آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

برندگان 10 دستگاه ریوی ایرانسل مشخص شدند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
دومین دوره قرعه کشی جشنواره تابستان87 ایرانسل ویژه تیر و مرداد ماه به منظور انتخاب برندگان 10 دستگاه خودروی ریو در محل شرکت ایرانسل برگزار شد.در این مراسم که با حضور نمایندگان دادستانی کل کشور، سازمان صدا و سیما، مدیرعامل ایرانسل و اصحاب رسانه برگزار شد، برندگان 10 دستگاه خودروی ریو از بین مشترکان ایرانسل و به قید قرعه مشخص شدند.
مشترکانی که در این بخش از جشنواره تابستانی ایرانسل یعنی از هشتم تیر تا 31 مرداد ماه سال جاری نسبت به خرید هر یک از سیم کارت های دائمی، اعتباری و یا پیام رسان ایرانسل اقدام کرده و ثبت نام خود را تکمیل و اولین تماس خود را برقرار کرده بودند، در این قرعه کشی شرکت داده شدند.

بدین ترتیب، "مریم پورقاسمی"، "اسماعیل فلاحتی نژاد"، "مهین کریمی زانیانی"، "آرمان شیرعلی پور"، "محرمعلی افشاری"، "آرزو ذوالفقاری کاه کش"، "علی بشته شیرانی"، "یونس محمدیان ارلانی"، "محمدحسن غفاری" و "محرم محمدلو" دارندگان سیم کارت های اعتباری ایرانسل از شهرهای شیراز ، اسلامشهر، شهرکرد، اهواز، تهران، کرمان، مرند، پاکدشت و تبریز برندگان 10 دستگاه خودروی ریو شدند.
پیش از این نیز به قید قرعه به 10 نفر از مشترکینی که در فاصله هشتم تیر ماه تا 31 تیر ماه نسبت به خریداری سیم کارت های ایرانسل اقدام ، ثبت نام خود را تکمیل کرده و نخستین تماس را نیز برقرار کرده بودند، 10 دستگاه خودروی MVM اهدا شد.
براساس این گزارش، در ادامه جشنواره تابستان 87 ایرانسل، مشترکینی که تا 31 شهریور ماه سیم کارت ایرانسل خریداری و ضمن تکمیل ثبت نام نخستین تماس خود را برقرار کنند در قرعه کشی 10 دستگاه خودروی فولکس گل شرکت داده می شوند.
اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره تابستان 87 ایرانسل و سایر خدمات این اپراتور تلفن همراه کشور در سایت اینترنتی www.Irancell.ir قابل مشاهده می باشد.
 
بالا