاب شده و ظاهرا دیگه خود ایسوس هم تولیدش نمیکنه. ولی ممکنه تهران بعضی مغازه های بزرگ هنوز داشته باشند.
ال سی دی تاچ داره

درضمن هیچ لپ تاپ فعلی تو بازار قابل رقابت از نظر قدرت با این نیست. البته دو تا کانفیگ داره که شما باید اون که ال سی دیش فول اچ دی هست تهیه کنید که همه چیزش بالاتر هست.
دوست گلم این مدلی که شما گفتین اونقدر هم لپ تاپ هیولایی نیست شما یه تگاه به سری Lamborgni خود asus بنداز یا سری gaming MSI مثل GT70
در ضمن قویترین لپ تاپ امسال تا الان MSI GT70 Dragon Edition2 بوده گلم. من تو پاساژ زضا مغازه دارم و خودم نماینده ASUS Lenovo Acer هستم.

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
با سلام
در رابطه با ویندوز اورجینال به هیچ وجه بر روی لپ تاپ ها ویندوز اورجینال نیست این ویندوز ها را خود شرکت های ایرانی بازرگانی لپ تاپ ها نصب می کنند.
سی دی ویندوز اورجینال را باید خودتان خریداری کنید به دلار ان هم نه از ایران و دبی چون کلاه برداری در این زمینه ها زیاد هست.
با کارت بین المللی می توانید خرید کنید که ان هم به دلیل تحریم ها امکانش نیست مگر این که استفاده از کارت بین المللی مجازی و یا خرید کردن از یک شرکت واسطه در اروپا که این کار به نظر من خیلی بهتره.
فکر کنم در یکی از سایت ها شرکت واسطه کالا در انگلستان را قبلا دیدم سایت معتبری هم بود می توانید سرچ کنید.

mostafa.s

کاربر
2014-07-12
1
0
با عرض سلام msi مارک خوبی است به خصوص گارانتی خوبی داره

بالا