آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: برفکی شدن رنگی تصویر لپ تاپ asus n46vz

faniuta

کاربر
2015-04-09
10
20
من امروز بردم گارانتی برای حل مشکل.گفتن این مشکل مربوط به نداشتن سیم ارث در ایرانه و بردن 5 دقیقه بعد تحویل دادن گفتن دیگه باوجود نداشتن سیم ارث این مشکل براتون پیش نمیاد.مشکل به علت وارد شدن یکباره ی الکتریسته ی ساکن بوجود میاد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

faniuta

کاربر
2015-04-09
10
20
سلام.میخواستم در جریانتون بذارم که مشکل سیم ارث هم نبود چون دوباره اتفاق افتاد.و بردم گارانتی

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
سلام.میخواستم در جریانتون بذارم که مشکل سیم ارث هم نبود چون دوباره اتفاق افتاد.و بردم گارانتی

خیلی عجیب بود چون 5 دقیقه ای عموما نمیتونن کار خاصی کنند .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
به نظر بنده هم مدت زمان 5 دقیقه عجیبه .چون در این زمان عملا هیچ کاری نمی شه کرد .در ثانی اگه قرار به وجود سیم ارت بود باید از روز اول این مشکل پیش می اومد.اگه براتون مقدور هست ،با CPU دیگه ای تست کنید .
موفق باشید .

faniuta

کاربر
2015-04-09
10
20
آره برای خودمم باورکردنی نبود.ی هفته است دادم گارانتی، امروز گفتن درست شده، ولی بعید میدونم کاری کرده باشن چون ظاهرا تو چند بار تست کردن مشکلی ندیدن ولی میگفتن درست شده!!!دیگه اعتمادکردن بهشون ی مقدار سخته! اگه دیدم دوباره مشکلی پیش اومد سعی میکنم cpu رو تست کنم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
آره برای خودمم باورکردنی نبود.ی هفته است دادم گارانتی، امروز گفتن درست شده، ولی بعید میدونم کاری کرده باشن چون ظاهرا تو چند بار تست کردن مشکلی ندیدن ولی میگفتن درست شده!!!دیگه اعتمادکردن بهشون ی مقدار سخته! اگه دیدم دوباره مشکلی پیش اومد سعی میکنم cpu رو تست کنم

این ایراد رندوم هست و متاسفانه وقت برای تست کافی نمیگذارند که ایراد در بیاد . این ایراد به قول احمد جان یا از پردازنده هست یا ایراد ذاتی هست که روی مادربرد این دستگاه وجود دارد .

faniuta

کاربر
2015-04-09
10
20
سلام.بعد از 70 روز پیگیری از گارانتی هنوز مشکل من باقی ست.بایوسشو دوباره ریختن، ویندوزشو عوض کردم ولی باز مشکلم حل نشد بود تا چند روز پیش که گفتن main board رو عوض کردیم یعنی انگار کل لپ تاپ تعویض شده، سی پی ی-کارت گرافیک ها-پورت های lan, usb ,....
من لپ تاپ و بردم خونه باز مشکل رو دیدم . و تو پورت هاش نور انداختم به انداز دوسال خاک بود!! تاریخ نصب درایور هاش برای زمان نصب ویندوز یعنی دو-سه هفته پیش بود. اما اونا بازم میگن نه - ما عوض کردیم مگه گفتیم ویندوز عوض کردیم که شما از روی تاریخ نصب درایور میگید. چطور میتونم ثابت کنم که تعویض نکردن؟ من واقعا از اینکه بردم گارانتی پشیمونم. این لپ تاپ وسیله کار من بود و اینا به من کلی خسارت وارد کردن. اگه میبردم بیرون نهایتا دو-سه روزه بهم میداد و اینقدر تحقیر نمیشدم. لطفا راهنمایی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
متاسفانه ، بعضی از همکارانی که در بخش گارانتی کار میکنند یا وقت نمیگذارند یا ارزش برای کار مشتری قائل نیستند یا سوادش را ندارند .
دوست گرامی ، شما خوب جواب سوال همکاران را به درستی نمیدهید . دوستان در همان پست های اول از شما سوال کردند که وقتی برفکی میشود به مانیتور وصل کنید و ببینید در آنجا هم برفک مشاهده میشود یا خیر ؟
از تلویزیون LCD که پورت VGA دارد نیز میتوانید استفاده کنید فقط نیاز به یک کابل VGA دارید
اینکار را انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید تا ببینیم در چه وضعیتی قرار دارد سپس به مرکز معتبر مراجعه فرمایید
موفق باشید

faniuta

کاربر
2015-04-09
10
20
سلام. من دو -سه شب تو خونه وصل کردم به ی مانیتور دیگه .این مشکل اصلا پیش نیومد! ولی امروز سرکار دوباره این اتفاق افتاد. همون لحظه وصلش کردم به ی مانیتور روشن، مانیتور خاموش شد!درحالیکه برفک رو روی لپ تاپ داشتم. از مانیتور جدا کردم مانیتور روشن شد دوباره وصل کردم ، مانیتور رو خاموش میکنه! من همونطور که قبلا گفته بودم ی بار دیگه هم موقع این اتفاق به ی مانیتور دیگه وصلش کرده بودم که براتون نوشتم هیچی نشون نمیداد. که ظاهرا اون موقع هم مانیتور رو خاموش کرده بوده! علت اینکه مانیتور رو خاموش میکنه چیه؟؟ممکنه مربوط به بالا پایین شدن ولتاژ یا جریان برقش باشه؟
ی سوال دیگه هم داشتم که جواب ندادید..... جایی هست که بتونم ببینم چه تاریخی مادربورد نصب شده یا به عبارت دیگه از کجا میتونم مطمئن بشم مادربوردم رو تعویض نکردن؟؟لطفا جواب این سوال رو بدید.سپاس

بالا