آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

برگشت آب رادیات پراید ۱۳۲مدل ۹۱

سلام مهندسین عزیزمن یه پراید ۱۳۲مدل ۹۱ دارم ماشین،آب رادیات خالی میشه خیلی در عرض یک ساعت انگار اصلا آب نداره ..میخواستم یه راهنمایی کنید ممنون میشم
میکانیک خودم میگه واشر سر سیلندرباید تعویض بشه؟شایدم سرسیلندر،،یکی از دوستان میگه واتر پمپ خرابه؟
ولی خودم احساس میکنم رادیات مشکل داره ؟
اگه امکان داره راهنماییم کنیدممنونم از شما🙏🙏
البته مهره آب تعویض کردم زیر مهره آب هم یه مهره بود تعویض شده.

Mohsenaux

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
66
132
وقتی استاد مکانیک گفته واشر سر سیلندره، همونه. این حجم از اب هر کجا نشتی باشه مشخصه چه رادیات و یا هر جای دیگه موتور. یکی. از نشونه های واشر خراب برگشت کمپرس سیلندر توی رادیات هست. شما توی سر رادیات نیگا کنی میبینی هوا میزنه بالا.
تا هزینه نشده تعمیر کامل موتور اقدام کنید.
هزینه های تعمیر موتور وحشتناک بالا هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ferydon62

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
813
1,018
رگلاتور گاز‌هم اگر خراب باشه اب میاد تو گاز ابو کم میکنه سرریز میشه از رادیاتور اگر گازسوزه ماشین

• Like
وقتی استاد مکانیک گفته واشر سر سیلندره، همونه. این حجم از اب هر کجا نشتی باشه مشخصه چه رادیات و یا هر جای دیگه موتور. یکی. از نشونه های واشر خراب برگشت کمپرس سیلندر توی رادیات هست. شما توی سر رادیات نیگا کنی میبینی هوا میزنه بالا.
تا هزینه نشده تعمیر کامل موتور اقدام کنید.
هزینه های تعمیر موتور وحشتناک بالا هست.
سلام ممنون از شما 🙏

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
482
2,389
Iran
سلام اگر ظرف مدت 1 ساعت آب داخل رادیاتور خشک میشه, اگر واشر سرسیلند سوخته باشه, موتور باید بد کار کنه و یا بخار زیادی از اگزوز بیرون بیاد, بالاخره این حجم از آب باید از جایی تخلیه بشه, در غیر این صورت بایستی برید زیر ماشین, یکی ماشین رو گاز بده و شما ببینید آب از جایی نشتی داره یا نه

• Like

qaqqqwsx

کاربر vip
vip
کاربر
2013-06-16
50
146
سلام مهندسین عزیزمن یه پراید ۱۳۲مدل ۹۱ دارم ماشین،آب رادیات خالی میشه خیلی در عرض یک ساعت انگار اصلا آب نداره ..میخواستم یه راهنمایی کنید ممنون میشم
میکانیک خودم میگه واشر سر سیلندرباید تعویض بشه؟شایدم سرسیلندر،،یکی از دوستان میگه واتر پمپ خرابه؟
ولی خودم احساس میکنم رادیات مشکل داره ؟
اگه امکان داره راهنماییم کنیدممنونم از شما🙏🙏
البته مهره آب تعویض کردم زیر مهره آب هم یه مهره بود تعویض شده.
سلام من همچون موردهای داشتم سررادیات عوض کردم مشکل حل شد

qaqqqwsx

کاربر vip
vip
کاربر
2013-06-16
50
146
سلام فکرکنم عیب ازخرابی سررادیات باشه

بالا