آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بررسی مشکلات پاور - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
حالا شد
دیودهای وروردی تو پاورها همش مثل همه.از پاور اوراقی دیود ورودیشو در بیار و بزار جای ورودیهای سوخته
برکت خداوند با شماباد
امید خان این رسمش نبود جواب سوال منو بخاطر تشکر اینقد با تاخیر بدی ( لینکم بدی واست تشکر می زنم)
من اخر به جوابم نرسیدم میتونم دیود in4007 جایگزین کنم؟
عکس یا توضیح هم از تستر پاور نذاشتیا !!!

ممنون امید جان منتظرم

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من سلام
تشکر شما موجب دلگرمی ما است
مگه چهر دیودو نمیگی؟
تو ورودی؟ پس چهار تاشو با هم عوض کن.از پاور اوراقی ورودیهاشو بردار و چهارتاشو جایگزین کن.فقط لامپ تست و فراموش نکن ک نخواد بترکه.لامپ تستم تو بخش اول توضیح دادم
برکت خداوند با شما باد

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من سلام
مگه چهار دیودو نمیگی؟
تو ورودی؟ پس چهار تاشو با هم عوض کن.از پاور اوراقی ورودیهاشو بردار و چهارتاشو جایگزین کن.فقط لامپ تست و فراموش نکن ک نخواد بترکه.لامپ تستم تو بخش اول توضیح دادم
برکت خداوند با شما باد

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
دوست من سلام
مگه چهار دیودو نمیگی؟
برکت خداوند با شما باد
اره همون چهار تا دیود اولیه
یعنی مورد مشابه هم این دیود ها ندارند؟

در مورد لامپ تست
باید بدین صورت باشه که سیم نول مستقیم به لامپ وصل بشه و فاز اول به پریز و از پریز به لامپ وصلشه ؟ و سیم برق پاور هم به این پریز وصل شه ؟؟؟ درسته امید جان؟

بازم مرسی از جوابت

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام مجید جان
اگر هیت خروجی رو تست کردی برو سر هیت ورودی و در نهایت آیسی 20 پای خروجی رو عوض کن.البته لحیم سردی هم فراموش نشود
برکت خداوند با شما باد

مرسی با تعویض 20 پایه حل شد :bs_iloveyou:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من یا برو از قطعه فروش همون دیودو بگیر و یا از ورودی پاور دیگه جایگزین کن.منو ببخش.تو تایپیکهای قبلی در مورد لامپ تست کامل توضیح داده شده.لامپ بین کابلی ک پیشت پاور میخوره و دوشاخ قرار میگیره.لامپ 200 ولت هم استفاده کن
برکت خداوند باشماباد

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
دوست من یا برو از قطعه فروش همون دیودو بگیر و یا از ورودی پاور دیگه جایگزین کن.منو ببخش.تو تایپیکهای قبلی در مورد لامپ تست کامل توضیح داده شده.لامپ بین کابلی ک پیشت پاور میخوره و دوشاخ قرار میگیره.لامپ 200 ولت هم استفاده کن
برکت خداوند باشماباد
امید جان بنده تمام پست ها و تاپیک های این بخش را خوانده ام
تنها توضیحی که درباره لامپ بود ( که در سه پست بالاتر گفتم) ولی اصلا این روش جواب نداد ! امکانش هست توضیح کاملتری بدین ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا